Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

25.02.2022

Jar 2022 – pozrite si najmódnejšie strihy tejto sezóny

Aj keď to tak nevyzerá, už onedlho k nám zavíta mnohými z nás očakávaná jar. Je to obdobie spojené s lepšou náladou, k životu sa budiacou prírodou, slnkom a... novými trendmi v móde! Pri pohľade na prehliadkové móla najväčších módnych domov možno vidieť, ako túto jar budú vyzerať naše ulice. Od bláznivých farieb a vzorov po tlmené odtiene a jednoduché strihy. Ako zvyčajne, aj teraz móda prekvapí a umožní každej z nás nájsť si niečo, čo zodpovedá aktuálnym trendom. Bonprix pripravil kúsky inšpirované novinkami priamo z módnych prehliadok!

Viac

18.02.2022

Inšpirácie priamo z prehliadkového móla - tipy bonprix

V každej sezóne vládnu iné trendy. Z kampaní najväščích domov módy prichádzajú do ulíc miest a aj bez toho, aby sme o tom vedeli, svetom módy sme neustále ovplyvňovaní. V tejto sezóne sú v centre pozornosti detaily, konkrétne látky, farby a potlač. Na móle určite cítiť prichádzajúcu jar. Odevy oplývajú farebnými vzormi, inovatívnymi tvarmi. Pre nudu tu niet miesta! Bonprix pripravil svoje návrhy inšpirované trendmi priamo z módnych prehliadok. Dozaista každá z vás si pre seba niečo nájde bez ohľadu na to, či rady vyčnievate v mestskom dave alebo naopak nechcete na seba pútať pozornosť.

Viac

11.02.2022

Módne ikony - Victoria Beckham

Victoria Beckham určite nie je len ženou známeho futbalistu. Kedysi ju spájali s Posh Spice a už niekoľko rokov je skutočnou štýlovou ikonou. V jej oblečení sa objavujú najväščie štýlové ikony, ona sama kraľuje na obálkach tých najznámejších módnych časopisov. Na módnych prehliadkach sedia v prvých radoch tí najlepší návrhári. Sama hovorí, že jej štýl je mimoriadne britský. Miluje vypasované blúzky, ceruzkové sukne, klasické šaty a nohavice s pukmi. Je tou najlepšou reklamou vlastnej značky, aj keď ju zvyčajne vídame s obrími okuliarmi, bez úsmevu.

Viac

04.02.2022

Love Your Denim - z lásky k džínsam

Džínsovina je určite materiálom, ktorý je nadčasový. Používa sa dlhé desaťročia, je vhodná na každú príležitosť a hodí sa v podstate ku všetkému a pre každého. Perfektne sa osvedčí v outfite do kancelárie, ale aj v outfite na piatkový večierok. Všetko závisí od toho, s čím ju skombinujeme. Bonprix je úložiskom skutočných perál, na výber tu nájdeme rozličné modely džínsov.

Viac

28.01.2022

Valentínske inšpirácie - ako sa cítiť krásne a žensky

Valentín je za dverami. Bez ohľadu na to, ako ho strávime, tento deň je skvelou príležitosťou na to, aby sme obdarovali seba samé. Nákup nových šiat či topánok ženám zlepší náladu. Bonprix na tento výnimočný deň pripravil hotové riešenia.

Viac

21.01.2022

Outfity do práce – tipy bonprix

Aj keď by sa to tak mohlo zdať, outfity do práce vôbec nemusia byť nudné a povinný dress code vás nemusí obmedzovať. Namiesto staromódneho obleku si zaobstarajte štýlové saká, elegantné košele a ženské šaty a spolu s bonprix vytvorte outfit vhodný na každé pracovisko. S návrhmi, ktoré sme vybrali špeciálne pre vás vytvoríte outfity, v ktorých budete vyzerať módne a profesionálne zároveň.

Viac

14.01.2022

Módne ikony – šik a elegantné ako Jackie Kennedyová

Obľúbená prvá dáma USA – Jackie Kennedyová je jednou z najdôležitejších ikon štýlu v histórii. Do americkej módy vniesla úplne novú kvalitu a sviežosť, jej outfity boli vždy premyslené, dokonalé. Často stavila na farebné, pastelové oblečenie jednoduchých strihov, ktoré zvýrazňovalo jej postavu. Outfity dopĺňala bielymi rukavičkami, klasickými perlami, veľkými okuliarmi a lodičkami na nízkom podpätku. Špeciálne pre vás bonprix vybral šaty, blejzre a plášte inšpirované štýlom tejto výnimočnej ikony štýlu 60. rokov.

Viac

07.01.2022

V novom roku nová – módne inšpirácie s najnovšími trendmi

Koniec roka a začiatok roku nového sú skvelým časom na zmeny. Máme pocit, že uzatvárame jednu kapitolu a začíname ďalšiu. Je to teda skvelá príležitosť urobiť zmeny v našom šatníku. Zo všetkých strán sa na nás hrnú informácie o najnovších trendoch. Aby sme sa v nich nestratili a aby sme do nového roka vstúpili s novou silou, bonprix pripravil súbor vybraných módnych tipov! Niektoré strihy a štýly sú natoľko nadčasové, že sa vracajú prakticky každoročne.

Viac

31.12.2021

Módne ikony – úroveň a šik ako Grace Kellyová

Grace Kellyová bola výnimočná. Aj keď od jej odchodu už uplynulo mnoho rokov, stále je považovaná za ikonu štýlu a jednu z najkrajších žien všetkých čias. Bola obľúbenkyňou rovnako tak režisérov ako aj módnych návrhárov. Tí ju obliekali na filmové premiéry, vytvárali pre ňu kultové modely.

Viac

24.12.2021

V očakávaní silvestrovskej noci – najlepšie večerné modely

Bez ohľadu na to, či strávite tohtoročného Silvestra v komornom prostredí, na večierku v klube či na elegantnom plese, výnimočnú noc vám zabezpečí neopakovateľný model. Bonprix pripravil rebríček najmódnejších večerných outfitov, vďaka ktorým sa budete cítiť ako na červenom koberci. Flitre a brokát, výrazné farby alebo azda nadčasová elegancia – na čo stavíte tento rok?

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor