12% zľava + poštovné zadarmo! Len do 27.09.2022! Kód akcie: 2712

Najmódnejšie šaty tohto leta

09.08.2022

Šatník plný kvetov!

Kvety sú neodmysliteľnou nevyhnutnosťou každého letného šatníka. V tejto sezóne kraľujú rovnako tak vzory drobných lúčnych kvetín ako aj masívne, veľké kompozície. Floristické motívy môžeme kombinovať na mnoho spôsobov – a to preto, že ich tak rady používame v letných outfitoch. Sú vhodné ako prvok každodenného vzhľadu ale aj ako hlavný motív elegantného modelu.

 

Jemná výšivka

Mimoriadne dievčenská anglická výšivka každú sezónu získava na popularite. V kombinácii s jemými sandálkami a pletenou kabelkou vytvoria letný, romantický look.

Krémové šaty

Nie béžové, nie biela, ale krémová sa stala hitom tohto leta. Slnko, pláž, vzdušné tkaniny a jemné jasné farby – tak vyzerá leto!

Zaujímavou alternatívou bude aj kontrastná kombinácia, v ktorej jeden z prvkov bude krémovej farby.

Maxi šaty

V lete uprednostňujeme maxi šaty! V týchto strihoch dominujú žiarivé farby: žlté, ružové, pastelové alebo veľmi vzorované.

Mini šaty

Niektoré z nás uprednostňujú maxi, iné zas krátke šaty, ktoré umožnia ukázať nohy a celú postavu. V tejto sezóne sa vracajú s dvojnásobnou silou a v rôznych farebných verziách. Vzory, farby a efektné strihy, to je to, čo toto leto oceňujeme obzvlášť!