5% zľava + POŠTOVNÉ 0 €! Len do 12.07.2020! Kód akcie: 8127
*Pri objednávke za min. 24,99 €.

Módna klasika

Obuv nevyhnutná do horúceho počasia, teda sandále v desiatich podobách

2020-06-25

Pri vysokých letných teplotách si treba zaobstarať nielen vzdušné a ľahké odevy, ale aj pohodlnú obuv. Nohy sa vplyvom tepla viac potia, opúchajú, a tak sú pohodlné a čo najmenej uzatvorené topánky nevyhnutnosťou. Predstavujeme rôzne druhy dámskych sandálok – od pohodlných modelov na pláž...

Ako si vybrať plavky?

2020-06-05

Pred nami je leto – najkrajšie obdobie roka! Je čas naplánovať si dovolenku a pripraviť si zoznam vecí, nevyhnutných na cestu. Ak sa chcete vybrať k moru alebo jazeru, je najvyšší čas, aby ste sa poohliadli po plavkách. V našom článku predstavujeme najnovšie trendy a napovieme vám, po akých plavkách treba siahnuť...

Dámska bielizeň – ako ju správne vybrať

2020-04-30

Správne zvolená dámska bielizeň, to nie je len pohodlie, ale aj záruka skvelého vzhľadu. V tomto článku Vám napovieme, ako zvoliť bielizeň nielen s ohľadom na potreby jednotlivých druhov postáv, ale aj vzhľadom na oblečenie, ku ktorému budeme bielizeň nosiť.

Dámske blejzre - prehľad rôznych modelov

2020-04-24

Krátky, dlhý, dvojradový, alebo azda s páskom? V tejto poradni sme pripravili kombinácie rôznych modelov dámskych blejzrov, ako aj návrhy módnych outfitov, ktoré s nimi môžete vytvoriť. Nakoniec - pozrite si naše návrhy.

Naši zákazníci najradšej kupujú tieto produkty

2020-04-17

Spomedzi niekoľkých desiatok tisíc produktov, ktoré sú k dispozícii v sortimente bonprix sme vybrali tie, ktoré patria medzi najobľúbenejšie. Prinášame tiež desať najpopulárnejších kategórií, z ktorých tieto produkty pochádzajú.

Dámske mikiny - prehliadka univerzálnych modelov

2020-04-10

Módne dámske mikiny - perfektné na doma aj na tréning.

Jarné dámske bundy – akú si vybrať?

2020-03-27

Je čas zmeniť šatník! Zoznámte sa s ponukou jarných dámskych búnd od bonprix.sk

Dva nadčasové vzory, ktoré nikdy nevyjdú z módy

2020-03-06

Elegantné pepito a rôzne druhy škótskej kocky sú vzory, ktoré perfektne zdobia bežné i elegantné odevy. Pozrite si módnu ponuku od bonprix!

Ako si vybrať vhodnú sukňu? Využite naše odporúčania!

2020-02-28

Dámske sukne sú odevom, ktorý si vyberajú ženy každého veku. Pozrite si najmódnejšie modely sukní z bonprix a zistite, ku ktorej postave sa hodia najlepšie!

Kulotky - s čím ich nosiť, aby sme vyzerali dokonale

2020-02-21

Kulotky – široké nohavice, v ktorých môže každá žena vyzerať skvelo. Využite odporúčania bonprix a pozrite si, s čím ich kombinovať tak, aby neskracovali vašu postavu.

Dámske košele - štyri módne štýly na každú príležitosť - Inšpirácie bonprix

2020-02-11

Štýlová košeľa - univerzálny prvok outfitov mnohých žien. Pozrite si módne ponuky od bonprix!

Nie je bunda ako bunda

2019-08-19

To najkrajšie na jeseni a zime? Konečne môžeme vytiahnuť naše kabáty a bundy.

Oblečenie, ktoré nikdy nevyjde z módy

V šatníku každej ženy a každého muža sa určite nachádza oblečenie, ktoré bolo, je a vždy bude módne - jednoduché, bez ozdôb a potlače. Čaro jednoduchého a klasického oblečenia spočíva v tom, že ho možno nosiť aj vo verzií sauté - bez doplnkov a iných ozdobných prvkov a takisto aj ako základ pre vytvorenie prepracovanejšieho outfitu. Jeho tajomstvo spočíva takisto v tom, že ho možno slobodne kombinovať s ostatnými odevmi, a to aj napriek tomu, že od jeho "debutu" už uplynulo veľa rokov, naďalej sa teší ohromnej popularite, no predovšetkým po ňom siahajú ľudia každého veku! Medzi módne klasiky patrí napr. jednoduché biele tričko. Vyzerá výborne, keď je nosené samostatne, no takisto aj v kombinácií s koženkou a štýlovou šatkou. Pre každého, kto má rád klasické kombinácie, sme si v tejto kategórií niečo pripravili. Malé čierne šaty s určitosťou majú svoje miesto medzi klasikami. Dámy ich nosia na rôzne udalosti, a čím jednoduchší je jej strih, tým dlhšie ostane módna. Na našom zozname klasík má čestné miesto tiež čierna koženka - must have rockového štýlu a jarných štylizácií a chýbať nemôžu ani lodičky na opätku. Takisto nemôžeme zabudnúť na džíns - látka, ktorá už vyše sto rokov má svoje miesto v šatníkoch ľudí po celom svete. Klasické džínsy - jednoduchý strih, vysoký pás a pozbavené všetkých trhlín a ozdôb budú vždy v móde. Pripravili sme príspevok aj o bielej košeli, ktorá  sa v závislosti od spôsobu nosenia dokonale hodí na obchodné stretnutia a na pláž! Otvárame tiež tému kultových vzorov (napr. pepitka, káro, bodky) a takisto farebných kombinácií, medzi ktorými je bezpochyby na čele čierna a biela. V každom z našich príspevkov navrhujeme niekoľko kombinácií s daným odevom, ktoré je jeho témou. Zohľadňujeme pri tom rôzny vek a potreby našich klientov, a preto dúfame, že každý, kto nazrie do článkov, nájde cenné rady!