Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

27.08.2021

Talianska dovolenka s bonprix.sk

Taliansko je známe najlepším jedlom, úžasnými výhľadmi a dobre oblečenými obyvateľmi. Je aj jednou z najdôležitejších krajín na svetovej mape módy – najlepším dôkazom italian chic sú Sophia Loren, Monica Belucci alebo influencerka Chiara Ferragni. Inšpirujte sa ich rafinovaným, eklektickým štýlom a pozrite si, alé návrhy pripravil bonprix.

Viac

20.08.2021

Ikony štýlu: surferská elegancia

Šum vĺn a teplý piesok pod nohami sa u niektorých z nás spájajú s blaženou lenivosťou, u iných – s perfektnou šancou overiť si svoje sily v rôznych vodných športoch. Vyberáte sa na dovolenku, na ktorej väčšinu času strávite na pláži? Určite si pozrite ponuku bonprix. Okrem iného tam nájdete aj oblečenie, ktoré je módne, pestré, veľmi pohodlné. Tu je ponuka inšpirovaná štýlom surferiek!

Viac

16.08.2021

Cyklistické nohavice, bermudy či šortky? Vyberte si na leto svoj model!

Leto je najlepším obdobím na nosenie vzdušných šiat a sukní. Je to ale aj dokonalý čas na to, aby ste svoj šatník doplnili o krátke nohavice. Výber je skutočne veľmi široký 😊 Stavíte na eleganciu, športový či ležérny štýl? Jedno je isté – pri výbere vám pomôže značka bonprix.

Viac

06.08.2021

Vzor sezóny: batika

Leto je ideálnym obdobím na to, aby sme vo svojom šatníku „prevetrali“ rôzne vzory. Pásiky, hrášky, kvety sú klasikou, ktorá sa každý rok opäť vracia. Treba sa ale zamerať na ďalší silný trend! Reč je o batike a tie dye, teda vzoroch, ktoré imitujú nepravidelne zafarbené tvary. Takúto potlač môžeme nosiť na šatách, sukniach, šortkách ale i blúzkach. Pozrite si, čo bonprix odporúča na túto sezónu.

Viac

30.07.2021

Ikony štýlu: California look

„California Girls” nie je len názov známej piesne. Je to aj štýl, ktorým nás už mnoho sezón inšpirujú obyvateľky USA. Spája sa s boho, džínsovými šortkami, kovbojskými čižmami a originálnymi doplnkami. Toto leto bonprix pripravil oblečenie a doplnky v pravej kalifornskej atmosfére, ktoré by sa nepochybne hodili na prechádzku ulicami Beverly Hills.

Viac

23.07.2021

Smer: pláž!

Šum vĺn, pohodlné ležadlo a vôňa oleja na opaľovanie... to môže znamenať len jedno – ide sa na pláž! Už dávno sme tak veľmi neočakávali vytúžený relax v lúčoch slnka. Čo si treba zabaliť do dovolenkového kufra? S pomocou prichádza bonprix.

Viac

16.07.2021

Aké sú najmódnejšie letné šaty

Po roku, ktorý sme strávili v pohodlných teplákoch je leto 2021 časom, kedy sa môžeme hrať s módou. Všetky pastelové farby, nadčasové kvety a háčkované vsadenia, to sú len niektoré z prvkov, ktoré dominujú na prehliadkových mólach svetových návrhárov. Špeciálne pre vás ponúka značka bonprix najmódnejšie letné šaty - všetky v súlade s aktuálnymi trendmi.

Viac

09.07.2021

Leto v meste s bonprix.sk

Čo sa osvedčilo v letných horúčavách? Šálka ľadovej kávy alebo limonády v ruke, ako aj... vhodné oblečenie! Ak tohtoročné leto prežijete v meste, určite si pozrite ponuku bonprix. V sortimente firmy nájdete kúsky perfektné rovnako tak na tropickú dovolenku na rajskej pláži, ako aj na mestský look.

Viac

02.07.2021

Ikony štýlu: festivalová voľnosť

Festivalové outfity sú skvelou príležitosťou na to, aby sme do nich prepašovali najnovšie letné trendy. Čas letných koncertov pod holým nebom sa spája s absolútnou štýlovou slobodou, dobrou zábavou a len tými najlepšími spomienkami! Toto leto vám pripomíname len tie naj trendy, ktoré kraľovali na všetkých najdôležitejších podujatiach tohto typu a ktoré môžeme vniesť do každodenných outfitov. Inšpirujte sa štýlom Coachella a zistite, čo pre vás pripravil bonprix.

Viac

25.06.2021

Leto v Provensálsku – romantické outfity z bonprix.sk

Provensálsky štýl je jednoduchý ale veľmi efektný. Vyznačuje sa svojou prirodzenosťou a skvele vynikne nielen v módnych outfitoch, ale aj v domácom oblečení. Toto leto vás bonprix zavedie do Provensálska – voňajúceho levanduľou, plného romantických modelov a neobyčajných doplnkov.

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor