15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Módna klasika

Kombinéza

Overaly majú v svete módy dlhú históriu a patria aj dnes ku klasickým kúskom, ktoré umožňujú výnimočne štýlový vzhľad. Či klasicky, romanticky, športovo alebo sexy - tieto outfity sa hodia perfektne na rôzne príležitosti.

hnedé sandále

Módny tip!

K vysokým topánkam ladia najlepšie, klinový podpätok zaručuje, aby outfit nepôsobil až moc šik.

kamarátky v šatni
Jana bonprix

Prečo ho milujem

Existoval už niekedy pohodlnejší outfit? Tam, kde sa ešte diskutuje o teplákoch, je overal už dlhší čas vhodný na každodenné nosenie a je zároveň pohodlný. Nič sa nezošmykne, hodí sa perfektne ku každému štýlu a na každú príležitosť. Milujem overal <3

Tip na kombinovanie

Perfektný na každý deň a voľný čas

Ľahkú variantu s pekným vzorom je možné v kombinácii s ľahkou bundou nosiť aj do kancelárie. Malý opasok vyčaruje peknú postavu a tenisky mu dodajú športový vzhľad, ktorý nie je príliš sexy.

Sexy & šik

Tento outfit je niečo pre odvážnych! Veľmi priliehavý strih s hlbokým výstrihom je pravým pútačom pohľadov, v kombinácii s blejzerom nepôsobí outfit lacno, ale elegantne. Decentné módne doplnky a klasické lodičky zdokonalujú tento look.

Absolútna letná láska

Voľný, vzdušný a ľahký. Počas horúcich dní nám už nebude príliš teplo. Vďaka bezramienkovému strihu sa pokožka rovnomerne opáli.

Od super pohodlných po super

Pohodlná viarianta je predovšetkým vhodná na voľné víkendy doma. Nič sa nezošmykne a môžete sa bez problémov povaľovať. A nemusíte sa ani pred nikým skrývať, ak by prišla nečakaná návšteva.

Divoké vzory a krátky strih, táto varianta je perfektná na leto a počas festivalovej sezóny. Veľké slnečné okuliare, klobúky a tašky so strapcami dopĺňajú tento outfit.

kamarátky

Športovo-elegantná varianta je skvelá na dovolenku. Za okamih sa z plážového looku stane elegantný outfit na večer. Tažké kufre patria minulosti.

Sexy v džínsoch - džínsová varianta je skvelá, lebo nie je závislá od počasia. S peknými čižmami a tričkom s dlhým rukávom ho môžete nosiť aj počas chladnejších dní.

Your Story

romantická žena v kombinéze

Letné dovolenky už len s ním. Môj milovaný overal je skrátka tak premenlivý, že si ho môžem všade obliecť, a vždy mám správny štýl. Absolútne pohodlný!"

dievčina na hojdačke | dievčina na pláži | žena na nákupoch