15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Naši zákazníci najradšej kupujú tieto produkty

2020-04-17

Spomedzi niekoľkých desiatok tisíc produktov, ktoré sú k dispozícii v sortimente bonprix sme vybrali tie, ktoré patria medzi najobľúbenejšie. Prinášame tiež desať najpopulárnejších kategórií, z ktorých tieto produkty pochádzajú. Tieto údaje sú pre nás dôležitým ukazovateľom a napovedajú, ktoré kúsky by nikdy nemali chýbať v našom obchode. Odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s našou správou.

Desať najpopulárnejších kategórií produktov

Nie je žiadnym tajomstvom, že v našom obchode nakupujú predovšetkým ženy, a tak všetky kategórie, o ktoré je najväčší záujem, obsahujú dámske odevy. Predstavujeme vám zoznam, do ktorého sme zaradili kategórie produktov, ktoré boli za posledných 30 dní najpopulárnejšie, ako aj ukážky produktov z týchto kategórií. Nižšie, pod tabuľkou uvádzame konkrétne podukty vrátane fotografií. Stojí za to vidieť, čo sa páči našim zákazníčkam – možno sa to zapáči aj vám. A možno vás to bude inšpirovať k nákupom, a teda aj k vytváraniu módnych, pohodlných outfitov?

Kategória produktu Produkty
Dámske šaty Predovšetkým bavlnené a džersejové
Dámske blúzky Tričká s dlhým rukávom
Bundy a dámske plášte Bundy jarné džínsové, plášte trenčkoty, baseballové bundy
Dámske nohavice Nohavice rúrky, spoločenské a športové
Dámske džínsy Strečové džínsy
Podprsenky Modely s kosticami
Dámske tričká S krátkym rukávom a potlačou
Sukne Džersejové a džínsové modely
Dámske pyžamá Nočné košele a dvojdielne pyžamá
SALE T-tričká, blúzky, bielizeň, nohavice a ďalšie.

Zdroj: štatistika bonprix.sk. Údaje za 06.03-06.04.2020.

Najobľúbenejšie odevy bonprix - príklady

Z každej z vyššie uvedených kategórií možno vymenovať aj niekoľko konkrétnych produktov, ktoré si získali sympatie našich zákazníčiek. Aby sme však nevytvorili nekonečný zoznam, rozhodli sme sa z vyššie uvedených kategórií vybrať po tri produkty.

Upozornenie

Z dôvodu veľkého záujmu niektoré produkty môžu byť nedostupné, prípadne sú k dispozícii len v obmedzenom množstve veľkostí. Ak sa vám niečo páči, neotáľajte s nákupom a v prípade, že už nie je k dispozícii produkt vo vašej veľkosti, pravidelne navštevujte náš web, aby ste zistili, či je produkt opäť k dispozícii. Odporúčame vám tiež vybrať si podobné produkty (uvedené v dolnej časti stránky pod každým produktom) alebo produkty pochádzajúce z rovnakých podkategórií.

Zdroj: štatistika bonprix.sk. Údaje za 06.03-06.04.2020.

Odporúčanie

Ak vám veľmi záleží na konkrétnom produkte, ale v ponuke nie je vaša veľkosť, overte si dostupnosť veľkostí toho istého produktu v inej farbe.

Ako vyplýva z tejto správy, šaty a blúzky vždy boli a naďalej sú našou silnou stránkou. Dámy si rady vyberajú bavlnené modely voľnejšieho strihu. Bundy a plášte – zvlášť tie jarné, obsadili vďaka svojej sezónnosti druhú priečku. Popredné miesta patria aj nohaviciam a džínsam – nevyhnutným prvkom ženského šatníka. Je zrejmé, že zákazníčky v bonprix rady nakupujú aj bielizeň – podprsenky, nohavičky a pyžamá.
Všetkým zákazníčkam, ktoré si vybrali vyššie uvedené produkty, srdečne ďakujeme a pozývame ich na ďalšie nákupy.

Redakcia Bonprix