Perfektný športový outfit

20.11.2018

Pre všetkých, ktorým už pri výbere športového outfitu stúpa pot na čele: tu nájdete rýchly prehľad o tom, ktoré športové oblečenie je vhodné na ktoré športy.

Joga & pilates

Aby ste sa naozaj mohli uvoľniť a sústrediť len na cviky, tak by mal byť váš outfit predovšetkým pohodlný a nemal by brániť pri pohybe. Praktické sú predovšetkým úzke legíny. Zároveň uľahčujú trénerovi opravovať jednotlivé pohyby. O príjemný pocit sa postarajú mäkké, padavé materiály.

O to, aby pri polohe psa všetko zostalo tam, kde má, sa postarajú patenty na tope alebo prestrihy na pätách.

Mikina Yoga oblečenie
Športové tričko Nohavice s pudlom
Tričko Nohavice s pudlom

Fitness & Workout

Zumba, brucho-nohy-zadok alebo tréningová plocha - výber tréningových formátov je obrovský. Rovnako obrovská je sloboda pri výbere oblečenia. Hlavne, že sa budete cítiť dobre!

Dobrou voľbou sú funkčné tričká: priedušný materiál odvádza pot a chráni telo pred prehriatím a znížením telesnej teploty. V móde sú naďalej vzorované nohavice. Elastický funkčný materiál ponúka vysoký komfort pri nosení, stabilitu tvaru a perfektné prispôsobenie pri pohybe.

Tréningová bunda Legginsy
Športová obuv
Tričko Legginsy
Športová obuv
Tričko Legginsy
Športová obuv

Beh & outdoor

Pre toho, kto najradšej trénuje vonku, je funkčné oblečenie správnou voľbou. Nielenže chráni pred vetrom a dažďom, ponúka zároveň mnohé detaily: sieťovinové vložky a vetracie rozparky sa postarajú o perfektné vyrovnanie teploty a reguláciu vlhkosti. Ak behávate potme, malo by byť vaše oblečenie vybavené reflexnými prvkami.

Bez hudby ani krok? Rôzne bundy majú otvory na prevedenie kábla zo slúchadiel. Praktické 3 v 1 bundy sa flexibilne prispôsobia ročnému obdobiu.

Mikina Športové nohavice
Športová obuv
Tričko
Tričko Legginsy
Športová obuv
Mikina Legginsy
Športová obuv
Tričko

Buďte silnejší ako vaše výhovorky

5 rád, ako sa prekonať:

#1 Zbaľte si športovú tašku už večer: ráno bude hneď poruke.

#2 Športujte vo dvojici: kto sa s niekým dohodne, nenájde tak rýchlo výhovorku.

#3 Zablokujte si termín v kalendári: rutiny pomáhajú zostať pri veci.

#4 Píšte si športový denník: absolvovaný tréning v kalendári farebne označte. To povzbudzuje!

#5 Odmeňte sa za výkon: obľúbený šejk pri bare, nový športový outfit alebo wellness víkend s kamarátkou. Vy rozhodnete o tom, čo vás motivuje.