Pánske poltopánky a čižmy vodeodolné

10% zľava + poštovné zadarmo! Len do 05.02.2023! Kód akcie: 1152

Pánske poltopánky a čižmy vodeodolné

Nepoddaj sa počasiu a užívaj si život dokonca aj počas veľkej oblačnosti! Obleč si vodeodolnú bundu a iné doplnky proti dažďu a prekonaj obrovské lejaky!

Vodeodolné oblečenie - absolútna nevyhnutnosť

Za oknom prší, je šero a pochmúrne a ty nečinne sedíš doma, pretože nechceš ďalší krát moknúť a mrznúť? Nádcha a horúčka sú tie posledné veci, ktoré by si chcel momentálne dostať? Je na to jednoduché riešenie - vystačí zvoliť plne vodeodolné oblečenie, napasovať k nemu vodeodolné topánky a prestať sa trápiť atmosferickými podmienkami.

Aké je vodeodolné oblečenie?

Špeciálne materiály, z ktorých sú ušité bundy či vodeodolné nohavice poskytujú predovšetkým maximálnu nepremokavosť , preto sa nemusíme báť ani najväčšieho dažďa. Vyberaj teda bundy a vodeodolné plášte so spevnenými švami a manžetmi s možnosťou utiahnutia.

Dôležitý je takisto stupeň priedušnosti, pretože pevné membrány odolné voči dažďu musia zároveň odvádzať vlhkosť a poskytnúť pokožke plnú vzdušnosť. Postačí nájsť oblečenie s ventilačnými zónami alebo jednoducho s priedušnou podšívkou.

Vzhľadom na to, že väčšinou je vodeodolné oblečenie využívané v ťažkých, často extrémnych podmienkach, je dôležitá sloboda pohybu. Strih je prispôsobený na neustály pohyb a dodatočné vložky či sťahovače prispôsobia odev na tvoje telo. 

Vodeodolné oblečenie pre deti

To, že pre väčšinu dospelých sa dážď stáva prekážkou na zvládanie každodenných záležitostí, neznamená, že deti ho takisto nemajú radi. Hranie sa v kalužiach je jedna z obľúbených detských záľub. Stačí si obliecť módne, farebné čižmy a peknú bundu. Dievčenské bundy sú spravidla krásne, ružové alebo pestrofarebné skombinované so vzormi vo forme kvietkov či hviezd. Malí muži milujú naopak chlapčenské bundy s postavami z rozprávok. Obľúbený hrdina je dôvodom hrdosti!

Pri výbere dievčenskej vodeodolnej bundy sú dôležité detaily, ako napr. odlesky. Vďaka tomu počas sychravých a temných dní budú viditeľné. Okrem funkčných aspektov, ktoré poskytujú plný komfort, musí byť samozrejme každé dieťa v bezpečí, no popritom aj módne vyzerať. 

Zaobstaraj sebe a svojim najbližším vodeodolné oblečenie a užívajte si komfort dokonca aj počas silných dažďov!