Dámske mikiny animal print

Dámske mikiny animal print

Oblečenie s motívmi animal print je dokonalou voľbou pre originálne outfity. Leopardie škvrny, tigrie pásiky, vzor hadej kože - vyberte si ideálny motív pre seba

Oblečenie s potlačou animal print

Milujete zvieratá a s nimi súvisiace motívy s obľubou vnášate aj do svojho šatníka? Alebo jednoducho radi nasledujete horúce trendy? Tak v jednom, ako aj druhom prípade siahnite po oblečení s módnym vzorom animal print. Škvrny leoparda, pásiky zebry alebo motív hadej kože dobýjajú rekordy popularity už mnoho sezón a nič nenasvedčuje tomu, že by sa situácia mala zmeniť. Leopardia potlač sa považuje za mimoriadne zmyselný vzor, ktorý dodá každému outfitu štipku dravosti. Šaty s leopardím vzorom - najmä tie priliehavého strihu - sú dokonalou voľbou na párty, do klubu alebo na rande. V našom obchode nájdete rôznorodé modely týchto štýlových šiat dostupné v rôznych strihoch a farbách. Sú to napr. červené, hnedé či sivé šaty s leopardím vzorom voľného strihu a dĺžky po kolená alebo vo verzii midi. Veľkej popularite sa tešia košele a šaty s motívom hadej kože, ktoré vyzerajú dokonale s koženými doplnkami. Zebrie alebo tigrie pásiky sú rovnako krásnym a módnym motívom, ktorý dokáže dokonale ozvláštniť každý outfit.

Doplnky animal print

Ak uprednostňujete oblečenie bez potlače, ktoré najradšej vylepšujete originálnymi doplnkami, siahnite po rozmanitých doplnkoch či topánkach s motívom animal print. Topánky a kabelky s leopardím motívom budú dokonalým ozvláštnením jednoduchých outfitov v nadčasových farbách. Podobne je to aj v prípade iných doplnkov s týmito vzormi. Opasok s motívom hadej kože alebo s tigrími pásikmi bude skvelým riešením v outfite s bielou košeľou a čiernymi priliehavými džínsami v hlavnej úlohe. Bundu alebo kabát zasa oživíte čiapkou alebo šálom so zvieracím motívom - perfektne ozvláštnia jesenné a zimné outfity. K džínsovej bunde alebo svetlému trenčkotu - nevyhnutným prvkom jarného šatníka - zvoľte tenké šatky, ktoré jemne ozdobia celkový look. Neváhajte a vyberte si oblečenie alebo doplnky s ultramódnym motívom animal print!