15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

S letom sa rozlúčte štýlovo – trendy nadchádzajúcej jesene

16.08.2021

 

Každý rok sa opakuje tá chvíľa, keď po letných výletoch a večeroch strávených na piesku pri západe slnka sa letné dni končia a čoraz intenzívnejšie sa hlási jeseň. Už v polovici leta módni experti vedia, čo budeme najradšej nosiť v nadchádzajúcej sezóne AW2021/22. Predstavujeme najdôležitejšie trendy sezóny.

 

1. Nielen lesklé blúzky

Tento trend dozaista osloví každého, kto rád vynikne. Lesklé materiály v zlatom a striebornom odtieni, flitre a ďalšie aplikácie majú jediné poslanie – zažiariť! Po mesiacoch, ktoré sme strávili v pohodlných teplákoch a domácich tričkách je čas na výstrelky! Dôležité je, že tento typ oblečenia budeme túto sezónu nosiť nielen na priateľské stretnutia a domáce párty. Lesklé blúzky môžete skombinovať s džínsami a sakom a vytvoríte look vhodný do práce.

 

2. Prešívané blúzky a plášte

S príchodom chladnejších jesenných dní sa pomaly musíme rozlúčiť s tenkými letnými kabátikmi a pripraviť si miesto na hrubšie bundy a plášte. Aj keď prešívané vzory obľubujeme každú jeseň a zimu, tento rok budú mimoriadne výrazné, a to nielen na vrchnom oblečení. Prešívanie bude aktuálne aj na sukniach, blejzroch, dokonca aj na kabelkách! Možno povedať, že sa určite zameriame na všetko, čo je široké, oversize.

 

3. Vysoké čižmy

Zoštíhľujú, sú praktické a štýlové. Vysoké čižmy sú jedným z najžiadanejšách modelov sezóny jeseň-zima 2021/22. Nosíme ich k obtiahnutým nohaviciam, ale aj minisukniam a šatám. Perfektné sú aj v kombinácii s krabicovými plášťami a tunikami. Ak oceňujete pohodlie, vyberajte si modely so stabilným blokovým podpätkom alebo tie s masívnou podrážkou. V nadchádzajúcej sezóne sa vrátime aj k čižmám ako z Divokého západu – módnym hitom sa opäť stanú kultové kovbojské čižmy!

 

4. Zaostrené na škvrny

Zvieracia potlač sa úspešne vracia medzi povinnú módnu výbavu. Ultraženské, elegantné a nezvyčajné leopardie vzory budú v nadchádzajúcej sezóne najžiadanejšie v odvážnej verzii total look. Nebojte sa originálnych kombinácií - ak máte rady výrazné farby, vrele vám odporúčame, aby ste zvieraciu potlač skombinovali s pestrofarebnými doplnkami. Ak síce máte rady škvrny, ale len v minimalistickom vydaní, zvoľte si šatku, šálik alebo kabelku so zvieracou potlačou. Bude to módny akcent jesenného outfitu.

 

5. Strapce

Strapce spájané s farebnou letnou pelerínkou sa v jesennej sezóne objavia v trochu inej (teplejšej) verzii. Budú súčasťou pelerín, hrubšieho ponča či sukne. Stanú sa aj súčasťou večerných outfitov ako prvok elegantných šiat a kabeliek.