15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Módna klasika

Pásikované tričko

6.11.2015

Prvé čo Vám pri pohľade na pásikované tričko napadne je dovolenka. Predovšetkým klasické bielo-modré pásiky pripomínajú dlhé francúzke letné noci a krásne dovolenky.

bielo-šedé tričko s dlhým rukávom

Módny tip!

Klasika, pásikované tričko a džínsy – trendy s nohavicami na traky.

Jana bonprix

Prečo ho milujem

Pásikované tričká dokážu všetko. Či ležérne k obľúbeným džínsom alebo aj s blejzerom do kancelárie. Pásikované tričko je ozajstná alternatíva k bielej blúzke. Okrem toho dodá outfitu francúzsky nádych.

Tip na kombinovanie:

Prímorská klasika

Dovolenka pri mori a ľahkosť - to stelesňuje modro-biele pásikované tričko, ktoré skvelo sprevádza na dovolenke. Vzdušné sandále a biele nohavice dopĺňajú jeho vzhľad a možno ho skvelo nosiť na výlety v mestách alebo večer do reštaurácie.

Super trendové pásiky

Dôkaz, že pásikované tričká nevyjdú nikdy z módy a možno ich rýchlo módne kombinovať. Táto sezóna bude módna so šľapkami s platformou a sukňovými nohavicami v sýtych farbách.

Lace & Stripes

Džínsy a pásiky sa hodia vždy. Zaujímavo pôsobia v kombinácii s jednou sýtou farbou. Takže si trúfnite vybrať z farebnej palety a použite jednu sýtu farbu ako pútač pohľadov.

top s bielo-čiernymi pásikmi, 2 ks

Coolová varianta! Vrúbkovaný top s pásikovaným vzorom zdokonaluje ležérne outfity a perfektne pasuje k džínsom a teniskám.

bielo-modré tričko s 3/4 rukávmi

Džínsy sa hodia vždy. Toto motto platí aj pre minisukne. Či k teniskám a tričku, s blúzkou a lodičkami alebo varianta na párty s topom a vysokými podpätkami - džínsová minisukňa robí klasickým džínsom v každom smere konkurenciu.

dievčina so zmrzlinou
bielo-šedé dlhé tričko pokrčený vzhľad

Aj zvláštne materiály môžu v pásikovanom vzhľade skvele vyzerať. Zobrazené tričko s pokrčeným vzhľadom je výnimočne pekné a zaujme svojím asymetricky strihaným zakončením.

šedo-ružové tričko s krátkym rukávom

Ružová a sivá je krásna farebná kombinácia predovšetkým na opálenej pokožke. Toto jednoduché tričko zaujme svojím hlbokým dekoltom na chrbte.

Your Story

dievčina v krátkych pásikavých šatách
dievčina s jogurtom | dievčina v pásikavom tričku | žena s okuliarmi