Príslušenstvo

10% zľava + poštovné zadarmo! Len do 05.02.2023! Kód akcie: 1152

Pánske príslušenstvo

5 Produktov

Pánske príslušenstvo

Bižutéria pre pánov musí byť pozoruhodná a cenná. Praktické opasky či štýlové kravaty sú pánske nutnosti, ktoré sa musia nachádzať v tvojom šatníku! 

Pánske doplnky vždy na vrchole

V dávnych dobách ľudia zaväzovali svoje nohavice šnúrkou alebo gumičkou tak, aby nepadali. V dnešnej dobe na šťastie existujú módne opasky, ktoré udržujú nohavice na svojom mieste. Často sú tak štýlové a originálne, ozdobené zaujímavými detailami, že nie sú využívané iba pre svoje praktické vlastnosti, ale tiež pre to, že sú skutočnou ozdobou. 

Módne doplnky pre pánov

Medzi mnohými doplnkami v pánskej móde sú najviac rozšírené kravaty a opasky. Každý opasok je dôkladne vyrobený z odolných materiálov, často z prírodnej kože. Okrem jednoduchých a klasických druhov, nájdeš u nás tiež opasky so sofistikovanými a bohatými sponami, ktorým prídeš na chuť. V závislosti od okolností, môžeš vybrať modely na rôzne príležitosti. Kožené sú najlepšou alternatívou ku formálnym nohaviciam a napasovanej košeli. Viac extravagantné sa skvelo osvedčujú s pánskymi džínsami.

Čiapky a šále pre pánov

Pri mínusových teplotách teplá bunda nepostačuje na to, aby si ochránil telo pred zimou, vtedy treba siahnuť po teplej čiapke, pánskom šále a rukaviciach. Dostupné sú v mnohých farbách, nie sú len praktické, ale takisto fungujú ako módny doplnok k štylizácií. 

Vyzeraj štýlovo s pánskymi doplnkami!

Objav všetko potrebné, aby si v zime nemrzol - čiapky, šále a rukavice pre pánov vyrobené z vysokokvalitných, teplých materiálov. Opasok dokonalo sedí rovnako ako k letným kraťasom, tak aj ku klasickým hrubým nohaviciam, štýlová kravata tomu dodá eleganciu a klasu.