Dámske Šaty mladistvé

Dámske Šaty mladistvé

27 Produktov

Dámske Šaty mladistvé

Pocíťte mladistvý štýl na vlastnej koži a užite si uvoľnenú, nespútanú módu! Tričká s potlačou, vyšúchané tenisky - bez ohľadu na váš vek sa nechajte zlákať skutočnými módnymi trendmi!

Mladistvé oblečenie pre každého

Mladistvý model býva spravidla voľný, farebný a nespútaný a dokáže zmeniť charakter aj toho najrezervovanejšieho outfitu. Jeho úspech však závisí od toho, či dokážeme hravo a vhodne skombinovať jednotlivé prvky šatníka.

Ak skombinujeme klasickú ceruzkovú sukňu s jemným tričkom s potlačou a vysokými opätkami, výsledok bude zarážajúci a skvele sa bude vynímať tak na mladom dievčati, ako aj na zrelej bizniswoman.

Kedy je mladistvý look aj módny a štýlový?

Prakticky kedykoľvek! Prečo? Pretože mladistvo znamená jednoducho extravagantnejšie a nespútane. V časoch, keď sa móda riadi svojimi vlastnými pravidlami, môžeme v uliciach vidieť naozaj rôznorodé štylizácie, ktoré nie vždy korešpondujú s trendmi z módnych magazínov. Okrem toho priťahujú pozornosť a pôsobia skvelým dojmom, pričom dokážu odhaliť ľudskú osobnosť.

Ak si nie sme istí, či sú mikiny alebo šaty pre nás ideálne, dobre sa zamyslime, či daný model namiesto efektu omladenia a skrášlenia v našom prípade nespôsobí pravý opak, a teda zvýraznenie nedokonalostí celého outfitu.

Mladistvo!

Jedným z najcharakteristickejších prvkov mladistvej módy je potlač. Pri výbere mikiny alebo trička s potlačou ju môžeme bez obáv kombinovať tak so sakom, ako aj módnym kardigánom a efekt bude očarujúci. Na druhej strane, pri potlači si treba dávať pozor napr. pri džínsoch. Zrelí muži by mali siahnuť po klasických nohaviciach, svetroch či saku bez zbytočných nápisov alebo obrázkov. Platí, že u mladých takéto modely zvýrazňujú ich individuálny charakter a štýl.

Podobne je to aj so strihom. Nohavice pumpky alebo inak baggy sú skvelou alternatívou pre dámy v každom veku, ale zrelý muž v nohaviciach so spusteným sedom by vyzeral smiešne.

Odhaľte mladistvý štýl a využívajte ho vo svoj prospech!