obuv_na_leto

Trendová obuv na leto

18.09.2017

Sprevádzajú nás na každom kroku a prebúdzujú v nás nákupné maniačky. Topánok nikdy nie je dosť. Ktorý model teraz niesmie chýbať na vašom nákupnom lístku, vám prezradíme tu.

Babouche – nasúvacie topánky

Momentálne sú najhorúcejší módny trend - vynikajú predovšetkým ich špicatým tvarom! Či ako šľapky, s remienkom alebo celé - pre každého sa niečo nájde.

Lodičky na nižšom opätku

Ak sa bojíte vysokých opätkov, tak sú tieto lodičky s nižším podpätkom pre vás to správne! Opätok je síce úzky ale má nanajvýš 5 cm. Dobrý kompromis medzi elegantnou a komfortnou obuvou. Aby topánky nepôsobili moc konzervatívne, skombinujte ich namiesto s kostýmom k džínsom a tričku.

Šľapky

Môžu byť na nízkom alebo vysokom podpätku, s celou alebo otvorenou špičkou, ale jednu vec majú spoločnú: sú vzadu s otvorenou pätou. Po ich slávnom období v 90-tych rokoch sa konečene vrátili späť a sprevádzajú nás počas leta.

Biele tenisky

Sú pretrvávajúcou vychytávkou medzi letnou obuvou - bez bielych tenisiek nič nejde! Ale popri jednoduchých modeloch sa presadzujú prevedenia s malými doplnkami, ako napr metalické ozdoby, mašľové šnurovanie a pod.

Čo je okrem toho v móde?

zdobenia

Zdobenia

Ligotavé prvky, kvety, brmbolce alebo mašľe - nie len s teniskami pútame počas tejto sezóny všetky pohľady na našu obuv. Kto k nim kombinuje jednoduché oblečenie, vytvorí z nich kľúčový prvok outfitu.

šnurovanie

Šnurovanie

Držia sandále a elegantne sa ovíjajú okolo členkov alebo lýtok. Šnúrky už nie sú len praktické, ale stali sa módnym detailom. Šnurovačka obzvlášť vyznie na holých nohách - čiže v kombinácii so sukňou, šatám alebo šortkám.

platforma

Platforma

Či tenisky alebo sandále - ide to do výšky! Platformám sa teraz neobídete. Predovšetkým ploché tvary, čiže modely s rovnako vysokou podrážkou, sú moderné.

metalická

Metalická

Chceme topánky, v ktorých sa odráža slnko! Na to poslúži náš metalický trend! Prevedenia v zlatých, strieborných, medených a iných trblietavých odtieňoch skvelo zapôsobia.