Outfity do práce – tipy bonprix

Outfity do práce – tipy bonprix

21.01.2022

Aj keď by sa to tak mohlo zdať, outfity do práce vôbec nemusia byť nudné a povinný dress code vás nemusí obmedzovať. Namiesto staromódneho obleku si zaobstarajte štýlové saká, elegantné košele a ženské šaty a spolu s bonprix vytvorte outfit vhodný na každé pracovisko. S návrhmi, ktoré sme vybrali špeciálne pre vás vytvoríte outfity, v ktorých budete vyzerať módne a profesionálne zároveň.

Štýlové saká

Saká sú osvedčeným prvkom kancelárskeho dress code, ktorý sa osvedčí na ktoromkoľvek mieste a pri akomkoľvek druhu práce. Vo vysoko formálnom prostredí bude najlepšou voľbou klasický čierny blejzer. Ak si však môžeme dovoliť viac, nebojme sa experimentovať s farbami – sako olivovej či koralovej farby môže vyzerať rovnako elegantne v kombinácii s cigaretovými nohavicami tej istej farby ako aj s ceruzkovou sukňou.

Elegantné košele

Kancelária, rande, prechádzka... košeľa je prvkom garderóby, ktorý má vo svojom šatníku každá žena a môže ho nosiť na mnoho spôsobov. Do práce sú najvhodnejšie biele alebo modré modely, ktoré nosíme s elegantnými nohavicami, sukňami alebo – ak si to môžeme dovoliť, s džínsami. Nezabúdajme ale na to, že do práce nenosíme priesvitné modely!

Ženské šaty

Mnohé ženy si do práce vyberajú elegantné šaty. Najlepšou voľbou budú tie v tlmených farbách s dlhším rukávom a neveľkým dekoltom. Vzorované modely sa perfektne hodia k tmavým sakám – najmódnejšími v tejto sezóne sú tie oversize. K takémuto odevu si obujeme balerínky, lodičky alebo čižmy a dáme si decentnú bižutériu.

Vyniknite medzi svojimi kolegami jedinečným zmyslom pre štýl a znalosť trendov. Všetky modely nájdete na www.bonprix.sk.

O bonprix

Bonprix je medzinárodná odevná spoločnosť so sídlom v Hamburgu. Do každodennej módy prinášame najnovšie trendy zo svetových prehliadkových mól a ponúkame inšpiratívne kolekcie. Pôsobíme už v 29 krajinách Európy, v Rusku ako aj v Severnej a Južnej Amerike.

bonprix – it’s me. Naše motto je prejavom našej módy a zároveň aj postoja. Pri vytváraní kolekcií berieme do úvahy nielen každý moment života, ale aj každú postavu; ponúkame módu vo veľkostiach od 32 do 58. Pozorne sledujeme, aké sú ženy rozdielne a naše pozorovania prenášame do našich projektov. Móda bonprix ponúka omnoho viac ako skvelý vzhľad. Našim cieľom je každodenná spokojnosť a dobrý pocit našich zákazníčiek.

Kontakt pre médiá:

pr@bonprix.pl

Materiály na stiahnutie:

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (965.87 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (749.55 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (899.06 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (540.66 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1.25 MB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (865.51 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1.84 MB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (624.32 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1.05 MB)

Text: Formát PDF

Stiahnuť (266.11 kB)

nahor