Naša móda

Ako vyzerá Vaša móda?

Rovnako rôznorodo ako naše zákazníčky: od večerných šiat až po tenisky. Každá zákazníčka u nás nájde to, čo sa k nej hodí.

bonprix zachytáva aktuálne módne trendy a prenáša ich do inšpirujúcich dizajnov a štýlov. Od šiat na párty cez ležérne džínsy až po flanelové pyžamo - u nás nájdete módu na každý moment a náladu. Pri výrobe našich produktov dbáme na vysokú kvalitu. Udržateľný rozvoj a zodpovednosť voči človeku a prírode sú pre nás dôležíté.

Naša zodpovednosť

U nás môžete s čistým svedomím nakupovať za dobré ceny. Používame predovšetkým bavlnu z udržateľného hospodárstva. Pri tvorbe našich kolekcií venujeme pozornosť nielen rôznym životným situáciám, ale aj všetkým typom postáv. Preto naša ponuka zahŕňa všetky veľkosti, od 32 až po 58.

Náš sortiment sa delí do piatich etablovaných značiek. Každá z nich predstavuje určitý štýl. V skutočnosti nakupujú naše zákazníčky tovar všetkých značiek - podľa toho, ako to zodpovedá ich momentálnej životnej situácii.

"bpc je kolekcia módy pohodlného, voľného štýlu, ktorá je zárukou príjemného pocitu na každý deň. Pohodlná a perfektná na vytváranie mnohých outfitov."

Simone, produktový manažér bpc collection

"bpc selection: exkluzívna, štýlová móda z najlepších materiálov. bpc selection je klasicko-moderná kolekcia pre ženy, ktoré uprednostňujú elegantný vzhľad."

Julia-Christine, produktový manažér bpc Selection

"Kolekcia Bodyflirt predstavuje ženský, módny look - pre všetky sebavedomé ženy, ktoré sa cítia dobre vo svojej koži a rady to aj ukazujú svojim oblečením."

Michael, produktový manažér Bodyflirt

"Rainbow je móda na vysokej trendovej úrovni - je zárukou moderného, štýlového vzhľadu."

Carolin, produktový manažér Rainbow

"John Baner je značka pre všetkých, ktorí milujú džínsy. Nájdete tu autentický denimový vzhľad vo všetkých farbách a strihoch na každú postavu."

Eric, produktový manažér John Baner

>