Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

28.05.2021

Ikony štýlu: letné outfity inšpirované filmom Mamma Mia!

Mamma mia, leto je za dverami! Pri tejto príležitosti by sme vám chceli pripomenúť jeden z najpozitívnejších dovolenkových filmových hitov. Reč je o muzikáli, ktorý si získal srdcia miliónov ľudí na celom svete aj vďaka tomu, že tu hrajú najväčšie hviezdy veľkého plátna, ako aj vďaka tomu, že súčasťou deja sú najväčšie hity skupiny ABBA. Kultový film „Mamma Mia” je esenciou blažených dovolenkových dní, nádhernej gréckej krajiny a pozitívnej energie. Napokon, kto by po zhliadnutí tohto filmu nezatúžil zatancovať si v rytme „Dancing Queen”? 😊 Bonprix.sk vás pozýva na putovanie po stopách hlavných hrdiniek filmu. Preneste sa spolu s nami na malebný ostrov Skopelos a inšpirujte sa štýlom hlavných postáv!

Viac

21.05.2021

Prehľad najmódnejších plaviek

Leto sa blíži! Je to najvhodnejší čas na to, aby sme vo svojom šatníku pripravili miesto pre dovolenkové outfity. Krok 1? Treba si nájsť vhodné plavky. Vyrazte na pláž spolu s bonprix.sk a ponorte sa do oceánu módnych inšpirácií!

Viac

14.05.2021

Mini, midi alebo maxi? Sukne na jar a na leto

Leto sa blíži míľovými krokmi. Dni sú čoraz teplejšie, a to je ten pravý čas na prípravu vhodného oblečenia. Čo nesmie chýbať v letnej garderóbe? Určite sú to krásne sukne! Na bonprix.sk nájdete mnoho rôznych, najmodernejších námetov. Aký model si vyberiete?

Viac

07.05.2021

Deň matiek z bonprix.sk - pre súčasné i nastávajúce mamičky

26. máj je výnimočný deň, ktorý oslavujú skvelé ženy. Mamy, priateľky, superhrdinky. Pre bonprix je celý rok Dňom matiek a Dňom žien! Na túto príležitosť bonprix pripravil niekoľko námetov pre súčasné aj nastávajúce mamičky. Teda skrátka – pre každú z nás.

Viac

30.04.2021

Ikony štýlu: 70. roky

Sedemdesiate roky sa do histórie zapísali ako obdobie, kedy vznikali nové štýly – a to nielen v móde. Objavila sa väčšia samostatnosť, do popredia sa dostal individualizmus, sloboda. Dôležitým prvkom, ktorý ovplyvňoval spôsob oblečenia, bola aj... hudba! Práve ona spájala rôzne subkultúry, členovia skupín udávali trendy v líčení, účesoch, ale aj v spôsobe obliekania. Spolu s bonprix sa preneste na putovanie hudbou a módou rokov 70.!

Viac

23.04.2021

Sweet like... candy – teda najmódnejšie oblečenie v pastelových farbách

Už niekoľko mesiacov na Instagrame hrajú prím krásne, jemné farby, a to znamená len jedno – sezóna pastelových farieb je v plnom prúde! Ak ste si ešte nenadobudli tieto dievčenské odtiene, teraz je ten najlepší čas. Na bonprix.sk nájdete outfity v najmódnejších farbách. Pozrite si našu ponuku!

Viac

16.04.2021

Udržateľná móda z bonpix

Téma udržateľnej módy nie je pre bonprix neznámou. Už mnoho rokov sa angažuje v oblasti ekologickej produkcie a korektnej spolupráce rovnako tak v krajinách, v ktorých sa produkty vyrábajú, ako aj v spoločnosti samotnej. Dozviete sa, čo je ekologická bavlna a aké ďalšie materiály, šetrné k životnému prostrediu, bonprix používa.

Viac

09.04.2021

Prehľad najmódnejších jarných búnd a plášťov

Je tu jar! Teda zatiaľ tá kalendárna. Na to pravé oteplenie si musíme ešte chvíľu počkať. Prechodné obdobie je však najvhodnejším na doplnenie jarného šatníka. Začnite od toho, čo je nevyhnutné – teda od štýlovej bundy alebo najmódnejšieho plášťa. Najhorúcejšie ponuky nájdete na bonprix.sk.

Viac

26.03.2021

Ikony štýlu boho – nechajte sa inšpirovať bonprixom!

Boho je jedným z obľúbených trendov farhionistiek na celom svete a vracia sa s každou jarno-letnou sezónou. Tento štýl, to nie sú len vzdušné kvetované šaty a široké zvonové nohavice. Je to predovšetkým manifest voľnosti a kreativity. Je to tip na oblečenie, v ktorom sa budete cítiť moderne, sebavedome, skrátka slobodne. Na pomoc prichádza značka bonprix, ktorá dokonale vie, aké budú najhorúcejšie must-have kúsky v nadchádzajúcich sezónach.

Viac

19.03.2021

Kvety, pásiky či bodky? Najmódnejšie jarné vzory

Poznáte jednoduchý spôsob, ako diferencovať svoj šatník? Potlačou! V nadchádzajúcej sezóne stavte na kvety, pásiky či bodky. Môžete si vybrať jeden obľúbený vzor alebo ich nosiť striedavo. So značkou bonprix si vyberte ten, v ktorom sa cítite najlepšie.

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor