Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

30.04.2021

Ikony štýlu: 70. roky

Sedemdesiate roky sa do histórie zapísali ako obdobie, kedy vznikali nové štýly – a to nielen v móde. Objavila sa väčšia samostatnosť, do popredia sa dostal individualizmus, sloboda. Dôležitým prvkom, ktorý ovplyvňoval spôsob oblečenia, bola aj... hudba! Práve ona spájala rôzne subkultúry, členovia skupín udávali trendy v líčení, účesoch, ale aj v spôsobe obliekania. Spolu s bonprix sa preneste na putovanie hudbou a módou rokov 70.!

Viac

23.04.2021

Sweet like... candy – teda najmódnejšie oblečenie v pastelových farbách

Už niekoľko mesiacov na Instagrame hrajú prím krásne, jemné farby, a to znamená len jedno – sezóna pastelových farieb je v plnom prúde! Ak ste si ešte nenadobudli tieto dievčenské odtiene, teraz je ten najlepší čas. Na bonprix.sk nájdete outfity v najmódnejších farbách. Pozrite si našu ponuku!

Viac

16.04.2021

Udržateľná móda z bonpix

Téma udržateľnej módy nie je pre bonprix neznámou. Už mnoho rokov sa angažuje v oblasti ekologickej produkcie a korektnej spolupráce rovnako tak v krajinách, v ktorých sa produkty vyrábajú, ako aj v spoločnosti samotnej. Dozviete sa, čo je ekologická bavlna a aké ďalšie materiály, šetrné k životnému prostrediu, bonprix používa.

Viac

09.04.2021

Prehľad najmódnejších jarných búnd a plášťov

Je tu jar! Teda zatiaľ tá kalendárna. Na to pravé oteplenie si musíme ešte chvíľu počkať. Prechodné obdobie je však najvhodnejším na doplnenie jarného šatníka. Začnite od toho, čo je nevyhnutné – teda od štýlovej bundy alebo najmódnejšieho plášťa. Najhorúcejšie ponuky nájdete na bonprix.sk.

Viac

26.03.2021

Ikony štýlu boho – nechajte sa inšpirovať bonprixom!

Boho je jedným z obľúbených trendov farhionistiek na celom svete a vracia sa s každou jarno-letnou sezónou. Tento štýl, to nie sú len vzdušné kvetované šaty a široké zvonové nohavice. Je to predovšetkým manifest voľnosti a kreativity. Je to tip na oblečenie, v ktorom sa budete cítiť moderne, sebavedome, skrátka slobodne. Na pomoc prichádza značka bonprix, ktorá dokonale vie, aké budú najhorúcejšie must-have kúsky v nadchádzajúcich sezónach.

Viac

19.03.2021

Kvety, pásiky či bodky? Najmódnejšie jarné vzory

Poznáte jednoduchý spôsob, ako diferencovať svoj šatník? Potlačou! V nadchádzajúcej sezóne stavte na kvety, pásiky či bodky. Môžete si vybrať jeden obľúbený vzor alebo ich nosiť striedavo. So značkou bonprix si vyberte ten, v ktorom sa cítite najlepšie.

Viac

12.03.2021

Na jar zazeleňajte spolu s bonprix!

Zelená je bez pochýb farbou, ktorá ohlasuje jar. Príroda bola odjakživa zdrojom inšpirácie pre mnohých umelcov – nech je teda tentokrát motiváciou pre vás, aby ste s nadchádzajúcou sezónou vniesli do svojho šatníka trochu pestrosti. Začnite farbou nádeje!

Viac

05.03.2021

Denim Love – outfity s džínsovinou v hlavnej úlohe

Džínsovina je materiál, ktorý jednoznačne patrí do skupiny nadčasových. Je tu už desaťročia, dynamicky sa vyvíja a možností na jej kombinovanie v outfitoch je množstvo. Hodí sa prakticky ku všetkému a na každú príležitosť. Bonprix to veľmi dobre vie a pripravil veľa štýlových návrhov, určených obdivovateľkám tejto modrej tkaniny.

Viac

26.02.2021

Štýly inšpirované klasikou 80. rokov

Móda 80. rokov je skvelým príkladom rôznorodosti a odvahy pri kombinovaní štýlov. Vtedy sa formovali trendy v líčení, účesoch, hudbe či oblečení, ktoré sú aktuálne dodnes. Táto výnimočná estetika mala obrovský vplyv na všetko, čo momentálne nosíme. Lesk, energia a neobvyklá originalita – vitajte v pestrých 80. rokoch!

Viac

19.02.2021

Energetická dávka farebnej energie. Nalaďte sa na jar spolu s bonprix!

Hoci za oknom je ešte stále zima, kalendár napovedá, že dlho očakávaná jar sa blíži míľovými krokmi. Je to perfektné obdobie na to, aby sme vniesli do svojho šatníka pestrú energiu a pripravili sa na najkrajšie obdobie roka!

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor