15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Stužková: perfektné plesové šaty

Poslednou veľkou skúškou pred maturitou

je voľba správneho outfitu a stylingu na stužkovú.

29.11.2018

Ako nájdem perfektné šaty na stužkovú?

Obrovský výber šiat rozhodnutie práve neuľahčuje. V každom prípade by voľba šiat mala závisieť od osobného typu, aby šaty nepôsobili ako maškarný kostým. Aj keď sa to volá stužková slávnosť, nemusíte ju stráviť v luxusných plesových šatách.

Pre všetky dámy, ktoré nerady nosia šaty, sú overaly trendovou alternatívou k večerným šatám. V klasickej čiernej farbe alebo s hlbokým výstrihom na chrbte pôsobia obzvlášť elegantne. Pre všetky ostatné dievčatá, ktoré vždy túžili po nádherných dlhých šat.

Šaty na párty

Pri výbere outfitu na stužkovú voľba nemusí padnúť na klasické, dlhé večerné šaty. Aj krátke šaty s flitrami alebo malé čierne pôsobia v kombinácii so správnym účesom a topánkami veľmi elegantne.

Výhoda: šaty môžete nosiť neskôr aj na iné príležitosti a nemusia skončiť v kúte vášho šatníka.

Koktejlové šaty

Ak máte rada niečo slávnostnejšie a dievčenskejšie, koktejlové šaty sú správna voľba.

Satén, tyl a riasenia vyzerajú elegantne a zapôsobia v každom priestore.

Topánky a doplnky

Je jedno, pre aké šaty sa rozhodnete, pri výbere doplnkov sú kabelky clutch a klasické lodičky alebo remienkové sandále vždy správna voľba. Flitre a štras sa perfektne hodia na skrášľenie outfitu. Šaty, ktoré sú rôzne zdobené, je najlepšie kombinovať s decentnými doplnkami. K jednoduchým šatám je možné kombinovať veľké náhrdelníky a nápadné kabelky.

Našli ste si tie správne šaty? Tak vám chýbajú už len vhodné topánky: lodičky alebo jemné sandále sú skvelým doplnkom plesového outfitu. Tvrdým kontrastom by ste sa mali celkovo vyhýbať. Čierne lodičky na ihličkových podpätkoch môžu v kombinácii s jemnými, rozprávkovými šatami pôsobiť veľmi tvrdo. Ak sú naopak šaty jednoché, sú nápadné topánky perfektným doplnkom. Tip pre vás: topánky pred veľkou udalosťou bezpodmienečne vopred ponoste, aby vás neskôr neomínali. Pomôcť môžu aj gelové vložky. Pre každý prípad si so sebou vezmite baleríny alebo rovné sandále. Takto vybavená môže každá popoluška pretancovať celú noc.

kamarátky_05