Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

21.01.2022

Outfity do práce – tipy bonprix

Aj keď by sa to tak mohlo zdať, outfity do práce vôbec nemusia byť nudné a povinný dress code vás nemusí obmedzovať. Namiesto staromódneho obleku si zaobstarajte štýlové saká, elegantné košele a ženské šaty a spolu s bonprix vytvorte outfit vhodný na každé pracovisko. S návrhmi, ktoré sme vybrali špeciálne pre vás vytvoríte outfity, v ktorých budete vyzerať módne a profesionálne zároveň.

Viac

14.01.2022

Módne ikony – šik a elegantné ako Jackie Kennedyová

Obľúbená prvá dáma USA – Jackie Kennedyová je jednou z najdôležitejších ikon štýlu v histórii. Do americkej módy vniesla úplne novú kvalitu a sviežosť, jej outfity boli vždy premyslené, dokonalé. Často stavila na farebné, pastelové oblečenie jednoduchých strihov, ktoré zvýrazňovalo jej postavu. Outfity dopĺňala bielymi rukavičkami, klasickými perlami, veľkými okuliarmi a lodičkami na nízkom podpätku. Špeciálne pre vás bonprix vybral šaty, blejzre a plášte inšpirované štýlom tejto výnimočnej ikony štýlu 60. rokov.

Viac

07.01.2022

V novom roku nová – módne inšpirácie s najnovšími trendmi

Koniec roka a začiatok roku nového sú skvelým časom na zmeny. Máme pocit, že uzatvárame jednu kapitolu a začíname ďalšiu. Je to teda skvelá príležitosť urobiť zmeny v našom šatníku. Zo všetkých strán sa na nás hrnú informácie o najnovších trendoch. Aby sme sa v nich nestratili a aby sme do nového roka vstúpili s novou silou, bonprix pripravil súbor vybraných módnych tipov! Niektoré strihy a štýly sú natoľko nadčasové, že sa vracajú prakticky každoročne.

Viac

31.12.2021

Módne ikony – úroveň a šik ako Grace Kellyová

Grace Kellyová bola výnimočná. Aj keď od jej odchodu už uplynulo mnoho rokov, stále je považovaná za ikonu štýlu a jednu z najkrajších žien všetkých čias. Bola obľúbenkyňou rovnako tak režisérov ako aj módnych návrhárov. Tí ju obliekali na filmové premiéry, vytvárali pre ňu kultové modely.

Viac

24.12.2021

V očakávaní silvestrovskej noci – najlepšie večerné modely

Bez ohľadu na to, či strávite tohtoročného Silvestra v komornom prostredí, na večierku v klube či na elegantnom plese, výnimočnú noc vám zabezpečí neopakovateľný model. Bonprix pripravil rebríček najmódnejších večerných outfitov, vďaka ktorým sa budete cítiť ako na červenom koberci. Flitre a brokát, výrazné farby alebo azda nadčasová elegancia – na čo stavíte tento rok?

Viac

17.12.2021

Zima v meste – odporúčania bonprix

Zimné outfity sú pre mnohých tak trochu problémom. Oblečenie musí byť nielen módne a štýlové, ale predovšetkým teplé. Bonprix sa rozhodol nám to uľahčiť a pripravil prehľad najžiadanejšieho zimného oblečenia. Ich teplé plášte, kardigány na zapínanie a úpletové šaty sa perfektne osvedčia pri vianočných nákupoch, prechádzkach po meste ako aj v práci či na rande. Presvedčte sa samé!

Viac

10.12.2021

Štedrovečerné outfity podľa bonprix

Mnohé ženy si každý rok už vopred dobre premyslia, čo si oblečú na Štedrú večeru. Ak budeme sviatky tráviť so staršími, mali by sme to pri príprave nášho outfitu brať do úvahy. Aby sme nevyvolávali žiadne kontroverzie, mali by sme vyzerať solídne. To, že babky a dedkovia sú tí najúžasnejší ľudia na svete, je známe, ale v určitých otázkach sa prejavuje ich konzervativizmus. Veľmi výrazné farby, strihy či priesvitné materiály by v tento deň mali ostať v šatníku. Predstavíme vám tipy bonprix na tento mimoriadny deň.

Viac

26.11.2021

Hit sezóny – prešívané bundy a plášte

Už niekoľko sezón z módy nevychádzajú prešívané kúsky šatníka. Bundy a plášte s týmto vzorom sa perfektne hodia na jeseň aj na zimu. Sú teplé, ľahké a praktické a v závislosti od toho, na akú príležitosť sú určené, ich môžeme kombinovať s čižmami, galošami, členkovými topánkami či trapermi. Kúsky, ktoré pripravil bonprix, predstavujú najmódnejšie modely prešívaných búnd a plášťov, ktoré vám budú slúžiť roky a dodajú eleganciu každému outfitu.

Viac

19.11.2021

Vianočné inšpirácie

Korenistá vôňa perníkov, trblietavý vianočný stromček, dom plný hostí... Vianoce sú jednoznačne najmagickejším obdobím roka. Postarajme sa o to, aby sa duch Vianoc odrážal aj v našich outfitoch. Bonprix pripravil kolekciu najmódnejších odevov, ktoré sa perfektne hodia na toto výnimočné obdobie. V ponuke nájdeme vianočné svetre, elegantné šaty a mikiny s nórskym vzorom na večer prežitý pri krbe alebo pri rodinnej večeri.

Viac

12.11.2021

Klasické strihy v modernej podobe

Všetci dobre vieme, že módne trendy sa vracajú ako bumerang. Sú strihy, ktoré nikdy nezostarnú. Mestský štýl sa mení s duchom doby, ale určité časti garderóby neustále zapadajú do meniaceho sa prostredia. Bonprix pripravil klasické kúsky, vhodné ku každému outfitu – rovnako tak elegantnému ako i ležérnemu.

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor