Štýly inšpirované klasikou 80. rokov

Štýly inšpirované klasikou 80. rokov

26.02.2021

Móda 80. rokov je skvelým príkladom rôznorodosti a odvahy pri kombinovaní štýlov. Vtedy sa formovali trendy v líčení, účesoch, hudbe či oblečení, ktoré sú aktuálne dodnes. Táto výnimočná estetika mala obrovský vplyv na všetko, čo momentálne nosíme. Lesk, energia a neobvyklá originalita – vitajte v pestrých 80. rokoch!

DYNASTIA
Výrazný make up, charakteristický účes, volány a blúzky s pufničkovými rukávmi. Lesk flitrov a zlata. To sú len niektoré z prvkov vzhľadu hrdinov kultového seriálu „Dynastia”. Ako tieto trendy prepašovať do moderných outfitov? Napríklad pomocou veľmi charakteristických rukávov, ktoré zvýraznia ramená. Šaty, blúzky alebo aj svetríky takéhoto strihu výrazne nadväzujú na štýl 80. rokov. K tomu farebný šál, lodičky na podpätku typu „kačička” - a hotovo!

TOP GUN
Vo filme „Top Gun” mal Tom Cruise oblečenú koženú leteckú bundu. Model s nášivkami nadviazal na bundy, aké nosili americké vzdušné sily. Druhým prvkom, ktorý sa stal vďaka tomuto filmu populárnym, sú slnečné okuliare – model Aviator. Keď sa film stal hitom, začali sa hromadne predávať.

Ak chcete získať podobný vzhľad, vyberte si retro zvonové nohavice, dlhú bielu košeľu a hnedé kovbojské čižmy. Určite si vyberte aj čiernu koženú motorkársku bundu. Bude svelé, ak bude trochu väčšia. Vrcholom outfitu budú dozaista okuliare Aviator. Garantujeme vám, že takýto outfit nikdy nezostarne.

Tieto dva úplne odlišné pohľady na módu perfektne charakterizujú a odrážajú podstatu štýlu, ktorý bol na výslní v 80. rokoch. Všetky prvky, nevyhnutné na vytvorenie nadčasového outfitu, nájdete v bohatej ponuke bonprix – bez ohľadu na to, či stavíte na eleganciu alebo na ležérny štýl.

O bonprix

Bonprix je medzinárodná odevná spoločnosť so sídlom v Hamburgu. Do každodennej módy prinášame najnovšie trendy zo svetových prehliadkových mól a ponúkame inšpiratívne kolekcie. Pôsobíme už v 29 krajinách Európy, v Rusku ako aj v Severnej a Južnej Amerike.

bonprix – it’s me. Naše motto je prejavom našej módy a zároveň aj postoja. Pri vytváraní kolekcií berieme do úvahy nielen každý moment života, ale aj každú postavu; ponúkame módu vo veľkostiach od 32 do 58. Pozorne sledujeme, aké sú ženy rozdielne a naše pozorovania prenášame do našich projektov. Móda bonprix ponúka omnoho viac ako skvelý vzhľad. Našim cieľom je každodenná spokojnosť a dobrý pocit našich zákazníčiek.

Kontakt pre médiá:

pr@bonprix.pl

Materiály na stiahnutie:

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1.32 MB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (986.43 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1.47 MB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1.05 MB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1.97 MB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (497.01 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (689.52 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (1)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (657.72 kB)

Fotografie: Formát JPG

Stiahnuť (349.01 kB)

Text: Formát PDF

Stiahnuť (131.09 kB)

nahor