Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

02.07.2020

Módne nie vždy znamená drahé

Už dávno vieme, že štýlový look nemusí stáť hromadu peňazí. Otázkou je, ako vybudovať módny šatník pomocou oblečenia nižšej cenovej kategórie? Klasika nemusí byť drahá. Pomocnú ruku pri jej výbere ponúka značka bonprix a najnovšia letná kolekcia.

Viac

25.06.2020

Boho? Nielen na festival

Sny o festivalovej sezóne s nostalgiou odkladáme na budúci rok. Nie všetko je však stratené! Tento rok si ešte odvážnejšie užívame módu v boho štýle – vzdušné košele, nohavice či maxi šaty nosíme nielen na koncerty, ale aj na prechádzku po lúke, pri táborení či na bežný deň. Duch koncertov môže byť s nami po celé leto, umožní nám to najnovšia kolekcia značky bonprix.

Viac

18.06.2020

Letný minimalizmus

S príchodom teplých dní vlnené svetre odkladáme na najvyššiu poličku nášho šatníka a na ich miesto uložíme kúsky z ľahkých, vzdušných tkanín. V tejto sezóne v šatníku žiadnej minimalistky nemôže chýbať niekoľko základných prvkov, vďaka ktorým bude mať možnosť zostaviť asketické outfity v duchu pravidla „menej znamená viac”. Objavte najnovšiu kolekciu značky bonprix a zamilujte sa do minimalizmu!

Viac

11.06.2020

K moru alebo k jazeru? Prehľad plaviek z bonprix

Hľadáte tip na tohtoročnú dovolenku? Krásne miesta sú bližšie ako si myslíte! V tomto roku stavte na očarujúce slovenské jazerá. Pri balení kufra nezabudnite na nevyhnutný prvok dovolenkovej garderóby. Predstavujeme prehľad plaviek značky bonprix, ktoré by ste si mali vziať so sebou.

Viac

04.06.2020

Potlač pod drobnohľadom!

V najnovšej kolekcii bonprix sa zameriavame na originálnu, výraznú potlač. Pozrite si, ktoré vzory kraľujú v tejto sezóne a ktoré z nich budú pre váš šatník najvhodnejšie.

Viac

28.05.2020

Romantické šaty z bonprix

Sny o dlhých letných večeroch a príjemných teplých ránach sa konečne stávajú skutočnosťou. Začíname sezónu jar-leto a spolu s ňou aj obdobie ako šité na romantické letné šaty. Nebudete k nim potrebovať žiadne ďalšie doplnky. Na rannú cestu do práce či popoludňajší relax stačia len ľahké, vzdušné šaty. Tu je prehľad tých naj modelov z bonprix.

Viac

21.05.2020

Piknik v parku!

Ako možno ideálne stráviť čas v lone prírody? Piknik! Pozháňajte skupinku známych, nájdite si lúčku v lese alebo v neďalekom parku a vychutnajte si chvíle na čerstvom vzduchu. Nezabudnite na deku a občerstvenie! Vo svojej najnovšej kolekcii vás značka bonprix pozýva, aby ste aktívne trávili voľný čas a radovali sa z príjemných chvíľ. Predstavujeme outfity, perfektné na letné popoludnie v lone prírody.

Viac

14.05.2020

Romanticky... na balkóne!

Tento rok sú letné večery trochu iné než zvyčajne. Omnoho častejšie ich prežívame doma v spoločnosti našich blízkych. Ako vytvoriť výnimočnú atmosféru a prežiť spoločne skvelé chvíle? Nie je nič jednoduchšie! Stačí naaranžovať balkón alebo terasu – zapáliť sviečky, použiť vhodné doplnky, k tomu skvelé jedlo a... et voilá! Nezabudnite v takýchto momentoch vymeniť tepláky za večerný outfit. Vo svojej najnovšej kolekcii vás bonprix pozýva, aby ste aj obyčajným chvíľam dodali trochu kúzla.

Viac

07.05.2020

Mikina

Mikina – najlepšia kamarátka každej ženy. Doma je príjemná a chápavá, ale dokonale funguje aj ako súhra medzi mestskou eleganciou a pohodou, voľnosťou. V poslednom čase sú mikiny nákupným hitom a v tomto ohľade nesklame ani bonprix! Tu sú najväčšie hity zo sekcie „mikiny”.

Viac

30.04.2020

Na podložku!

Joga – perfektný spôsob relaxu, vnútorného pokoja a poznania svojho tela. Pri cvičení rôznych druhov jogy sa opäť presviedčame o prospešných vlastnostiach jogy. Je si z čoho vybrať: joga dynamická, joga na zdravú chrbticu, joga Aštanga a mnoho ďalšieho. Bonprix túto úžasnú disciplínu podporuje vo svojej najnovšej kolekcii.

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor