Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

03.07.2019

Zamilujte sa do volánov!

Bez ohľadu na to, či inklinujete k historickej garderóbe monarchie alebo k tradičnému odevu španielskych tanečníc, jedno je isté: volány si vás opäť získajú, opäť kraľujú v letných trendoch. Romantické, dodávajúce ľahkosť urobia priam divy s vašou postavou a vďaka nim sa budete cítiť ultra žensky. Presvedčte sa, ako bonprix využil volány vo svojej najnovšej kolekcii.

Viac

27.06.2019

Prechádzka po pláži…

Piesok pod nohami, závan sviežeho vzduchu a jemný morský vánok. Pobrežie je vždy impozantné. Bez ohľadu na to, či sa tu prechádzate ráno alebo večer, na romantické more sa nedá zabudnúť. V najnovšej kolekcii bonprix nájdeme mnoho módnych námetov na perfektnú prechádzku po pláži.

Viac

21.06.2019

Modely na pláži!

Je kufor nablýskaný, pripravený na výlet? Áno, to je ten skvelý čas. Odpočinok pri mori je dozaista jednou z najvzrušujúcejších chvíľ roka. Ak do odchodu ostalo ešte trochu času a vy stále nie ste si istá, aké plavky si vybrať na pláž, bonprix má niečo v zálohe. Objavte jeho kolekciu tvarujúcich plaviek na túto sezónu!

Viac

07.06.2019

Nedajte horúčavám šancu!

Výber každodenného outfitu je v letnej sezóne skutočne výzvou. Ako zvládnuť vysoké teploty? Dôležitý je premyslený výber tkanín, z ktorých sú ušité naše odevy. Na túto horúcu dobu bonprix odporúča kolekciu odevov ušitých z viskózy, bavlny či ľanu.

Viac

06.06.2019

Šťavnaté, exotické

Kvetovaná potlač je jedným z najzaujímavejších motívov, ktoré sa objavujú v trendoch na jar a na leto. Kvety sa najčastejšie spájajú s romantickým štýlom. V najnovšej kolekcii šiat bonprix sa však vracajú v silných sýtych farbách, pripomínajúcich južné podnebie.

Viac

31.05.2019

Svadobný sprievodca – šaty!

S nadchádzajúcim letom sa blíži aj sezóna svadieb. Hľadanie perfektného modelu na túto príležitosť je často spojené s dlhými hodinami strávenými v obchodoch. Dá sa tomu predísť? Ak navštívite internetový obchod bonprix, ušetríte si hodiny v radoch pri skúšobných kabínach či pokladniach, a pokojne nakúpite v pohodlí svojho domova.

Viac

22.05.2019

Festivaly, je čas začať!

Existuje mnoho dôvodov, pre ktoré zbožňujeme festivaly. Práve v tomto období, najbohatšom na hudobné hity si vyberáme to, čo sa neodvážime nosiť každý deň. Zvyčajme popustíme uzdu svojej kreativite. Jedným z najobľúbenejších festivalových trendov je boho štýl. Mnoho odevov v tomto duchu nájdeme v najnovšej kolekcii bonprix.

Viac

15.05.2019

Prirodzená ľahkosť? Iba v ľane.

Hlboký nádych čerstvého vzduchu. Nekonečný horizont. Chvíľa oddychu na pláži, ktorá sa kúpe v slnku. Môže byť niečo bližšie k prírode? Škandinávske prímorské podnebie, ľahké tkaniny, minimalistické línie a tlmené farby sú hlavnými inšpiráciami, ktoré motivovali návrhárov najnovšej kolekcie bonprix. Poďme na pláž!

Viac

09.05.2019

Nenáročné rozhodnutie, veľký význam

Ekologický spôsob života určite nie je rozmarom. Je to niečo viac ako trend. Ide o celosvetové hnutie za lepší zajtrajšok. Oveľa pozornejšie dbáme na to, čo jeme, triedime odpad, kupujeme opakovane použiteľné fľaše, no a bicyklom nahrádzame auto. Uvedomenie si, že planéta, na ktorej žijeme, nie je neobmedzene istým miestom existencie, ovplyvňuje stále viac aspektov nášho života. Módu nevynímajúc.

Viac

23.04.2019

Možno more? Horúci letný trend

Jari už pravdepodobne odzvonilo. Je čas vyplávať do širokých vôd a načrieť do inšpirácie v námorníckom štýle! V tejto sezóne nič nebude frčať viac ako pásiky, biela, červená a tmavomodrá. To bonprix dokonale vie, a tak ponúka široký výber odevov a doplnkov v tomto štýle...

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor