Zľavy utekajú! 12% zľava + poštovné zadarmo! Len do 09.12.2022! Kód akcie: 1212

#HowIWear White Shirt – módna výzva pre medzinárodných influencerov

08.10.2020

 

Vo svete módy, plnom extravagancie a originality zaujíma výsostné postavenie biela košeľa – vďaka svojej jednoduchosti dokonale dopĺňa divoké farebné kombinácie a je hlavným prvkom mnohých outfitov. Práve biela košeľa je predmetom ďalšej etapy instagramovej akcie bonprix za účasti trendsetteriek z rôznych krajín – tentokrát  HowIWear White Shirt. Určite si pozrite rôzne návrhy na outfity s bielou blúzkou v hlavnej úlohe!

Biela košeľa vo verzii casual

Vďaka svojej jednoduchosti ponúka množstvo štylistických možností, a čo je najdôležitejšie – nie je prechodným trendom – bola, je a pravdepodobne vždy bude v móde. Zaujímavé je, že biela košeľa už nie je taká ako kedysi, keď bola spájaná iba so skúškami alebo dôležitým obchodným stretnutím – teraz vyzerá dokonale  v každodenných outfitoch! Za klasiku medzi oblečením je považovaná dvojica biela blúžka + džínsy rúrky. Táto kombinácia hrá prím nielen na Instagrame, ale aj v módnych časopisoch. Prečo ich ženy tak milujú? Predovšetkým pre ich univerzálnosť, pretože takto zvolený odev možno kombinovať takmer s každou obuvou, od tenisiek až po zmyselné lodičky, naviac, možno ich nosiť na mnoho príležitostí. Alternatívou k džínsom je džínsová sukňa vo verzii mini, midi alebo tej najklasickejšej – po kolená. Spolu s bielou košeľou vytvára ženský odev, ležérny, ale zároveň elegantnejší ako s nohavicami.


Už mnoho sezón sa v móde objavujú módne výkriky - radi si obliekame odevy, ktoré sa na prvý pohľad k sebe nehodia, možno dokonca povedať, že sa navzájom vylučujú. Avšak až vtedy, keď si ich oblečieme a dáme si k nim vhodné doplnky, možno jednoznačne povedať – to je ono!  Príkladom takejto kombinácie sú napríklad jogger nohavice (dokonca aj tie v štýle teplákov) ako aj voľná biela košeľa, ktorá je do nich čiastočne zastrčená. Podľa nášho názoru je to skvelý nápad na ležérny look, perfektný na nákup alebo stretnutie s priateľmi. Ďalšou kombináciou, ktorá je tiež postavená na kontraste, je biela košeľa a nohavice boyfriend – čím širšie a vystrapkanejšie, tým lepšie. Budú perfektným protipólom elegantnej košele – rovnako tak vypasovanej ako aj voľnejšej.  Ak je styling tohto typu určený na teplejší letný deň, v takom prípade možno bielu košeľu uviazať na uzol – toto jednoduché riešenie dodá outfitu ešte viac voľnosti.

Biela košeľa ako doplnok


Čo poviete na kombináciu bielej košele s čiernym topom alebo tričkom? V takomto prípade ide o módnu alternatívu k bunde, saku alebo svetrom typu kardigán. Mnohé trendsetterky si v takýchto outfitoch vyhrnú rukávy po lakte, k nohaviciam si zvolia štýlový opasok.  Dokonale sa k tomu hodia aktuálne módne ugly shoes alebo klasické biele trampky. Počas chladnejších dní je biela košeľa perfektným doplnkom hrubých oversize svetrov. Vďaka decentne vyčnievajúcemu bielemu golieriku a manžetám rukávov outfit získa punc elegancie.  K tomu si možno zvoliť vypasované cigaretové nohavice a mokasíny. V poslednom čase sa na výslnie vracajú vesty rôzneho druhu - elegantné, ležérne, dlhé a krátke. Ak teda máte rady vintage módu, siahnite po tomto prvku a skombinujte ho s bielou košeľou a svetlými džínsami s módnymi dierami.


Biela košeľa je neoddeliteľnou súčasťou outfitov s elegantnou sukňou. Trendsetterky obľubujú modely midi, práve s touto dĺžkou bude skvele vyzerať priliehavá košeľa. Outfit treba doplniť opaskom, sktorý zvýrazní pás.