Tieto farby budú hitom jari 2022

04.02.2022

 

V čase, keď je uprostred zimy náš šatník preplnený vlnenými svetrami a základným princípom tvorby každodenných outftov je obliekanie sa „na cibuľu”, návrhári a módni stylisti sú už myšlienkami pri letných štýloch a blížiacich sa jarných trendoch. Preto všetkým milovníčkam módy a dámam, ktoré sa na nadchádzajúcu sezónu rady pripravia o niečo skôr, predstavujeme najmódnejšie farby, ktoré budú kraľovať túto jar a leto. Jedno vieme určite, budú veľmi energické!

 

I’m blue, da ba dee

Keď počujeme „blue”, v hlave mnohých z nás znie kultový hit skupina Eiffel 65. Modrá farba má nekonečné množstvo podôb a každú sezónu nadchýna v novej, osviežujúcej verzii. V lete 2022 bude kraľovať odtieň prevzatý z americkej zástavy – tzv. royal blue. Perfektne ukáže na športovom, teplákovom odeve, ale aj na dlhých plesových šatách.

 

Šťavnatý pomaranč

V nadchádzajúcej sezóne sa nebojíme výrazných, silných farieb. Šťavnatá pomarančová môže byť silným, výrazným akcentom, doplnkom nášho odevu ale rovnako tak jeho jedinou farbou, pretože ako vieme, „ovážnym patrí svet”. Možností je mnoho: oranžové overaly či maxi šaty, ktoré vytvárajú jednotný total look alebo niečo „pokojnejšie”, napr. oversize oranžový sveter alebo drobnejšie doplnky. Naša nálada a príležitosť rozhodnú o tom, čo si v daný deň vyberieme, v akej podobe sa ukážeme svetu.

Žltá a slnečná

Jar a leto sú obdobia, kedy nás slnečné počasie nabáda vytvárať pesté, živé outfity. Žltá farba je zastúpená vo verziách plážových a letných, ale má aj svoju elegantnú podobu - žlté sako bude v letnom dni skvelou alternatívou do kancelárie.

Kelly green!

 

Šik, charakteristická, elegantná – aj keď podľa mnohých sa odtieň Kelly green často spája s vianočnými outfitmi, toto leto bude v uliciach kraľovať za úplne iných okolností – počas slnečných, horúcich dní.

Výrazná limetka

Túto sezónu sa zelená objaví vo viacerých verziách. Zatiaľ čo niektoré dámy uprednostnia elegantnú Kelly green, iné očarí šťavnatá a osviežujúca verzia zelenej limetky. Ak sa rozhodneme pre tento osviežujúci, letný look, treba sa držať tohto odtieňa a skombinovať ho s decentnými, minimalistickými doplnkami, napríklad s čiernymi alebo bielymi topánkami.

Čím viac sa blíži jar a leto, tým viac je v bonprix noviniek. Sledujte naše hlavné kategórie, viac módnych tipov nájdete v kategórii Inšpirácie https://www.bonprix.sk/inspiracie/inspiracie/!