15% zľava! Len do 03.07.2022! Kód akcie: 7303

Denim – ako ho nosiť na jar 2022?

02.03.2022

 

Džínsovina každú sezónu kraľuje na prehliadkových mólach, ale aj v uliciach. Milujeme ju preto, že je nadčasová a maximálne klasická. Nič sa však nemení tak často ako džínsové trendy – nové fazóny, strihy, výrezy. Pozrime si, čo bude džínsovou jednotkou na jar a v lete 2022.

 

Široké nohavice

 

 

Mohlo by sa zdať, že ak chceme zvýrazniť postavu, mali by sme si rozhodne zvoliť obtiahnuté, priliehavé nohavice. Nižšie uvedené strihy, ktoré sa v tejto sezóne vracajú do sveta módy dokazujú, že hra s tvarom dokáže nielen zmeniť náš outfit, ale aj dokonale vytvarovať postavu!

Široké nohavice - perfektne maskujú nedostatky a vytvárajú celý outfit. Na to, aby vyzerali dokonale, aktuálne stačí skombinovať ich s obyčajným bielym tričkom či čiernou mikinou s kapucňou. PS. Žiaden iný strih nepredĺži nohy tak, ako široké nohavice!

 

Zvonové nohavice sú stále in!

 

Zvonové nohavice – vraciame sa do 80. rokov a vyberáme si džínsy naspodku rozšírené. Tento strih si obľúbil nielen John Travolta. Ženy ho milujú kvôli krásnym, dlhým, štíhlym nohám, ktoré spolu s vysokými podpätkami zvýraznia tento strih nohavíc.

Džínsový total look

 

Denimová košeľa + džínsy? Džínsová kombinéza? Alebo azda džínsové šaty s trakmi? Každej z týchto možnosti v tejto sezóne hovoríme trikrát áno! Ak chceme narušiť celistvú džínsovú kompozíciu, pod košeľu či džínsovú bundu si oblečieme biele tričko.

Baggy džínsy

 

Baggy džínsy – keďže je tu veľký návrat širokých nohavíc, na našom zozname nemôžu chýbať ani baggy džínsy, nazývané aj balloon džínsy. Veľmi módne sú modely s vysokým pásom, priliehavé na bokoch, čím ich perfektne zvýraznia.

Okrem štyroch denimových trendov nemôžeme zabudnúť ani na klasické rúrkové nohavice. Aj keď o nich nehovoríme ako o trende nadchádzajúcej sezóny, môžeme nadobudnúť dojem, že z módy skrátka nevyjdú a sú (a dozaista aj budú) kúskami zvýrazňujúcimi postavu, ktoré si rady vyberajú dámy milujúce ženské outfity.

 

Viac džínsových inšpirácií nájdete v kategórii džínsy https://www.bonprix.sk/kategoria/952/dzinsy/. Dozaista každá z dám si vyberie perfektný strih.