15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Módna klasika

Minisukňa

...je kultom v dámskej móde. V 60-tych a 70-tych rokoch pohoršila verejnosť, ale v súčastnosti si bez nej nedokážeme život predstaviť. Či v lete s opálenými nohami, alebo v zime s nepriesvitnými pančuchovými nohavicami, minisukňa skvelo zdôrazní vaše nohy

biela blúzka

Módny tip

Nudné jednoduché veci? Nie s krátkymi džersejovými sukňami. Za okamih sa dajú skombinovať na rôzne štýly.

Ku všetkým minisukniam »

dievčatá v károvaných sukniach
Jana bonprix

Prečo ju milujem

Mám rada krátke sukne! Robia pekné dlhé nohy a sú skvelo premenlivé. Či už sexy k vysokým topánkam alebo ležérne k teniskám, minisukňu možno super kombinovať ku každému štýlu. Treba si dať pozor, čo sa týka práce. Tam by to nemalo byť veľmi sexy, ale s nepriesvitnými pančuchovými nohavicami, motorkárskymi čižmami a s pulóvrom s malým výstrihom môžete mini sukňu obliecť aj do práce.

Tip na kombinovanie

Milá kombinácia

Krátky pletený pulóver a minisukňa s vysokým pásom highwaist sú perfektným duom. Zvoľte si kontrastné farby, aby nevyzerali ako krátke šaty.

Party Time

Vsaďte na zlato spolu s jednoduchou čiernou farbou a dostanete správny outfit, ktorý upúta pozornosť.

To je ležérne!

Minisukňa so strapcami a tričkom s potlačou je perfektná na letné dni. Či na festival alebo na voľný víkend s priateľmi, tento outfit je jednoducho perfektný.

Ukážte vaše nohy

dievčatá bežia
čierna sukňa s krajkou

Miniskukňa môže byť takteiž detailná a super módna. Romantická varianta s čipkovaným zakončením je túto sezónu obzvlášť in.

čierna a ružová sukňa, 2 ks

Must Have! Jednoduchá džersejová varianta patrí do každého šatníka. Predovšetkým sa hodí k ležérnemu tričku v nadmerne veľkosti oversize.

modrá džínsová strečová sukňa

Džínsy sa hodia vždy. Toto motto platí aj pre minisukne. Či k teniskám a tričku, s blúzkou a lodičkami alebo varianta na párty s topom a vysokými podpätkami - džínsová minisukňa robí klasickým džínsom v každom smere konkurenciu.

biela sukňa s modrými kvetmi

Váš outfit sa vyletní vďaka tejto kvetinovej variácii. Perfektná na dovolenky alebo na víkendy v parku. Táto sukňa sa jednoducho skvelo hodí k opáleným nohám.

Your Story

dievčina na pláži

"Mám rada moje nohy, preto sa teším každý rok na leto. Vtedy si môžem obliecť minisukňu a ukázať nohy."

dievčina v meste | dievčina v meste | dievčina kŕmi holuby