Chlapčenské nohavice baggy

Chlapčenské nohavice baggy

0 Produktov

Chlapčenské nohavice baggy

Veľkomestský štýl v originálom prevedení? Odlíš sa vďaka originálnemu štýlu baggy a tvor agresívne štylizácie. Ošarpaný džíns, maskáče - vyjadri sa pomocou módy!

Nohavice baggy pre každého milovníka módy

Máš dosť klasických nohavíc alebo napasovaných rúrok? Nohavice v štýle baggy obsahujú predovšetkým módne znížený sed, charakteristický pre predstaviteľov pop kultúry rapu a hip hopu. Sú takisto v zúžené zakončenia na spodku, ktoré vyvolávajú "voľný" efekt. Nutnosť v šatníku každého, kto cení originalitu a obľubuje tvorenie extravagantných a originálnych štylizácií.

K čomu baggy?

Ku všetkému! Tento druh slobodného štýlu má za úlohu zmeniť náš vzhľad na módny a nevídaný. Ak sme teda každodennými zástancami klasického štýlu, skombinujme džíns v baggy štýle s jednoduchým tričkom, klasickým čiernym sakom a vysokými opätkami. Voľné nohavice dodajú agresívny nádych štýlovému outfitu do práce.

Pre milovníkom komfortu a pohodlia sa dokonale osvedčia baggy nohavice vo forme pánskych teplákov. To je dokonalá alternatíva na domáci odpočinok alebo večerný jogging.

Milujeme baggy!

Podobne ako klasické rúrky, tak aj baggy dobyli srdcia milovníkov módy. Často ich vidíme na prehliadkach svetových návrhárov, každou sezónou sa stávajú módnym must have v šatníku tak ako mužov, tak aj žien.

Baggy sa vyznačujú predovšetkým obrovským komfortom - rovnako ako z hľadiska nosenia, tak aj komponovania oblečenia. Hodia sa ako športový odev a aj ako prvok elegantnej štylizácie. 

Neboj sa experimentov a odváž sa na trochu extravagancie! Štýl baggy obmení tvoj šatník a pomôže ti tvoriť štýlové kombinácie, vďaka ktorým pritiahneš mnoho závistlivých pohľadov!