11% zľava + poštovné zadarmo! Len do 14.08.2022! Kód akcie: 8148

OSLÁVTE LETO VO SVOJOM NAJLEPŠOM ŠTÝLE. NAJDÔLEŽITEJŠIE TRENDY NA LETNÉ PRÍLEŽITOSTI

15.07.2022

 

Festival na rajskom ostrove, svadba v záhrade, tropické putovanie, dovolenka na Azúrovom pobreží či leto v meste plnom slnka. Myslite na to, že výnimočné chvíle treba osláviť v čo najlepšom štýle. Pohľad na cintrónové šaty vám pripomenie romantické večery pri mori, dotyk ľanu zas pohladenie drsného, teplého piesku a vďaka intenzívnym farbám vás opäť roztancuje obľúbený letný zoznam skladieb. Ako na chvíľu zastaviť čas a pripomenúť si milované letné momenty? V každom oblečení možno nájsť zrniečko sentimentu, ktoré zdôrazní jedinečnosť príležitosti. Aby vám pri výbere dovolenkového šatníka nechýbala kreativita, zoberieme vás na putovanie dovolenkovými chvíľami, trendmi, farbami a rôznymi štýlmi bonprix. Pri oslavovaní originality vo vyjadrení seba samej a krásy letných príležitostí si pozrite našu ponuku na #MódaPreVášVlastnýŠtýl.

 

LÁSKA NA MNOHO SPôSOBOV


Niet krajšieho momentu, ako byť svedkom vyznania dvoch zaľúbených ľudí v pôvabnej kaplnke či krásnej záhrade. Svadobná sezóna je v plnom prúde a na tanečnom parkete môžeme pozorovať množstvo kvetinových vzorov a intenzívnych farieb. Najlepším príkladom sú šaty z bonprix - tmavomodrej farby, fuchsiové či tie v kombinácii ružovej a oranžovej. Na jar a v lete 2022 sa vraciame k ženskosti, zmyselnej ľahkosti v podobe tylu, volánov a čipky. Ide o novodobý romantizmus, ktorý sa vracia priamo z prehliadkových mól Simone Rocha, Bora Aksu či Giambattista Valli. Tento trend nemôže chýbať ani v našej ponuke. Sme skrátka in!

PREČ OD MESTSKÉHO RUCHU

Balíte si kufor a utekáte do neznáma? Nezabudnite na pohodlné kvetované šaty, ktoré vám dodajú jemnosť a malomestskú atmosféru. Rovnako ľahké a osviežujúce sú pastelové farby – takmer ako ľadová limonáda či citrónový sorbet. Siahnite po tých v jemných odtieňoch fialovej, žltej a modrej. Ľahké blúzky, široké kvetované nohavice a kimoná v boho štýle budú romantickou spomienkou na prechádzky po pobreží či putovanie po Oriente. Štýl boho zažíva renesanciu a možností outfitov je čoraz viac. Jeden outfit môže podčiarknuť ženskosť a eleganciu, reprezentovať klasiku v minimalistickom vydaní alebo zvýrazniť divokosť letných nocí.

SILA FARIEB, FESTIVALOVÁ SLOBODA!

Outfity s motívmi hippies sa perfektne hodia na letné hudobné festivaly. Najsilnejším tohtoročným trendom sú inšpirácie v štýle hippie. Na prelome 60. a 70. rokov XX. storočia deti kvetov nosili veselé dúhové farby, zvonové nohavice a topy tie dye. Oblečenie malo vyjadrovať voľnosť, šťastie a individulizmus a vlastnoručné farbenie látok spôsobom tie dye či mystickou batikovou technikou sa v móde usídlilo nastálo. Tento rok nám už mimoriadne chýbal retro štýl, festivaly, bezstarostné časy, a tak siahame po šatách a topoch v intenzívnej či sviežej a pastelovej batikovej potlači. Je to naša novinka, ktorú si treba všimnúť. Ktorý z kúskov sa vám páči najviac?

DOVOLENKA V TRÓPOCH

V outfitoch z bonprix precestujete celý svet, budete sa inšpirovať krajinou savany, prejdete nejeden turistický chodník. Pozrite si našu ponuku! Vyberajte vzory - od zvieracích po etnické, stavte na teplé, pokojné tóny zeme, ktoré zvýraznia dušu cestovateľa a nezabudnite na pohodlné strihy – tie u nás nikdy nechýbajú. Základom našej ponuky je rôznorodosť, pretože chceme, aby si každá z vás, bez ohľadu na postavu či štýl našla outfit, v ktorom sa bude cítiť byť sama sebou. Zamerajte sa na pohodlie, funkčnosť, k celkovému vzhľadu si zvoľte klobúk, ktorý ochráni pred slnkom a šatku chrániacu pred horúcom vetrom. Nadčasové oblečenie a doplnky v relaxačných, prírodných farbách sa osvedčia v každom outfite.

Leto ponúka mnoho krásnych chvíľ, nezabudnuteľných dobrodružstiev a nostalgické putovanie v čase. Pozrite si našu ponuku a v závislosti od situácie si užite každú chvíľu čo najlepšie!