15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

#HowIWear Denim, teda kampaň za účasti zahraničných influenceriek

01.10.2020

Denim sa dnes objavuje takmer všade: na uliciach, v školách, na koncertných pódiách ako aj na rôznych pracoviskách – v tom tkvie fenomén tkaniny, ktorú vytvoril v roku 1850 Levi Strauss. Je univerzálny, nadčasový, hodí sa takmer všade. Preto sme sa rozhodli jednu z našich kampaní na Instagrame venovať outfitom, vytvoreným pomocou tohto univerzálneho materiálu. Na účasť v kampani #HowIWear Denim sme pozvali niekoľko influenceriek z rôznych krajín – každá z nich má úplne odlišný štýl, inak kreuje svoj look pomocou džínsového oblečenia. Výsledkom je úžasný zdroj inšpirácie, plný originality, rôznorodosti a najnovších trendov.

#HowIWear Denim, teda „sviatok” džínsov

Džínsy ponúkajú nekonečne veľa štylistických možností a vďaka originálnym nápadom módnych návrhárov a trendsetteriek sa objavuje čoraz viac spôsobov, ako experimentovať s džínsovým vzhľadom. Na Instagrame v súčasnosti dominujú outfity inšpirované 70. rokmi, štýlom prevzatým z amerických westenov či školských chodieb z rokov 90. S nostalgiou sa vraciame do minulosti a radi nosíme to, čo nosili naši rodičia, aj keď v novej, sviežejšej podobe. Kultové zvoňáky, klasické rovné džínsy s vysokým pásom ako aj denimové boyfriend nohavice sú teraz hitom! To ale neznamená, že klasické rúrkové džínsy typu skinny odišli do zabudnutia – práve naopak! Stali sa základom pre vytváranie mnohých outfitov – jednoduchých ale i zložitejších. Dámske džínsy sú aj častým prvkom moderného kancelárskeho vzhľadu. Kombinujeme ich s oversize sakom a lodičkami, duo tohto typu často dopĺňajú biele tenisky.


Džínsové bundy a košele -mladistvý akcent

Všetko oversize je teraz módne a pokiaľ ide o džínsovú bundu, je bezpochyby módnou trefou do čierneho. Instagramerky teraz rady nosia denim s predratým efektom, predovšetkým ten, ktorý je štylizovaný vyblednutým alebo nepravidelným zafarbením, preto takéto džínsové bundy medzi fashionistkami triumfujú. Modely dlhšieho strihu, siahajúce do pol stehien, rady kombinujú s cyklistickými krátkymi nohavicami, skechers obuvou a čo je dôležité - s vysokými bielymi ponožkami, ktoré dokonale podčiarknu mladistvý look. Krátke vypasované bundy z denimu sú klasikou. Vyberajú si ich minimalistky, ktoré hľadajú univerzálne odevy vhodné na mnoho outfitov.

Alternatívou bundy je džínsová košeľa, ktorá je vhodná rovnako tak do kancelárie, ako aj na piknik za mestom. Modely klasického strihu – s gombíkmi a vyhrňovacími rukávmi sú nevyhnutným prvkom kombinovateľného šatníka, ktorý je základom pre mnoho outfitov. Denimové košele možno nosiť na mnoho spôsobov – s tričkom na nohaviciach, zakasaným do nohavíc či zaviazaným vpredu na uzol.


Denim v typicky ženskej verzii

Džínsová mini s rozstrapkaným lemom? Ó, áno! Krásne zvýrazní ženské prednosti a dokonale vyzerá s bielym tričkom alebo košeľou. Perfektná je na leto ale aj na jeseň v kombinácii s tenkými pančuchami a členkovými topánkami. Hitom v súčasnosti sú denimové midi sukne – rozšírené aj ceruzkové. Čo si k nim zvoliť, aby ste získali moderný look? Určite obuv na podpätku, platforme alebo s hrubou podrážkou. Aj tu budú dobre vyzerať skechery, ktoré si dámy volia k mnohým outfitom, hoci v prípade kancelárskej elegancie je vhodné obuť  si lodičky. 


Džínsový total look
je v kurze a neschyľuje sa k tomu, že by tomu malo byť inak. Okrem iného ho môžete získať aj vďaka šatám. Džínsové košeľové šaty perfektne zvýraznia pás a očarujúce nohavice s trakmi vytvoria výnimočný mladistvý štýl. Možno si zvoliť aj klasiku a obliecť si ceruzkovú sukňu po kolená alebo „vrecovitú” tuniku.