Kabelkové trendy

03.11.2018

Sú vždy na našej strane, sprevádzajú nás každý deň či pri mimoriadnych príležitostiach, strážia naše tajomstvá - kabelka je najintímnejším doplnkom ženy. O ktoré modely ide? Čítajte tu...

XXL tašky

Jeden z najlepších trendov 2018 je jednoznačne XXL taška! Pretože sa do nej zmestia všetky dôležité potreby - a dokonca aj tie nie až tak dôležité veci v nej nájdu svoje miesto. Sen každej ženy.

Mikro tašky

Ku každému trendu existuje skoro vždy aj protiklad. Nečudo teda, že sa popri XXL taškám presadili aj mikro kabelky. Do nich sa síce nezmestí viac než kľúče, peniaze a mobil, ale kvôli týmto rozkošným spoločníkom sa rady zriekneme ostatného.

Žena_01
Kabelka_01
Žena_02

Bucket kabelka

Žiadna iná taška nedominovala módnym mólam tento rok tak ako bucket kabelka. A to oprávnene! Túto kabelku je možné v závislosti od modelu kombinovať s elegantným alebo ležérnym outfitom. Okrem toho je dostatočne priestranná pre všetko dôležité.

Kabelky s remeňmi

Trend, ktorý sa už presadil vlani: jednoduché tašky s nápadnými remienkami. Široké, farebené, vzorované alebo všetko naraz - remene sú ich highlightom. A k tomu sú aj pohodlné, pretože ich šírka ponúka ideálny komfort pri nosení.

Kabelka s kruhovým držadlom

Nielen remene sú tento rok rafinovaným detailom. Aj kruhové držadlá sa postarajú o to, že máme našich každodenných miláčikov vždy pevne v ruke a okrem toho im dodajú nádych elegancie.

Žena_03
Kabelka_02
Žena_04

Červená kabelka

Červená farba je od minulého roku neodmysliteľná. Je tomu tak aj tento rok a trend sa okrem iného vzťahuje aj na naše kabelky. To sa nám páči, pretože tak môžeme cielene outfitu dodať potrebné akcenty.

Funkčné tašky

Ten, kto povedal, že funkčnosť a móda k sebe nepasujú, bude v tejto sezóne prekvapený. Funkčné a priestranné tašky z nepremokavých materiálov a s rôznymi vreckami sú perfektné na denné výlety a sú k tomu teraz ešte aj super štýlové!

Veľká kabelka clutch

Kabelka clutch je v podstate typickým večerným spoločníkom. Ale v tejto sezóne sa stane aj každodenným kúskom! Obzvlášť veľké modely máme vždy a všade rady so sebou, pretože nášmu outfitu dodajú originalitu.

Kabelky so strapcami

Malé strapcové detaily alebo strapce vo veľkom prevedení - jedna vec je istá: strapce sú super! Vnesú do outfitu pohyb a viac ľahkosti! Preto sú ideálne práve na leto!