15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Svedkovia
Svadobčania

Ako sa obliecť na svadbu?

11.08.2016

Je obdobie svadieb, a spolu s ním veľké prípravy na tento jedinečný, výnimočný deň. Postarajme sa aj o ten najmenší detail tak, aby bol nezabudnuteľným zážitkom nielen pre nás, ale aj pre hostí.

Novomanželia

Svadba je neobyčajne dôležitý deň nielen pre novomanželov, ale aj pre hostí. Bez ohľadu na to, či ide o milú priateľku alebo bratranca, ktorého ste dávno nevideli, všetci sa zídu preto, aby spoločne oslavovali a vychutnali si tú veľkú chvíľu, kedy si dvaja ľudia sľubujú lásku a vernosť.

Štýlová svadba

Ideálny outfit na svadbu musí byť predovšetkým elegantný a na úrovni. Nezabudnime, že to nie je iba obyčajná záhradná párty, ale jedinečná udalosť, kedy oslavujeme šťastie mladého páru. Treba teda zvoliť také svadobné šaty a oblek, ktoré budú estetické, jednoduché, nie príliš extravagantné. Čoraz častejšie sa organizujú aj svadby tematické. Vtedy by sme sa mali obliecť v súlade s očakávaniami novomanželov. V závislosti od výzdoby sály a stola by si svadobní hostia mali obliecť outfity v tej istej farbe, napr. v broskyňovom odtieni alebo v pudrovej ružovej. Často novomanželia s bujnou fantáziou stavia na výzdobu z konkrétneho filmu alebo éry. Treba mať na pamäti, že bez ohľadu na naše vlastné preferencie treba rešpektovať vôľu mladého páru a nenarúšať jeho koncepciu.

Šaty
Modelka v šatách
Modelka v šatách
Šaty

Byť svedkom...

Perfektná svadba vyžaduje dôkladný plán a podrobnú organizáciu. V takých situáciách neobyčajne významnú úlohu zohrávajú svedkovia, ktorí často nielen pomáhajú pri prípravách, ale držia ochrannú ruku nad slávnosťou počas jej konania. Prosba byť svedkom je nielen milá pocta, ale aj prijatie určitej výzvy. Okrem organizovania senzačnej rozlúčky so slobodou svedok pomáha pri výbere perfektných šiat, pomáha urobiť tento deň v každom ohľade výnimočným.

Oblek
Oblek
Svedkovia

Šaty na svadbu

Na tento krásny deň si treba pripraviť krásny model. Poznáme niekoľko jednoduchých zásad, vďaka ktorým si ľahko vyberieme vhodné oblečenie:

  • Elegancia a štýl – Oblečenie musí zodpovedať dôstojnému charakteru obradu. Volíme štýlové a jemné modely.
  • Vhodná farebnosť - Biela a krémová farba sú rezervované výhradne pre mladý pár. Majme na pamäti, že oni sa majú odlíšiť v tento výnimočný deň. Buďme opatrní aj s tmavými farbami, ako napr. čierna. Je to farba spojená so smútkom, preto nie je vhodné obliecť si ju na takú radostnú udalosť, akou je svadba. Ak si neviete predstaviť iný model ako malé čierne, skombinujte ich s pastelovým kabátikom a jasnými doplnkami.
  • Ak ste dostali za úlohu byť družičkou, nezabudnite zladiť svoje šaty s očakávaniami mladomanželov. Fialová kravata ženícha, orgovánová svadobná kytica a oblečenie družičiek v tomto odtieni vytvoria pred oltárom krásny obraz, vďaka ktorému sa ostatní hostia budú cítiť ako počas filmovej produkcie v Hollywoode.
Svedkovia