15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Dámska nočná bielizeň
– postarajte sa o maximálne pohodlie a zmyselný vzhľad

Aká má byť nočná bielizeň? Predovšetkým musí počas spánku poskytnúť maximálne pohodlie telu, pokožke zas ochrannú bariéru. Nemôžeme zabudnúť ani na estetické prednosti – veď vybraný produkt musí zodpovedať Vášmu vkusu. Predstavujeme rôzne modely dámskej nočnej bielizne – pohodlné súpravy ako aj zmyselné košele. 

24.07.2020

Zmyselná nočná bielizeň – stavte na jemnosť

Ak sa chcete cítiť mimoriadne žensky, určite siahnite po jemnej nočnej košieľke, vyrobenej z tenkého materiálu, ktorý zvýrazní ženskú krásu. Zvodné čipky, štýlové výrezy a estetický strih, to je to, čo musí mať elegantná nočná košeľa. Postarajte sa o to, aby ste doma vyzerali výborne a vyberte si niečo pre seba – radi Vám pomôžeme!

Zmyselná nočná košeľa s ramienkami, ktorá siaha do polovice stehien, je mimoriadne ženská.  Kombinácia čiernej a červenej s čiernou čipkou je skvelou voľbou na romantický večer vo dvojici. Košieľka je z jemného, lesklého materiálu, čo ešte viac podčiarkuje jej výnimočný vzhľad.

Chcete si vypiť šampanské na terase, užívať si krásu letného večera alebo si na záhrade vychutnať čerstvo uvarenú kávu? Máte voľný deň a nemusíte sa nikam ponáhľať? Oblečte si očarujúci župan, obujte si pohodlné papuče a vychutnajte si chvíle doma. Odporúčame model rovnako zmyselný a ženský ako nočná košeľa vyššie. Vďaka širokým rukávom a elegantnému lesklému materiálu tak trochu pripomína japonské kimono.

Nočná košeľa vo farbe  écru, ktorá siaha tesne nad kolená, sa určite bude páčiť mnohým dámam.  Je univerzálna, pohodlná a zároveň veľmi jemná. Je zdobená jemným čipkovaným vzorom a neveľkou mašličkou. Je ušitá z 95% modalu - látky, vyrobenej z prírodnej suroviny - celulózy. Model je šetrný k pokožke, absorbuje vlhkosť a zároveň umožňuje pokožke dýchať.

Nočná bielizeň – maximálne pohodlie

Ak máte radi mladistvý štýl, slobodu a voľnosť, v takom prípade bude pre Vás trefou do čierneho komplet voľného trička a nohavíc. Počas lenivých víkendov môže dokonca nahradiť teplákovú súpravu, v ktorej dopoludnia môžete chodiť po byte a vychutnávať si maximálny relax. Nakoniec, každý si zaslúži bezstarostné chvíľky.

Tričko a krátke nohavice sú spoľahlivou nočnou bielizňou a budú aj skvelým tipom na darček. Je to veľmi univerzálna nočná bielizeň, vhodná pre dámy každého veku. Je vyrobená zo 100% bavlny.

Súprava nočnej bielizne s veselým motívom je skvelou voľbou vtedy, ak máte radi originálne riešenia – voľná, pohodlná, v dievčenskom štýle.  Tak ako model vyššie je vyrobená zo 100% bavlny.

Voľná nočná košeľa je ďalším produktom, vyrobeným zo 100% bavlny. Neobopína telo a zaručuje maximálne pohodlie. Nezabudnite si pozrieť ani ďalšie farby nočných košieľ.

Redakcia Bonprix