Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

19.03.2020

Práca z domu

Home office – nová realita pre väčšinu z nás. Je tu čas na oddych a organizáciu práce po novom. Teraz je naše zdravie najdôležitejšie, a tak sa treba postarať o pohodlie a pokojné podmienky fungovania v „domácej kancelárii”.

Viac

12.03.2020

Staňte sa Parížankou!

Francúzske outfity – sú jednými z najčastejšie vyhľadávaných módnych inšpirácií na platforme Pinterest, a hashtag #parisianstyle má na Instagrame viac než 1,5 milióna postov. V čom tkvie tento záujem? Táto nenútená elegancia, ležérny spôsob nosenia nadčasového oblečenia nepochybne prenikli do pravidiel svetovej módy. Najnovšia kolekcia bonprix je dôkazom, že na to, aby ste sa cítili ako Parížanka, nepotrebujete hromadu peňazí.

Viac

05.03.2020

Na prechádzku so psom

Dni sa predlžujú a počasie nás čoraz častejšie láka von. Dokonca aj keď tento pocit k vám ešte nedorazil, je tu čas na motiváciu! Alebo možno existuje niečo, alebo skôr niekto, kto vás skutočne núti k tomu, aby ste opustili svoj príbytok? Ak ste šťastnou majiteľkou štvornohého miláčika, určite oceníte prvé jarné prechádzky! Zamilujte si ich s najnovšou kolekciou bonprix.

Viac

27.02.2020

TREND ALERT: Koža

Nadčasové a energizujúce. Kožené oblečenie, obuv a doplnky sú vždy dobrou voľbou. Imitácia hadej alebo krkodílej kože? Alebo azda total look v rockovom štýle? Objavte najnovšiu kolekciu bonprix, v ktorej nájdete bohatý výber koženého oblečenia a doplnkov.

Viac

20.02.2020

Hýbme sa!

Staré porekadlo hovorí: „V zdravom tele zdravý duch!” Mali by sme si ho vziať k srdcu a nepovažovať fyzickú aktivitu len za nevyhnutnosť či nepríjemnú povinnosť, ale chápať ju ako cestu k dosiahnutiu dokonalého pocitu, pričom vedľajším efektom bude zdravie a atraktívna postava.

Viac

12.02.2020

AU NATUREL!

V béžovej – bez ohľadu na jej neutrálnosť, je niečo neobyčajne čarovného. Napriek svojej neutrálnosti má mnoho odtieňov: pieskový, karamelový, krémový, studený, teplý. Je výbornou základňou pre každý outfit a vyzerá mimoriadne elegantne v total look podobe. Zamilujte sa do béžovej garderóby spolu s najnovšou kolekciou bonprix!

Viac

06.02.2020

Trend Alert: Kabelky XXL!

Kabelka – najlepšia priateľka v šatníku každej ženy. Má byť nielen štýlová a módna, ale vo verzii na každodenné nosenie - predovšetkým praktická. V tomto roku radi vyberáme čo najväčšie modely, do ktorých sa zmestí všetko, čo potrebujeme. Práve im bude patriť najbližšia sezóna!

Viac

31.01.2020

Ako cibuľa!

Ako v zime vytvoriť teplý a zároveň módny look? Stavte na vrstvy, farby, ako aj módnu potlač. Keď teplota vonku siaha k nule, treba urobiť kontrolu v šatníku... spolu s bonprix.sk!

Viac

08.01.2020

Športovo z bonprix!

V novom roku nová! Znie to ako otrepaný výrok, ktorý už neberieme vážne? A prečo nie? Ak má byť vstup do nového desaťročia dôvodom na pozitívne zmeny v našom živote, držme sa ho. Dozaista nás v tom podporí značka bonprix, ktorá vo svojej najnovšej kolekcii podporuje pohyb a športové aktivity!

Viac

06.12.2019

Zacielené na rolák

Pamätáte si film „Lepšie neskoro ako nikdy”? Hlavná hrdinka Erika (Diane Keaton) sa zamilovala do rolákov. A nie bezdôvodne. Vyzerá v nich fantasticky! Rolák je nepochybne symbolom nenútenej elegancie v pohodlnej podobe. Pozrite si tie, ktoré odporúča bonprix!

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor