12% zľava + poštovné zadarmo! Len do 27.09.2022! Kód akcie: 2712

Trendy jeseň-zima 2022 : najmódnejšie farby

31.09.2022

Jeseň je jedinečným ročným obdobím. Má atmosféru, je časom reflexie. Je to výnimočné obdobie aj v móde – kraľujú hlboké, charizmatické farby, voľné strihy, nadčasové motívy. V prvom článku o trendoch na nadchádzajúcu sezónu sa zameriame na farby, ktoré sa objavili na svetových prehliadkových mólach a objavia sa aj v našich šatníkoch.

 

Biela

Hoci biela je spájaná s dovolenkovými mesiacmi, tento rok ju módni návrhári pozvali aj do jesenných outfitov, a to v podobe TOTAL LOOKu. Biely kostým bude vyzerať elegantne na dôležitej udalosti, zatiaľ čo na bežné nosenie budú skvelé napr. biele džínsy. Aj keď biela je sama o sebe skutočne jemná, decentná, pri spestrení outfitu môžeme experimentovať a vybrať si rôzne textúry materiálu.

 

Camel

Plášť ťavej farby je nespornou klasikou každej jesene. Práve preto si ju tak ceníme – pre jej nadčasový charakter. Jeden strih nám umožní cítiť sa a vyzerať štýlovo a módne aspoň niekoľko sezón. A čo je dôležité, hodí sa ku VŠETKÉMU. K malým čiernym na večierok, ku košeli a nohaviciam kulotkám na obchodné stretnutie a ako čerešnička na torte v streetwear kombinácii s nohavicami boyfriend, bielym tričkom a adidaskami.

Čierna

Čierna je klasika, ktorá dobre vyzerá v každej situácii a v každej sezóne. Túto jeseň poteší v elegantnej a minimalistickej verzii – na klasických sakách a blejzroch. V kolekcii sa objavili aj rockové prvky, pre ktoré je čierna farbou číslo jedna.

 

Fuchsiová

Nosíme na jeseň iba tlmené farby? Nie! Jednou z najžiadanejších farieb je energická a šťavnatá FUCHSIOVÁ! Rozhodne vám umožní vyniknúť, skvele sa hodí všetkým dámam, obzvlášť brunetkám. Ako hovoria odborníci zo sveta módy: „je to farba pre odvážnych”, a tak túto jeseň na ňu staviame vo verzii TOTAL LOOK. Ktorá z dám sa odváži na takýto výrazný look?

 

Hnedá

Nudná a málo výrazná? To je teda veľký omyl! V tohtoročnej podobe hnedá nadchne svojou hĺbkou a intenzitou. Obzvlášť si ju zamilujeme na koženom oblečení, keď imituje roztápajúcu sa čokoládu.


Hoci sa mnohé farby vracajú na zoznam trendov, je to znak toho, že sú nadčasové a treba ich mať vo svojom šatníku. Pripravte sa na nadchádzajúcu jeseň a nechajte sa inšpirovať novinkami na bonprix.sk!