Podprsenky  sexi

Podprsenky  sexy 

66 Produktov
vystuzena-podprsenka
 • nová farba
podprsenka-s-kosticami
  biela
  čierna
  polnočná modrá
  Podprsenka s kosticami
  od 8,99 € 15,99 €
  vystuzena-podprsenka-s-kosticami
   čierna
   olivová
   Vystužená podprsenka s kosticami
   od 13,99 € 15,99 €
   podprsenka-s-kosticou
   • novinka
   podprsenka-s-korzetom
   • novinka
   podprsenka-bez-kostic
   • -42%
   čierna
   Podprsenka bez kostíc
   7,99 € 13,99 €
   vystuzena-podprsenka
   • novinka
   podprsenka-bez-kostic
   • -28%
   čierna-dymovo broskyňová
   Podprsenka bez kostíc
   9,99 € 13,99 €
   podprsenka-bez-kostic
   • -30%
   čierna
   Podprsenka bez kostíc
   8,99 € 12,99 €
   vystuzena-podprsenka-s-kosticami
   • -37%

   Podprsenky  sexy 

   Budeš sa cítiť ako bohyňa, spravíš milovanému neobyčajné prekvapenie a spôsobíš, že dlho nezabudne na ten úžasný pohľad. Sexy oblečenie je stvorené pre také ženy ako ty. Ukáž to, čo máš najlepšie a zveď svojho milovaného. 

   Sexy oblečenie - nezabudnuteľný vzhľad

   Kolekcie erotickej bielizne v bonprixe obsahujú širokú škálu sexy oblečenia pre každú ženu. Okrem klasických motívov z čipkovanej bielizne alebo zmyselných kompletov, môžeš nájsť takisto aj tematické outfity. Sexy chyžná či nevinný diabol? Nechaj sa uniesť a usporiadaj svoj sexy výstup. 

   Cíť sa krásna v sexy outfite!

   Nerada sa ukazuješ v krátkom oblečení? A možno si nenašla model ideálny na tvoju postavu? Sexy outfit znamená predovšetkým sexy výzor. Ukrývanie všetkých nedostatkov a zdôrazňovanie silných stránok je jeho úlohou číslo jedna. V bonprixe nájdeš druhy rovnako ako pre drobné žienky, tak aj pre tie so sexy krivkami vo väčších rozmeroch. 

   Sexy outfit na každú postavu

   Ak je tvoja postava typu "hrušky" a ty si šťastná majiteľka zaoblených bokov, zvoľ plavkové nohavičky, sexy podväzky a nočnú košeľu do polky končatín. Odhaľ naopak štíhly chrbát a ramená, výstrih zdôrazni podprsenkou push up. Mysli na to, že to čo je tajomné a nejasné ešte viacej priťahuje. Sprav milovanému pokušenie bielizňou, ktorá jemne objíma telo a nechaj ho hrať sa. 

   Majiteľky chlapčenskej postavy by sa mali rozhodnúť pre sexy outfity s čipkami. Dodatočné vlnky vytvoria optický efekt zväčšenia.

   Dámy s postavou "jablka" by mali vyberať modely s jemne zakrytými ramenami. Nočné košele s jemným rukávom sa osvedčia dokonale. Okrem toho ženy s väčšími prsiami, sa môžu rozhodnúť pre minimizer podprsenku. O niečo opticky zmenší prsia, vymodeluje ich a pridá na tvare.

   Sexy nutnosti

   Pamätaj, že pri obliekaní sexy outfitu ako formy prekvapenia pre milovaného sú nutným doplnkom okrem šampanského a sviečok aj vysoké opätky. Vďaka nim zdôrazniš svoje krivky a upevníš krásu sexy odevu. Neboj sa pridať viac make-upu - takýto jedinečný večer si zaslúži výnimočné opatrenia.

   Cíť sa žensky a atraktívne a spôsob, aby sa ten večer stal nezabudnuteľný pre oboch z vás. Blíži sa vaše výročie alebo proste máš chuť mu spraviť prekvapenie, na ktoré dlho nezabudne? Vyblázni sa a vyber jeden zo sexy outfitov. Sexy body, nápaditá nočná košeľa alebo napasovaný korzet? Čierna čipka, či zvodný latex? Nechaj sa uniesť fantáziou a vyber si sexy komplet!