Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

29.01.2021

Rachel, Monika - alebo Phoebe? Outfity inšpirované kultovým seriálom „Priatelia”

„Priatelia” sú jedným z najikonickejších seriálov, aký kedy vznikol. Aj keď od premiéry prvej epizódy tohto sitkomu uplynulo už viac ako 20 rokov, stále ho milujú milióny divákov. Brilantný humor, skvelé postavy a.... geniálne outfity hlavných hrdinov sú tým, čo nikdy nezostarne.

Viac

22.01.2021

Oversize saká - ako ich nosiť?

Voľné saká sú trendom, ktorý si obľúbili tisícky žien na celom svete. A predsa sa oblečenia v oversize štýle aj naďalej obávajú mnohé z nás. S bonprix sa presvedčíte, aké jednoduché je vytvoriť s jeho pomocou tie najmódnejšie outfity!

Viac

15.01.2021

Back to black – naspäť ku klasickej čiernej

Hovorí sa, že čierna je jednou z najuniverzálnejších farieb. Bez ohľadu na to či ste brunetka alebo blondínka – je to jedna z tých farieb, ktorých by ste sa nemali báť. Nikdy si nenechajte nahovoriť, že je nudná!

Viac

08.01.2021

Ultimate Grey & Illuminating – teda oblečenie a doplnky v najmódnejších farbách tohto roka!

Inštitút Pantone každý rok vyberá farbu, ktorá symbolicky udáva trendy na ďalších 12 mesiacov. V súčasnosti sú to dve výnimočné farby: "Ultimate Grey" – teda "Upokojujúca šedá" ako aj "Illuminating", teda "Slnečná žltá".

Viac

25.12.2020

Pestré roláky na každú príležitosť

Farebnosť je najenergizujúcejším trendom sezóny, aj keď by sa mohlo zdať, že je určená výlučno pre teplé ročné obdobia ako je jar či leto. To je veľký omyl! Bonprix dokazuje, že žiarivé farby môžeme nosiť po celý rok.

Viac

18.12.2020

Po prvé: bunda. Po druhé: doplnky! Teda zimná móda z bonprix.sk

Vybrať si perfektnú bundu alebo plášť je skutočnou výzvou, nehovoriac o voľbe vhodných doplnkov. S bonprix to nie je problém! Pozrite sa, ako možno skombinovať najzaujímavejšie odevy so zimnými doplnkami.

Viac

11.12.2020

Lesklé zimné outfity

3,2,1..... vítame rok 2021! Vstupujeme do novej etapy, nechávame za sebou zlé spomienky a s nádejou sa dívame do budúcnosti. Aj keď tohtoročná oslava bude úplne iná, neznamená to, že sa musíme vzdať výnimočného outfitu. V ponuke bonprix nájdete oblečenie, ktoré sa perfektne hodí na oslavu tejto výnimočnej udalosti. Ale aj... na 365 dní nastávajúceho roka!

Viac

04.12.2020

Príjemné Vianoce s bonprix.sk

Teplý sveter s vianočnými vzormi je takým prvkom vášho šatníka, ktorý je skutočným must-have kúskom zimnej sezóny. Pamätáte si na slávny pulóver Marka Darcyho z „Denníka Bridget Jonesovej”? Alebo vianočný outfit rodiny McCallisterovcov z filmovej klasiky „Sám doma”? Ak je vaša odpoveď kladná a vy naviac máte slabosť pre takéto motívy a vzory, určite si pozrite, čo ponúka značka bonprix.

Viac

27.11.2020

Červená nielen na Mikuláša! Teda oblečenie v jednej z nahorúcejších farieb sezóny.

Červená farba evokuje spomienky na Vianoce. To však neznamená, že je určená len na túto príležitosť! V bonprix sa dozviete, ako nosiť oblečenie v jednej z najhorúcejších farieb sezóny.

Viac

20.11.2020

Filmové predstavenie pod dekou. Štýlovo a pohodlne z bonprix.sk

Sú také zimné večery, počas ktorých chceme len jediné – ostať doma, obuť si teplé papuče a zaliezť pod deku. Je to tiež ideálny čas na to, aby sme sa nechali opantať vianočnou atmosférou a vrátili sa k obľúbeným filmovým titulom. Veď nakoniec filmy „Prázdniny”, „Láska nebeská” či „Denník Bridget Jonesovej” možno vidieť nespočetnekrát :)

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor