Digitalizácia

Ponúkate najnovšiu módu. Máte aj najnovšie technológie?

Áno, a sme na to hrdí. Používame inovatívne technológie, aby sa z nakupovania v našom internetovom obchode a v našej aplikácii stal jedinečný zážitok.

Kúpiť si novú módu je niečo mimoriadne. Nová blúzka, pulóver alebo pestré letné šaty sú vždy darčekom pre seba. Preto je nakupovanie u nás príjemné a inšpirujúce. V našich internetových obchodoch a aplikáciách nielenže ponúkame najnovšie módne trendy, ale tovar prezentujeme tak, že nakupovanie cez internet robí radosť - doma na obrazovke počítača rovnako, ako vonku na smartfóne. Používame technické inovácie, aby sme našim zákazníčkam umožnili dobré poradenstvo, aby rýchlo našli svoje vysnívané kúsky.

Naša móda je preto zobrazená v mnohých detailných záberoch, na webovej stránke je filter veľkostí a strihov - ako napríklad naša podprsenková poradňa. Na sociálnych sieťach si s našimi zákazníčkami vymieňame názory a používame nové digitálne marketingové formy, aby sme im ponúkli presne to, čo sa im páči. U nás je zábavou a radosťou nielen naša móda, ale aj nakupovanie.