Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

08.01.2020

Športovo z bonprix!

V novom roku nová! Znie to ako otrepaný výrok, ktorý už neberieme vážne? A prečo nie? Ak má byť vstup do nového desaťročia dôvodom na pozitívne zmeny v našom živote, držme sa ho. Dozaista nás v tom podporí značka bonprix, ktorá vo svojej najnovšej kolekcii podporuje pohyb a športové aktivity!

Viac

06.12.2019

Zacielené na rolák

Pamätáte si film „Lepšie neskoro ako nikdy”? Hlavná hrdinka Erika (Diane Keaton) sa zamilovala do rolákov. A nie bezdôvodne. Vyzerá v nich fantasticky! Rolák je nepochybne symbolom nenútenej elegancie v pohodlnej podobe. Pozrite si tie, ktoré odporúča bonprix!

Viac

18.11.2019

Trendy pre každého

Spájate si jesenno-zimnú sezónu s nudou? Ste na omyle! V tomto období má každý šancu prejaviť sa vďaka kombinácii rôznych štýlov. Ak sa chcete zoznámiť s aktuálnymi trendmi sezóny, pozrite si najnovšiu kolekciu bonprix.

Viac

12.11.2019

Jesenné zababušenie sa

Novembrové počasie nám dáva zabrať! V tomto období treba staviť na teplú bundu alebo plášť. Pripravte sa na mrazivý vietor a nečas a udržujte si svoj štýl spolu s najnovšou kolekciou z bonprix.

Viac

04.11.2019

Vianočná atmosféra z bonprix!

Svetelné efekty v uliciach, v povetrí sa vznáša vôňa perníčkov, filmový maratón s „Láskou nebeskou” alebo Kevinom? To môže znamenať len jedno. Prichádzajú Vianoce! Najnovšia kolekcia bonprix vám umožní vychutnať si túto výnimočnú atmosféru vo vašom domove.

Viac

22.10.2019

Jesenné večery...

Mäkučké kardigány, mikiny, pohodlné papuče – vo víre každodenných povinností a oficiálneho kancelárskeho looku si každá z nás zaslúži trochu oddychu! Čo tak na chvíľu spomaliť a prežiť pokojný večer doma? S obľúbenou knižkou, šálkou horúceho nápoja, v pohodlnom oblečení? Bonprix.sk vám ponúka kolekciu plnú príjemných tkanín a voľných, pohodlných strihov.

Viac

04.10.2019

Tweed it!

Sychravé počasie? Nechajte sa inšpirovať. V najnovšej kolekcii bonprix nájdete teplé, štýlové a praktické kúsky na toto vrtkavé ročné obdobie. Čo hovoríte na tvíd? Je to nesmrteľná, dávno známa tkanina, ktorá určite nikdy nevyjde z módy.

Viac

02.10.2019

Jeseň plná farieb

Nepodľahnite jesennému splínu. Vneste do svojho šatníka niekoľko farieb pre toto ročné obdobie síce klasických, ale v omnoho šťavnatejšej podobe. Nielenže vyniknete v dave, ale dodáte sami sebe energiu a razantnosť. Pozrite si, čo na jeseň odporúča bonprix!

Viac

17.09.2019

Klasický vzor – zamilujte sa do pepita!

Jeho bielo-čierna verzia je klasickým vzorom Coco Chanel. Túto jeseň bude hitom! Zamilujte sa do pepita spolu s bonprix.

Viac

05.09.2019

Fialová – najhorúcejšia farba jesene!

Na obzore je jedna z najzaujímavejších módnych sezón! Prichádza jeseň a s ňou množstvo zaujímavých trendov. Užívajúc si posledné chvíľky leta so značkou bonprix sa presvedčte o tom, čo prinesie nadchádzajúca sezóna...

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor