15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Pochváľ sa krásnou postavou v ideálne padnúcich bikinách! Keď teploty dosiahnu tridsiatky, deň strávený na pláži alebo v bazéne je splnením snov mnohých z nás. Preto by sme v šatníku vždy mali mať perfektné plavky, aby sme ich mohli využiť pri najbližšej možnej príležitosti. Okrem komfortu a voľnosti pohybu, ktoré musí garantovať dobre zvolený model, neobyčajne dôležité sú aj vhodná farba a strih. Zistime, ako nájsť ideálne bikiny, ktoré podčiarknu naše prednosti a dodajú nám sebavedomie.

Voda

Aká farba sa hodí k môjmu typu pleti?

Dámy s tmavou pokožkou môžu bez obáv nosiť jasné farby. Odtiene žltej, ktoré nadväzujú na prázdninové slnečné lúče, vytvárajú krásny, letný look. Majiteľky jasnejšej, bledšej pleti by sa mali rozhodnúť pre tmavšie farby. Tu prídu vhod všetky odtiene modrej – počnúc smaragdovou, tmavomodrou končiac. Ak máte radi námornícky štýl, skombinujte modrú s červenou a bielou – skvelý nápad na prímorský vzhľad.

Ak ste majiteľkou ženských kriviek a chceli by ste ukryť niektoré nedostatky svojej postavy, vyberte si jednofarebné plavky alebo plavky s veľkým vzorom. Dámy, ktoré chcú zdôrazniť ženské tvary, tak môžu urobiť pomocou drobných farebných vzoriek. Lúka alebo zmes geometrických tvarov? Ó, áno!

Dievčatá v bikinách

Neveľké prsia & úzke boky

Majiteľky tzv. „chlapčenskej postavy” by mali zvoliť strihy, ktoré opticky zvýraznia plné tvary. Perfektným nástrojom na tento účel sú volániky, ako aj rôzne druhy riasenia. Ak chcete zväčšiť malé prsia, mali by ste sa rozhodnúť pre bikinovú podprsenku typu push up. Doplňujúce vložky dodajú prsiam tvar a zväčšia ich až o dve veľkosti! Naopak úzke boky zdôraznite výraznou pestrosťou. Všetky vzory a farby sú tu dovolené!

Bikiny
Bikiny
Palmy

Vystupujúce bruško

V takomto prípade sa dokonale hodia strihy z 50. rokov. Vysoký pás pomáha opticky zoštíhliť brucho, vďaka čomu sa stane plochým. Efekt môžete zväčšiť aj tak, že si zvolíte pások bikinových nohavičiek v jasnej farbe. Hlboký výstrih zdôrazní pekné poprsie a opticky vytvorí dojem tvaru presýpacích hodín.

Dievčatá v bazéne

Žena s veľkým poprsím

Každá majiteľka bujného poprsia uzná, že najdôležitejšie pri výbere podprsenky je pevné zapínanie, ktoré podrží prsia, nebude ich obmedzovať a zabezpečí komfort počas mnohých hodín. Široké ramienka sa musia stabilne prispôsobiť k telu a pevne držať prsia tak vo vode, ako aj počas plážovania alebo pri hre s loptou na piesku. Vyhnime sa teda strihom bez ramienok a venujme zvláštnu pozornosť správnej veľkosti.

Bikiny
Bikiny

Úzky pás & široké boky

Dvojdielne plavky sú bezo sporu must have každej ženy s postavou v tvare hrušky. Pri tomto type postavy treba zvýrazniť horné partie tela, ako aj opticky zoštíhliť boky. Najvhodnejšia je podprsenka s volánmi, strapcami, v pestrých farbách a efektných vzoroch.

Široké boky treba opticky zúžiť pomocou nohavičiek jednoduchého strihu. Treba voliť tmavšie farby tak, aby boli odlíšené horné partie tela a vyrovnali sa proporcie.

Dievčina v bazéne

Ako dosiahnuť, aby moje obľúbené bikiny vyzerali perfektne čo najdlhšie?

Chlór, slaná voda a silné slnečné lúče sú pre každé vlákno skutočnou výzvou. Aby ste zachovali bikiny v perfektnom stave, po každom dni, strávenom vo svojich obľúbených plavkách, ich treba ručne vyprať jemným pracím prostriedkom. Bikiny je vhodné sušiť v tieni, aby nestratili intenzívne farby. Nezabúdajme tiež, že ich nemáme sušiť teplým prúdom vzduchu, čo môže mať za následok, že vlákno sa stane krehkým, plavky sa neesteticky zdeformujú a roztiahnu.