Sprievodca módou

Jeseň/Zima

10.08.2016

The Seventies

70-te roky sa objavujú v módnych kolekciách už dve sezóny. Dizajnéri prenášajú krásne prvky použité v 70-tych rokoch do súčastnej módy. Jeseň/Zima 2015/16 vás prekvapí ležérnym folkovým country štýlom. Spolu s marokánskymi a ethno elementmi získa tento štýl nové prvky.

Čierna a biela

Poznáte to už? Priznávam, táto farebná kombinácia je skôr kultom ako prekvapujúcim nováčikom vo svete módy. Ale! Táto sezóna prináša tie najkrajšie kombinácie s grafickými vzormi a melírovanými látkami. Tento trend má potenciál, aby sa stal vaším obľúbeným vzhľadom.

Od paradajky k marsale

Čierna je pre vás príliš fádna? Žiadny problém pre túto sezónu, pretože prichádza červená vo svojich najkrajších odtieňoch a každý look s ňou získa extra šmrnc.

Army green

Super ležérny a absolútne jesenný utility trend sa sťahuje do našich šatníkov. Od khaki až po hnedú sú všetky odtiene povolené. Tento trend je perfektný na každodenné nosenie.

Soft Tones

Po sýtych farbách letnej sezóny prichádzajú na jesenné a zimné obdobie jemnejšie farby. Svetlá béžová, jemná ružová a biela vytvárajú harmóniu farieb. Výnimočne pekná je variácia v rovnakých farebných odtieňoch.