15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

#bonprixitsme

Inšpirujte ostatných a ukážte nám svoj outfit! Zverejnite fotografiu na instagrame a označte post @bonprix #bonprixitsme

Si fashionistka a rada publikuješ svoje nápady a jedinečné outfity na Instagrame? Sleduješ najnovšie trendy, pozoruješ najmódnejšie It-girls? Je móda Tvoj živel? Podeľ sa so svojimi stylingami, ktoré si vytvorila vďaka značke bonprix! Predveď outfity, po ktorých siahaš pri rôznych príležitostiach. Nezáleží na tom, aký štýl preferuješ a akú veľkosť nosíš – chceme ukázať rozmanitosť a urobiť toto miesto zdrojom nových nápadov a inšpirácií pre mnohých. Možno práve vďaka Tebe niekto nájde svoj vlastný štýl a objaví v sebe vášeň pre módu.

Módne outfity, zverejnené blogermi na Instagrame, sú veľmi obľúbené a neustále inšpirujú. Chceme aby stylingy, vytvorené influencermi, boli impulzom pre ďalších k vytváraniu vlastných kreatívnych outfitov. Podeľ sa s ostatnými o svoj zmysel pre štýl – skúšaj, kombinuj, neboj sa experimentovať a s výsledkom sa podeľ na Instagrame, pričom fotografiu označ vyššie uvedeným spôsobom. Takto vytvorená galéria módnych kombinácií bude dozaista inšpirovať ostatných!

Ak spravuješ blog, Instagram alebo kanál YouTube o móde, nakupovaní a životnom štýle, pridaj sa k nám!

Pridaj prihlášku na Bonprix Bloggers

bonprix – it’s me!