Oversize saká - ako ich nosiť?

Oversize saká - ako ich nosiť?

22.01.2021

Voľné saká sú trendom, ktorý si obľúbili tisícky žien na celom svete. A predsa sa oblečenia v oversize štýle aj naďalej obávajú mnohé z nás. S bonprix sa presvedčíte, aké jednoduché je vytvoriť s jeho pomocou tie najmódnejšie outfity!

Po prvé, špecifikácia saka vôbec nemusí napovedať, že ide o model oversize. Aká je najjednoduchšia cesta k veľkému saku? Skrátka si vyberte svoj vysnívaný model vo väčšej veľkosti – v závislosti od toho, aký efekt chcete dosiahnuť.

Existuje veľa možností na kombinovanie tohto typu oblečenia. Sako sa hodí rovnako tak k decentným aj ležérnym šatám, možno si ho obliecť na zimný sveter, čím vznikne perfektný (a teplý) look.

Ak sa bojíte, že príliš veľké sako naruší vaše proporcie, stavte na kombináciu s úzkymi džínsami a držte sa pravidla – ak je vrch príliš veľký, spodok musí byť priliehavý. Dôležité sú aj doplnky. Vďaka lodičkám na tenkom podpätku a vhodnej bižutérii dosiahnete elegantný vzhľad. Ak hľadáte bežnejšie kombinácie, vyberte si kovbojské topánky či tenisky.

Jedno je isté – oversize sako je univerzálnym kúskom oblečenia a je zárukou perfektného outfitu v súlade s najhorúcejšími trendmi sezóny. Nezabudnite si preň urobiť miesto pri tvorbe vášho jarného šatníka!

O bonprix

Bonprix je medzinárodná odevná spoločnosť so sídlom v Hamburgu. Do každodennej módy prinášame najnovšie trendy zo svetových prehliadkových mól a ponúkame inšpiratívne kolekcie. Pôsobíme už v 29 krajinách Európy, v Rusku ako aj v Severnej a Južnej Amerike.

bonprix – it’s me. Naše motto je prejavom našej módy a zároveň aj postoja. Pri vytváraní kolekcií berieme do úvahy nielen každý moment života, ale aj každú postavu; ponúkame módu vo veľkostiach od 32 do 58. Pozorne sledujeme, aké sú ženy rozdielne a naše pozorovania prenášame do našich projektov. Móda bonprix ponúka omnoho viac ako skvelý vzhľad. Našim cieľom je každodenná spokojnosť a dobrý pocit našich zákazníčiek.

Kontakt pre médiá:

pr@bonprix.pl

Materiály na stiahnutie:

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (692.90 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (596.70 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (825.47 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (721.89 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (911.62 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (687.92 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (661.35 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (631.03 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (674.42 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (596.63 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1.11 MB)

Text: Formát PDF

Stiahnuť (106.63 kB)

nahor