Dámske džínsy so strapcami

Dámske džínsy so strapcami

Strapce sa vracajú vo veľkom štýle! Spoznajte skutočný charakter boho a dovoľte, aby vás dokonca aj jemná kabelka so strapcami zmenila na skutočnú trendsetterku!

Strapce sú top!

Strapce sú jedným z najhorúcejších trendov posledných sezón. Nepochybne preto, že štýl boho je späť! Háčkovaný vzor, pierka a zemité farby sú dokonalým spoločníkom módnych strapcov. Prinášame vám niekoľko základných prvkov šatníka, ktoré so strapcami naberú úplne nový charakter.
  1. Šaty, strapce a... netreba už nič viac! Skvelý look na párty či festival je na svete - originálne na každú príležitosť.
  2. Vesty so strapcami - to už nie je len divoký západ, ale aj štýlový trend boho! Perfektné k džínsovým šortkám a klasickému bielemu topu.
  3. Sukne - najzaujímavejšie sú nepochybne minisukne so strapcami. Aktuálne horúcim trendom sú ale aj sukne v dĺžke midi v štýle glamour. Kožené vám dodajú štipku dravosti a jemné semišové zdôraznia ženský pôvab.
  4. Sandále so strapcami - nepochybne ide o must have kúsok letného šatníka. Jednoduchý strih už nikdy nebude nudný.
  5. Mokasíny so strapcami sú zasa skvelou alternatívou na jar či jeseň. Vďaka takejto ozdobe dokážu dodať celku letný ráz.
Nezabúdajte, že strapce sú výraznou ozdobou, preto stavte len na minimalistickú bižutériu a nepreháňajte to so vzormi a farbami. Snažte sa vytvoriť štýlový look práve z nich!