11% zľava + poštovné zadarmo! Len do 27.11.2022! Kód akcie: 2711

Na zvláštne príležitosti

Perfektné šaty na karneval

Perfektné šaty na karneval

2022-01-10

A po Vianociach je tu čas na ….párty! Zimné mesiace sú predovšetkým obdobím karnevalov, a tak aj mnohých príležitostí na večierky v kruhu najbližších. Je teda čas nájsť si perfektný outfit na nadchádzajúce stretnutia. Nebojte sa módnych experimentov a vyberajte si tie najoriginálnejšie odevy, ktoré vám padnú do oka!

Čo si obliecť na sviatky? Tipy bonprix na Vianoce 2021

Čo si obliecť na sviatky? Tipy bonprix na Vianoce 2021

2021-12-20

Spoločné chvíle pri štedrovečernom stole, rozbaľovanie darčekov, koledy – Vianoce sú výnimočným časom, na ktorý čakáme celý rok. Aj preto môžu prípravy na týchto niekoľko sviatočných chvíľ trvať dokonca aj týždne. Ešte dôslednejšie než inokedy upratujeme, dokonca to možno nazvať až generálnym...

Aký darček jej vybrať? Sedem tipov na vianočné darčeky

Aký darček jej vybrať? Sedem tipov na vianočné darčeky

2021-12-03

Ako spievala Mariah Carey - „All I want for Christmas is you”. Vianoce prežité s našimi najbližšíme sú výnimočným obdobím. Okrem našej prítomnosti a spoločných chvíľ symbolickým a veľmi milým gestom je vzájomné obdarúvanie sa, nachádzanie darčekov pod stromčekom, kde ich nechal Ježiško.

Najmódnejšie šaty na svadbu 2021

Najmódnejšie šaty na svadbu 2021

2021-06-29

Čo si obliecť na svadbu? Odpoveď by mala byť prostá: šaty! Výber však nie je taký jednoduchý, pretože nájsť „tie jediné” v bohatom sortimente výrobkov nie je ľahkou výzvou. Práve preto vám podávame pomocnú ruku a ponúkame prehľad najmódnejších šiat na svadbu v sezóne 2021.

Ako sa obliecť v lete do práce? Niekoľko spoľahlivých tipov

Ako sa obliecť v lete do práce? Niekoľko spoľahlivých tipov

2020-07-02

Vysoké vonkajšie teploty a klimatizované kancelárie sú pri výbere správneho odevu výzvou. Treba si teda zvoliť také oblečenie, v ktorom nám nebude ani príliš horúco ani príliš chladno, pričom treba brať do úvahy dress code vhodný pre dané pracovisko, ale aj vlastné pohodlie. Aké outfity si vybrať tak...

Červené šaty na rôzne príležitosti - aké doplnky k nim zvoliť?

Červené šaty na rôzne príležitosti - aké doplnky k nim zvoliť?

2020-05-21

Šaty v tejto výraznej, zmyselnej farbe sú skvelou voľbou vtedy, keď sa chcete cítiť mimoriadne žensky. Samozrejme, nemajú to byť šaty úplne jednoduché - ak chcete vyzerať sexi, stavte na obtiahnuté mini, keď chcete vyzerať dievčensky, vyberte si kvetovaný, vzdušný, rozšírený model. V tejto poradni sa sústredíme na doplnky, ktoré sa hodia k červeným šatám a tiež vám napovieme, na aké príležitosti sú vhodné modely, ktoré vám ponúkame.

Rodinné oslavy na jar a v lete – čo si obliecť?

Rodinné oslavy na jar a v lete – čo si obliecť?

2020-05-07

Jar a leto sú nielen tzv. svadobnou sezónou, ale aj obdobím, kedy deti pristupujú k Prvému svätému prijímaniu... Priaznivé počasie a vyššie teploty sú aj perfektným obdobím na rôzne posedenia v záhrade a na terase – výročia, narodeniny a mnoho ďalšieho. Napovieme Vám, čo si na tieto príležitosti obliecť.

Dlhé šaty  na svadbu – tipy na sezónu jar/leto 2020

Dlhé šaty na svadbu – tipy na sezónu jar/leto 2020

2020-03-13

V dlhých svadobných šatách žena vyzerá mimoriadne dôstojne. Zoznámte sa s ponukami bonprix.sk, pripravenými na sezónu 2020.

Retro outfity nielen na karneval

Retro outfity nielen na karneval

2020-02-04

Bodkované šaty a skladaná sukňa – charakteristické módne prvky z minulých rokov, ktoré sa vrátili vo veľkom štýle. Pozrite si návrhy modelov z bonprix!

Stužková: perfektné plesové šaty

Stužková: perfektné plesové šaty

2018-11-29

Hogyan találja meg a tökéletes ruhát az érettségi bálra?

Do práce!

Do práce!

2018-11-08

Nové miesto, dôležitý termín so zákazníkom alebo rozhodujúce rokovanie. V týchto momentoch sa pýtate, čo na seba?

Baliť kufor

Baliť kufor

2018-08-23

Konečne dovolenka! Ale než si užijeme slniečka alebo si v schovanej kaviarničke vychutnáme nápoj, čaká na nás balenie kufrov. Čo nám treba na cestu? Čo môže zostať doma? Bude sa dať zavrieť kufor? S týmito tipmi vyštartujete pokojne do toho najkrajšieho času roka.

Výnimočné oblečenie na výnimočné príležitosti

Určite ste sa viackrát za rok zúčastnili slávnostných udalostí alebo výnimočných príležitostí ako napr. svadba blízkych priateľov, firemný večierok, silvestrovská párty či kokteilové rodinné posedenie. V takýchto situáciách je potrebné venovať značnú pozornosť vhodnému oblečeniu prispôsobenému charakteru udalosti, pretože, ako dobre vieme, vzhľad zohráva pri takýchto príležitostiach mimoriadnu rolu - je vizitkou vášho štýlu či dokonca charakteru osoby, ktorá oblečenie nosí. Práve v tejto rubrike prezentujeme naše tipy týkajúce sa výberu oblečenia vhodného na výnimočné príležitosti - na slávnostné, ale aj menej formálne príležitosti, k akým patrí napr. aj rozlúčka so slobodou. Podobne ako aj v ostatných sekciách nášho sprievodcu, aj tu umiestňujeme fotografie s kompletnými outfitmi z našich kolekcií a tiež tipy, ako kombinovať jednotlivé prvky šatníka. Radíme aj pri výbere doplnkov - topánky, kabelky, šály, šatky či bižutéria. Nájdete tu aj rady určené pre svadobných hostí či budúce nevesty - radíme, aké šaty na svadbu budú módne v danej sezóne a ako prispôsobiť šaty k štýlu svadby a miestu, na akom sa bude konať. Jednu rubriku sme venovali dlhým šatám na svadbu - modelom, ktoré pôsobia veľmi honosne a slávnostne. Výnimočnou udalosťou je nepochybne aj stužková slávnosť - bál, ktorý zažijeme len raz za život! Radíme, aké oblečenie bude dokonale korešpondovať s povahou a charakterom danej chvíle, akou je tanec slávnostného valčíka. Niektoré naše rubriky sme venovali veľmi tematickým udalostiam. Ples v retro štýle, oslava 18. narodenín ladená v štýle 90. rokov, rustikálne garden párty pri príležitosti životného jubilea - podobných nápadov je skutočne veľa, preto radíme, čo si na seba obliecť pri takýchto rôznych príležitostiach. Okrem outfitov na tanečné udalosti prinášame aj tipy, ako sa obliecť na záverečné skúšky či pracovný pohovor - všetko pri zohľadnení najnovších trendov. Neprehliadnite naše rubriky - veríme, že pre vás budú cenným zdrojom skvelých inšpirácií!