Čo nového v bonprix?

Tell me

Vítame Vás na mediálnom portáli bonprix

Vytvorili sme ho preto, aby sme uľahčili vyhľadávanie tlačových materiálov o našej značke. Nájdete tu aktuálne tlačové správy o našej činnosti a kolekciách, ako aj fotografie a grafické materiály na stiahnutie.

Na stiahnutie

Stiahnuť logo bonprix

Stiahnuť

30.10.2020

V šatách

Najnovšia kolekcia šiat z bonprix predstavuje bohatý výber strihov, vhodných na doma i mimo domova. Stavte na pohodlie a romantický look v skutočne jesennom štýle!

Viac

23.10.2020

Sezóna Pumpkin Spice Latte

Jesenné obrázky s kávou v ruke znamenajú iba jedno – je tu čas na slávne Pumpkin Spice Latte! Čo sa s tým spája? Začína sa sezóna typicky jesenných outfitov! Pozrite si, čo na toto výnimočné obdobie pripravil bonprix.

Viac

16.10.2020

Ekologická móda z bonprix

Starostlivosť o životné prostredie? Tá je vždy v móde. Presviedča o tom už ďalšia kolekcia bonprix. Tentokrát značka predstavuje ekologicky zodpovedné oblečenie na jesenné obdobie.

Viac

09.10.2020

Šport na jeseň? Samozrejme!

Októbrová nálada nás nabáda, aby sme trávili pokojné večery doma, pod obľúbenou dekou so šálkou horúceho čaju. Napriek tejto príjemnej atmosfére sa sladkej lenivosti nedajte zlákať na sto percent! Aj keď počasie za oknom nie je povzbudivé, pohyb na čerstvom vzduchu je stále potrebný, čo podporuje aj bonprix.

Viac

02.10.2020

Cesta k bielej blúzke

Biela blúzka – ako ju nemilovať? Značka bonprix konštatuje, že by sa mala nachádzať v šatníku každej ženy – biznismenky aj zaneprázdnenej matky.

Viac

25.09.2020

Víkend v lone prírody

Čoraz častejšie sa hlásia chladnejšie dni, je čas odložiť letné šaty. Príjemné jesenné slnečné lúče, teplý sveter a termoska s aromatickým, korenistým čajom – to je recept na perfektný víkend. Rýchly únik do lesa alebo dva dni strávené v domčeku za mestom – bez ohľadu na to, pre ktorú možnosť sa rozhodnete, dokonca aj ten najkratší čas strávený v lone prírody vám zlepší náladu. K tomu vás inšpiruje a pozýva značka bonprix!

Viac

18.09.2020

Prezentácia plášťov z bonprix!

Čoraz častejšie sú tu chladnejšie dni. Je čas odložiť letné šaty a krátke nohavice, do popredia sa dostáva vrchné oblečenie. Leto nám určite bude chýbať, ale z druhej strany... s určitou dávkou vzrušenia si vytvoríme outfity, ktoré nás pri jesennej nepohode nielen zahrejú, ale dodajú nám eleganciu a mestský šmrnc. Tu je najnovší prehľad plášťov z bonprix!

Viac

04.09.2020

Prehľad sák z bonprix.sk

Sako – teda okrem bielej košele, malých čiernych, džínsov a klasických ihličkových lodičiek - je nevyhnutným prvkom šatníka každej ženy. Značka bonprix vo svojej najnovšej kolekcii predstavuje saká v rôznych verziách – v tej klasickej ako aj tej inšpirovanej módou spred rokov.

Viac

28.08.2020

Maxi šaty na tri sposoby

Jedny šaty a tri rôzne štýly na úplne odlišné príležitosti? Také oblečenie máme najradšej! Nepochybne najlepšou módnou investíciou sú univerzálne kúsky, ktoré ponúkajú mnoho možností. Do tejto skupiny oblečenia patria maxi šaty. Milujú ich nielen trendsetterky, ale aj zaneprázdnené ženy, ktoré chcú vyzerať štýlovo a zároveň sa na 100% chcú cítiť slobodne. Tu je tip na ich outfity vytvorené z odevov značky bonprix!

Viac

21.08.2020

Fokus na denim

Najnovšia kolekcia bonprix.sk je prehliadkou najpútavejších modelov džínsov... a nielen ich! Značka mieni, že vo svojom šatníku treba mať najmenej jedny klasické, dobre padnúce džínsy, ale zároveň vyzýva k experimentom s touto legendárnou tkaninou.

Viac

Otázky?

Kontaktujte nás!

Kontakt
nahor