15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Inšpirácie

Trendy

Najmódnejšie outfity na zábavu 2023

Najmódnejšie outfity na zábavu 2023

2023-01-11

Spolu s privítaním Nového roka 2023 vítame aj mnohými z nás dlho očakávané obdobie zábav. Po náročných prípravách na sviatky a koncoročnej rekapitulácii je tu čas na veľkolepé večierky, okázalé plesy a nezabudnuteľné domáce párty - čo už, niekedy si treba oddýchnuť!

#myautumnmusthave 2. časť

#myautumnmusthave 2. časť

2022-11-25

Milujeme jesenné outfity – niektorí oceňujú výrazné a originálne kombinácie, ďalší každú sezónu stavajú na klasiku a tlmené farby. Presvedčme sa, čo si vybrali naše ambasádorky a aký je ich #myautumnmusthave.

#myautumnmusthave cz. 1

#myautumnmusthave cz. 1

2022-11-04

Jeseň je obľúbeným ročným obdobím mnohých fashionistiek. S jej príchodom sa každý rok do ulíc vracajú klasické trenčkoty, stále módna džínsovina a neobyčajne romantická, teplá paleta farieb. Pozrime si, čo z jesennej kolekcie vybrali naše ambasádorky. Aký je ich #myautumnmusthave?

Trendy jeseň-zima 2022 : najmódnejšie farby

Trendy jeseň-zima 2022 : najmódnejšie farby

2022-08-31

Jeseň je jedinečným ročným obdobím. Má atmosféru, je časom reflexie. Je to výnimočné obdobie aj v móde – kraľujú hlboké, charizmatické farby, voľné strihy, nadčasové motívy.

Najmódnejšie šaty tohto leta

Najmódnejšie šaty tohto leta

2022-08-09

Kvety sú neodmysliteľnou nevyhnutnosťou každého letného šatníka. V tejto sezóne kraľujú rovnako tak vzory drobných lúčnych kvetín ako aj masívne, veľké kompozície. Floristické motívy môžeme kombinovať na mnoho spôsobov – a to preto, že ich tak rady používame v letných outfitoch. Sú vhodné ako prvok každodenného vzhľadu ale aj ako hlavný motív elegantného modelu.

Móda plážová

Móda plážová

2022-07-25

Leto, pláž a žiara zapadajúceho slnka. Milujeme teplé dovolenkové dni a voľný čas strávený s našimi najbližšími. Keď prichádza dovolenková sezóna, treba si naplánovať nielen očakávané cestovanie, ale aj outfity, ktoré si zoberieme so sebou. Inšpirujme sa tým, čo si na pláž zobrali naše ambasádorky a spoločne si zabaľme kufor!

Módna klasika

Dámske zimné bundy – aké si vybrať?

Dámske zimné bundy – aké si vybrať?

2021-11-12

Keď teplota klesne pod 10 stupňov, prichádza čas, kedy by sme mali ľahšie prechodné bundy vymeniť za teplé. Zima sa blíži míľovými krokmi, a tak by sme si mali vybrať model vhodný na toto ročné obdobie. Pozrite si, ktoré dámske zimné bundy budú v tejto sezóne najmódnejšie.

Dámske svetre na nadchádzajúcu sezónu

Dámske svetre na nadchádzajúcu sezónu

2021-10-01

Sveter je dozaista najdôležitejším, kľúčovým prvkom nášho jesenného šatníka. Milujeme ho pre teplo, ktoré nám dáva v chladných, veterných dňoch, milujeme ho pre štýl, prostredníctvom ktorého vyjadrujeme svoje skutočné módne „ja” ale aj preto, že si ho môžeme obliecť vždy a všade...

Dámsky top – perfektný kúsok na horúce dni

Dámsky top – perfektný kúsok na horúce dni

2021-07-30

Topy majú rady všetky milovníčky leta. Keď teplomer ukazuje viac než 25 stupňov, rady siahame do šatníka po obľúbený top a kombinujeme ho v rôznych variáciách. Aké topy sú módne toto leto? Ktoré sú nadčasové a budú in počas mnohých sezón?

Pätoro najmódnejších šiat na nadchádzajúce leto

Pätoro najmódnejších šiat na nadchádzajúce leto

2021-06-07

Určite mnohé z nás túžia po horúcom lete. Na vytúženú letnú sezónu sa pripravili aj stylisti a návrhári, ktorí v nových kolekciách mysleli na intenzívne farby a veselé farebné vzory. Je teda čas pripraviť si letné štýlové outfity, v ktorých sa opäť budeme stretávať s rodinou a priateľmi!

HowIWear Nude – pozrite si, ako túto univerzálnu farbu nosia trendsetterky

HowIWear Nude – pozrite si, ako túto univerzálnu farbu nosia trendsetterky

2020-10-15

Klasická, elegantná, vhodná k svetlým aj tmavým odtieňom – farba nude, lebo o nej je reč, sa perfektne ukáže v najrôznejších outfitoch. Práve túto farbu sme zvolili ako leitmotív tretej módnej „výzvy” pre influencerov, ktorí s nami spolupracujú. Pozrite si, aké skvelé kombinácie vznikli s použitím...

#HowIWear White Shirt – módna výzva pre medzinárodných influencerov

#HowIWear White Shirt – módna výzva pre medzinárodných influencerov

2020-10-08

Vo svete módy, plnom extravagancie a originality zaujíma výsostné postavenie biela košeľa – vďaka svojej jednoduchosti dokonale dopĺňa divoké farebné kombinácie a je hlavným prvkom mnohých outfitov. Práve biela košeľa je predmetom ďalšej etapy instagramovej akcie bonprix za účasti trendsetteriek...

Na zvláštne príležitosti

Perfektné šaty na karneval

Perfektné šaty na karneval

2022-01-10

A po Vianociach je tu čas na ….párty! Zimné mesiace sú predovšetkým obdobím karnevalov, a tak aj mnohých príležitostí na večierky v kruhu najbližších. Je teda čas nájsť si perfektný outfit na nadchádzajúce stretnutia. Nebojte sa módnych experimentov a vyberajte si tie najoriginálnejšie odevy, ktoré vám padnú do oka!

Čo si obliecť na sviatky? Tipy bonprix na Vianoce 2021

Čo si obliecť na sviatky? Tipy bonprix na Vianoce 2021

2021-12-20

Spoločné chvíle pri štedrovečernom stole, rozbaľovanie darčekov, koledy – Vianoce sú výnimočným časom, na ktorý čakáme celý rok. Aj preto môžu prípravy na týchto niekoľko sviatočných chvíľ trvať dokonca aj týždne. Ešte dôslednejšie než inokedy upratujeme, dokonca to možno nazvať až generálnym...

Aký darček jej vybrať? Sedem tipov na vianočné darčeky

Aký darček jej vybrať? Sedem tipov na vianočné darčeky

2021-12-03

Ako spievala Mariah Carey - „All I want for Christmas is you”. Vianoce prežité s našimi najbližšíme sú výnimočným obdobím. Okrem našej prítomnosti a spoločných chvíľ symbolickým a veľmi milým gestom je vzájomné obdarúvanie sa, nachádzanie darčekov pod stromčekom, kde ich nechal Ježiško.

Najmódnejšie šaty na svadbu 2021

Najmódnejšie šaty na svadbu 2021

2021-06-29

Čo si obliecť na svadbu? Odpoveď by mala byť prostá: šaty! Výber však nie je taký jednoduchý, pretože nájsť „tie jediné” v bohatom sortimente výrobkov nie je ľahkou výzvou. Práve preto vám podávame pomocnú ruku a ponúkame prehľad najmódnejších šiat na svadbu v sezóne 2021.

Ako sa obliecť v lete do práce? Niekoľko spoľahlivých tipov

Ako sa obliecť v lete do práce? Niekoľko spoľahlivých tipov

2020-07-02

Vysoké vonkajšie teploty a klimatizované kancelárie sú pri výbere správneho odevu výzvou. Treba si teda zvoliť také oblečenie, v ktorom nám nebude ani príliš horúco ani príliš chladno, pričom treba brať do úvahy dress code vhodný pre dané pracovisko, ale aj vlastné pohodlie. Aké outfity si vybrať tak...

Červené šaty na rôzne príležitosti - aké doplnky k nim zvoliť?

Červené šaty na rôzne príležitosti - aké doplnky k nim zvoliť?

2020-05-21

Šaty v tejto výraznej, zmyselnej farbe sú skvelou voľbou vtedy, keď sa chcete cítiť mimoriadne žensky. Samozrejme, nemajú to byť šaty úplne jednoduché - ak chcete vyzerať sexi, stavte na obtiahnuté mini, keď chcete vyzerať dievčensky, vyberte si kvetovaný, vzdušný, rozšírený model. V tejto poradni sa sústredíme na doplnky, ktoré sa hodia k červeným šatám a tiež vám napovieme, na aké príležitosti sú vhodné modely, ktoré vám ponúkame.

S vášňou pre módu

Móda je naša práca a vášeň. Opatrne pozorujeme ako sa mení a čo nové nám každou sezónou ponúka. Robíme všetko preto, aby sme ti včas predstavili najhorúcejšie trendy - sledujeme najnovšie módne prehliadky, prezeráme známe módne časopisy, všímame si známe blogerky, no predovšetkým pozorujeme módu objavujúcu sa v uliciach miest - veď predsa každodenné štylizácie, po ktorých siahajú ľudia z rôznych kútov sveta, sú pre nás najdôležitejším zdrojom informácií. S radosťou sa delíme o štylizačné tipy, ktoré uľahčia výber outfitu ku konkrétnej postave a príležitosti a napovedia ti, po akých prvkoch šatníka siahať, aby outfit dosiahol ten požadovaný efekt. Témy našich príspevkov sa snažíme vyberať tak, aby boli hodnotné pre každého - pre ženy a mužov rôzneho veku, preferujúc rôzne štýly - od elegantných kancelárskych odevov po neformálne mládežnícke oblečenie. Nezávisle od toho, či si zapálená milovníčka alebo milovník módy, alebo len z času na čas vyhľadávaš cenné rady, vďaka ktorým bude výber outfitu na výnimočnú príležitosť omnoho jednoduchší, garantujeme ti, že u nás nájdeš množstvo cenných informácií. Okrem iného radíme ako kombinovať farby, ktoré kusy oblečenia sú považované za nadčasové a tiež čo si obliecť na rôzne druhy príležitostí. Medzi našimi článkami sa tiež vyskytujú témy o životnom štýle, v ktorých sa delíme o nápady na trávenie voľného času a ďalšie! Aby bolo vyhľadávanie informácií jednoduchšie, rozdelili sme túto kategóriu na tri základné oblasti: "Trendy", "Módna klasika" a "Na zvláštne príležitosti". V každej z nich nájdeš články spolu s fotkami našich štylizácií, pričom všetky opísané outfity pochádzajú výlučne z našich kolekcií! Pod príspevkami sme pripravili zoznam produktov opísaných v obsahu, produktov podobných alebo iných, ktoré môžu byť podľa nás vhodne skombinované s navrhovanou štylizáciou. Dúfame, že naše rady ti ešte viac priblížia svet módy a inšpirujú ťa k tvoreniu vyhľadávaných outfitov. 

Príjemné čitanie!