Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

18.09.2020

Prezentácia plášťov z bonprix!

Čoraz častejšie sú tu chladnejšie dni. Je čas odložiť letné šaty a krátke nohavice, do popredia sa dostáva vrchné oblečenie. Leto nám určite bude chýbať, ale z druhej strany... s určitou dávkou vzrušenia si vytvoríme outfity, ktoré nás pri jesennej nepohode nielen zahrejú, ale dodajú nám eleganciu a mestský šmrnc. Tu je najnovší prehľad plášťov z bonprix!

Viac

04.09.2020

Prehľad sák z bonprix.sk

Sako – teda okrem bielej košele, malých čiernych, džínsov a klasických ihličkových lodičiek - je nevyhnutným prvkom šatníka každej ženy. Značka bonprix vo svojej najnovšej kolekcii predstavuje saká v rôznych verziách – v tej klasickej ako aj tej inšpirovanej módou spred rokov.

Viac

28.08.2020

Maxi šaty na tri sposoby

Jedny šaty a tri rôzne štýly na úplne odlišné príležitosti? Také oblečenie máme najradšej! Nepochybne najlepšou módnou investíciou sú univerzálne kúsky, ktoré ponúkajú mnoho možností. Do tejto skupiny oblečenia patria maxi šaty. Milujú ich nielen trendsetterky, ale aj zaneprázdnené ženy, ktoré chcú vyzerať štýlovo a zároveň sa na 100% chcú cítiť slobodne. Tu je tip na ich outfity vytvorené z odevov značky bonprix!

Viac

21.08.2020

Fokus na denim

Najnovšia kolekcia bonprix.sk je prehliadkou najpútavejších modelov džínsov... a nielen ich! Značka mieni, že vo svojom šatníku treba mať najmenej jedny klasické, dobre padnúce džínsy, ale zároveň vyzýva k experimentom s touto legendárnou tkaninou.

Viac

14.08.2020

Cvičenie doma? Alebo možno na záhrade?

Podovolenkový návrat do formy sa môže zdať byť ťažší ako zvyčajne. Nakoniec totiž veľmi často víťazia letné pokušenia v dovolenkovom jedálničku. Pri fyzickej aktivite a výbere zdravej stravy sa riadime rovnakou filozofiou, pričom nezabúdame na vlastné dobro a harmóniu v zmenách. Bonprix vo svojej najnovšej kolekcii podporuje pohyb, ktorý prináša radosť, nie je nepríjemnou povinnosťou, ale je cestou k dosiahnutiu pozitívnej energie.

Viac

07.08.2020

Na sklonku leta... Pripravte sa na začiatok jesene!

Jeseň, ktorá sa blíži míľovými krokmi, bude tento rok skutočne zaujímavá. Každá jesenná sezóna je výnimočným obdobím pre fashionistky. Aj rok 2020 prinesie mnoho nových trendov, módnych experimentov a originálnych outfitov. Značka bonprix napovedá, čomu treba venovať pozornosť v nadchádzajúcej sezóne.

Viac

31.07.2020

Capsule wardrobe – ako skombinovať garderóbu, aby bola štýlová a praktická?

V poslednom čase sa veľa hovorí o tzv. kombinovateľnom šatníku. Čo to vlastne je? Je to výber maximálne 15-20 kúskov, ktoré navzájom ladia bez ohľadu na usporiadanie, príležitosť či ročné obdobie. Bonprix vás pozýva, aby ste si aktívne vytvorili svoj kombinovateľný šatník. Vďaka tomu namiesto rannej dilemy „čo si obliecť?”strávite príjemné ráno pri kávičke a vychutnáte si chvíľku voľna.

Viac

24.07.2020

Rozlúčka s letom – aké odevy z letnej garderóby si môžete nechať na chladnejšie dni?

Za čo milujeme leto? Za teplé slnečné lúče, za blažené chvíle na pláži a určite aj za ľahké odevy vo veselých farbách, ktoré sú našimi spoločníkmi pri radovánkach počas prázdninových mesiacov! Pestré, originálne farby a extravagantné kúsky ale nemusia koncom leta putovať na hornú poličku nášho šatníka. Mnoho obľúbených letných odevov môžeme použiť aj na jeseň, ba dokonca aj v zime. Nechajte sa inšpirovať bonprixom!

Viac

17.07.2020

Prehľad šiat z bonprix

Sezóna letných večierkov, aj keď sa trochu líši od predchádzajúcich rokov, je v plnom prúde. Bude teda komornejšia, uvoľnenejšia? Alebo tomu tak nebude? Bonprix naznačuje, do čoho sa oplatí investovať, keď si chcete kúpiť oblečenie na záhradnú párty alebo významnejšiu udalosť.

Viac

10.07.2020

Jesenné trendy z bonprix!

V módnej brandži sa všetky trendy plánujú s veľkým predstihom. Kolekcia jeseň/zima sa predstavuje dokonca o rok skôr. Vďaka tomu sa môžeme oboznámiť s prácou návrhárov a... neskôr nájsť jej výsledky v obchodoch. Aj značka bonprix v súlade s platnými trendmi nadchádzajúcej sezóny už pripravila výber na chladnejšie dni!

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor