Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

15.05.2019

Prirodzená ľahkosť? Iba v ľane.

Hlboký nádych čerstvého vzduchu. Nekonečný horizont. Chvíľa oddychu na pláži, ktorá sa kúpe v slnku. Môže byť niečo bližšie k prírode? Škandinávske prímorské podnebie, ľahké tkaniny, minimalistické línie a tlmené farby sú hlavnými inšpiráciami, ktoré motivovali návrhárov najnovšej kolekcie bonprix. Poďme na pláž!

Viac

09.05.2019

Nenáročné rozhodnutie, veľký význam

Ekologický spôsob života určite nie je rozmarom. Je to niečo viac ako trend. Ide o celosvetové hnutie za lepší zajtrajšok. Oveľa pozornejšie dbáme na to, čo jeme, triedime odpad, kupujeme opakovane použiteľné fľaše, no a bicyklom nahrádzame auto. Uvedomenie si, že planéta, na ktorej žijeme, nie je neobmedzene istým miestom existencie, ovplyvňuje stále viac aspektov nášho života. Módu nevynímajúc.

Viac

23.04.2019

Možno more? Horúci letný trend

Jari už pravdepodobne odzvonilo. Je čas vyplávať do širokých vôd a načrieť do inšpirácie v námorníckom štýle! V tejto sezóne nič nebude frčať viac ako pásiky, biela, červená a tmavomodrá. To bonprix dokonale vie, a tak ponúka široký výber odevov a doplnkov v tomto štýle...

Viac

11.04.2019

BASIC – základ vášho šatníka

Dokonca aj keď v šatníku máme desiatky zaujímavých kúskov oblečenia, niekedy nič nenahradí jednoduché odevy typu basic. Takéto oblečenie je základom outfitov, sú bezchybným riešením vtedy, ak nám chýbajú nápady a … čas.

Viac

03.04.2019

Pre dobrý pocit k bazénu!

Vraj nič tak dobre nepôsobí na postavu ako pravidelné plávanie. Bazén má skvelý vplyv na kondičku a pravidelné návštevy plavárne sa odvďačia štíhlejšou postavou. K tomu sú nevyhnutné plavky – a tie vôbec nemusia byť nudné!

Viac

29.03.2019

Z botanickej záhrady priamo do šatníka – kvety z bonprix.sk

Vo filme „Diabol nosí Pradu” Miranda Priestley nebola na jar práve nadšená kvetinovými motívmi. Ale my sme! V tejto sezóne sa kvety objavia doslova na všetkom, a na bonprix.sk je možné nájsť pravé perly, vďaka ktorým bude jar ešte farebnejšia!

Viac

20.03.2019

Svadobné šaty? Nemusíte za ne dať majetok!

Výber svadobných šiat je jedným z najvzrušujúcejších momentov počas príprav na túto výnimočnú udalosť. Už niekoľko sezón v svadobných kruhoch panuje trend svadieb v duchu slow. Čo to znamená? V prvom rade ide o zážitok a nie o majetok. Nie je dôležité, koľko za svadbu zaplatíte, ale to, ako ju prežijete. Bez stresu, pohodlne, ale zato fenomenálne.

Viac

08.03.2019

Džínsovine vždy ÁNO!

Spočiatku mala slúžiť ako nezničiteľný materiál pre amerických robotníkov. Dnes ju milujú svetoví návrhári a blogerky. Nemôže chýbať ani v jarnej kolekcii bonprix.sk.

Viac

01.03.2019

Trend alarm – neónová je tu opäť

Túto jar influencerky stavili na fluo farby. To znamená, že to bude jeden z trendov tejto sezóny. Preto by sme si mali v šatníku ušetriť trochu miesta na oblečenie v žiarivých farbách. Na bonprix.sk nájdeme produkty vhodné pre milovníčky sýtych farieb, ale aj pre tie, ktoré s nimi len začínajú koketovať.

Viac

21.02.2019

Zamerajte sa na trend: nohavice s rozparkami

Sezóna jar/leto 2019 je obdobím, kedy návrhári odvážne experimentujú s módou. Výrazným trendom, ktorý sa rázne prejavil na prehliadkových mólach najväčších svetových značiek, sú nohavice s rozparkom.

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor