5% zľava + POŠTOVNÉ 0 €! Len do 12.07.2020! Kód akcie: 8127
*Pri objednávke za min. 24,99 €.

Trendy

Interiérový dizajn v prírodnom duchu - interiérové trendy 2020

2020-06-16

Rok 2020 prináša zmeny v spôsobe zariaďovania domov, bytov, ba dokonca aj kancelárskych priestorov. Pomaly sa vzdávame surových, industriálnych interiérov v prospech tzv. biofilného dizajnu – teda interiéru, ktorý umocňuje spojenie človeka s prírodou. Do popredia sa dostávajú...

Deväť druhov sukní, po ktorých by ste mali siahnuť toto leto

2020-06-02

Okrem šiat, pohodlných šortiek a voľných nohavíc typu aladinky v lete siahame po sukniach – vzdušných, vypasovaných, farebných aj hladkých – jedným slovom – rôznych. Predstavujeme teda najnovšie „sukňové” trendy, medzi ktorými nechýbajú modely mini, midi aj maxi.

Módne dámske blúzky na leto - trendy 2020

2020-05-28

Chcete sa zoznámiť s horúcimi trendmi nadchádzajúceho leta? Hľadáte elegantné dámske blúzky, ktoré môžu byť súčasťou kancelárskeho dress code ako aj slávnostného večierka v kruhu rodiny a priateľov? Alebo azda vo vašom šatníku chýbajú neformálne modely, perfektné na dovolenku? Ak ste aspoň...

Vyberte si džínsy vhodné pre vašu postavu!

2020-05-14

Tieto univerzálne, ba dokonca kultové nohavice možno nosiť v každom ročnom období v rôznych outfitoch. Aby ste v nich vyzerali čo najlepšie, musíte si zvoliť strih, ktorý je vhodný pre Váš typ postavy - výšku, šírku bokov a dokonca aj veľkosť bruška. Využite naše tipy a vyberte si džínsy, v ktorých budete vyzerať perfektne!

Šesť nevšedných námetov na to, ako tráviť čas v domácom prostredí

2020-04-03

Hľadáte spôsoby, ako plodne prežiť čas doma? Pozrite si naše námety – garantujeme vám, že sa nebudete nudiť.

Pozrite sa, ktorý trend bude dominovať v móde v nadchádzajúcej sezóne

2020-03-20

Koženkové odevy sú favoritom tohtoročných módnych prehliadok. Nemali by chýbať na zozname odevov, ktoré si chcete kúpiť!

Farebné trendy sezóny jar/leto 2020

2020-02-14

Rôzne odtiene modrej ako aj výrazná horčicová sú farby, ktoré dominujú tohtoročnej móde. Pozrite si návrhy na bonprix.sk

Cvičenie doma

2019-08-30

Na to, aby sme boli fit, nemusíme chodiť vždy len do fitneska. Ukážeme vám cviky, ktoré môžete cvičiť doma a ktoré sa dajú ľahko zaradiť do bežného dňa.

Tipy a triky

2019-08-22

Tipy a triky: najlepšie lifehacks.

Stylowy military look

2019-08-16

Schránkové strihy, robustné materiály, nenápadné farby a detaily inšpirované uniformami: military štýl dominuje aktuálnu módu.

Trendový životný štýl: cocooning

2019-08-06

Trend, z ktorého vo svojom dome načerpáte veľa energie sa volá cocooning.

Nápady pre vašu záhradnú párty

2019-08-02

Je leto! A kde sa dá lepšie skombinovať slnko, priatelia a dobré jedlo ako na záhradnej párty? Čo nesmie chýbať, vám prezradíme tu.

Sledujte novinky!

Ročný cyklus v oblasti fashion sa delí na dve sezóny - jeseň/zima a jar/leto. Najnovšie kolekcie na danú sezónu sa obyčajne predstavujú s časovým predstihom - jesenné v lete a letné a jarné koncom zimy. Tieto dva momenty v roku sú predzvesťou toho, čo bude módne v nadchádzajúcej sezóne a - vo veľkej miere formujú nákupné správanie milovníkov módy. V bonprix sledujeme sezónne novinky, avšak nesústredíme sa len na to! Pravidelne, každý týždeň, zaraďujeme do predaja ďalšie, nové kolekcie, ktoré sa oplatí sledovať v záložke https://www.bonprix.sk/kategoria/3160/trendy-a-kolekcie/. Radi pomáhame aj pri výbere oblečenia, preto prinášame aj módne tipy, vďaka ktorým vykúzlite ultramoderný outfit. Mladistvý military štýl alebo džínsový total look? Poradíme vám, aký štýl bude pre vás ideálny! V tejto záložke nájdete oblečenie, ktoré možno považovať za posledný výkrik módy, ale aj také, ktoré sa oplatí mať vo svojom šatníku vzhľadom na jeho univerzálnosť a pohodlnosť. Práve preto sme na tomto mieste umiestnili sprievodcu svetom pohodlného športového oblečenia a tiež tipy na elegantné outfity, ku ktorým patria o. i. saká, štýlové oblečenie boho a tiež tipy na najmódnejšie farby konkrétnej sezóny. Nechýbajú ani outfity odzrkadľujúce mladistvý štýl, v ktorých dominujú krikľavé farby, rozstrapkané džínsy, tričká s nápismi a oversize bundy. Zároveň pripravujeme aj témy, v ktorých sa budeme venovať tomu, čo si v poslednom čase získalo veľkú popularitu medzi trendsetterkami a známymi blogerkami, pričom sa zameriame na tvorbu obsahu s tematikou fashion&lifestyle. Nasledujúc najnovšie trendy sme sa zúčastnili aj na inšpiratívnych stretnutiach s niektorými z nich! Sumár takýchto udalostí ako napr. See Bloggers nájdete práve tu. Všetko preto, aby sme vám priniesli informácie zo sveta módy, rôzne zaujímavosti, tipy a inšpirácie. Sledujte módne trendy spolu s bonprix!