Džínsové trendy 2018

Patches, Dark Denim & Allover - tieto džínsy patria teraz do vášho šatníka

14.11.2018

In Love with Ripped Jeans

Potrhané džínsy sú už dlho v trende. Aj počas tejto sezóny sú skinny-fit alebo boyfriend džínsy neodmysliteľné. Najdôležitejšie sú: potrhané a vystrapkané diery.

DIY tip:

Nožnicami na vyvolenom mieste vystrihnite diery a rozstrapkajte ich. A pritom to nemusí byť podľa pravítka - trendom je DIY look.

Džínsy sú novou čiernou klasikou

Džínsové nohavice, bundy a spol. sú teraz o odtieň tmavšie. Oblečenie vo výrazných farbách a s nápadným vzorom sa dá skvelo kombinovať s tmavým denimom. Kto má rád voľnočasový štýl, môže s čiernym denimom kombinovať klasické džínsové farby.

Záplaty a nášivky

Jedno je isté: zdobeným nohaviciam sa počas tejto sezóny nevyhnete! Buď siahnete sama po žehličke alebo ihle a niti alebo si ich kúpite už ozdobené.

Pestro zdobené džínsy s nášivkami alebo korálkami sú pravdepodobne vhodnejšie na voľný čas ako do kancelárie. Preto môže byť zvyšok outfitu takisto ležérny: tenisky a vlnený pulóver alebo mikina a športová college bunda. Ale takisto funguje aj vedomé prelomenie štýlu pomocou elegantných lodičiek a blejzra.

Rozstrapkané konce

Na túto sezónu konce nohavíc jednoducho odstrihnite. Či už vytvoríte rovný strih s nožničkami, s dlhšími strapcami nad členkami alebo rôzne dĺžky - ukážte vaše členky! Kto má talent na šitie, ten môže tento trend vytvoriť aj sám. Džínsy jednoducho skráťte a konce rozstrapkajte.

Bunda
Džínsy
Džínsy
Bunda
Džínsy

Ku krku zapnutá blúzka, zasunutá do nohavíc a lakované lodičky perfektne dopĺňajú retro vzhľad. Aby outfit nepôsobil príliš konzervatívne, kombinujte s ním krátku koženú bundu.

Kompletný outfit a ešte omnoho viac

Malý rozdiel je rozhodujúci: každý kúsok najlepšie vyznie, keď sa odlišuje od iných. Preto doplňte outfit tmavšou džínsovou bundou, a allover look je perfektný.

Kabát Džínsová košeľa Džínsy Kabelka Obuv