Pridaj sa k #bonprixbloggers

Máte svoj blog o móde, nakupovaní či životnom štýle? Radi sa delíte o módne objavy so svojimi čitateľmi a milujete to, čo robíte? Ak chcete spolu s nami prezentovať svojim čitateľom produkty bonprixu a zadarmo dostať výrobky, ktoré si vyberiete, hľadáme práve vás!

 

Hľadáme ľudí, ktorí:

 Ako sa pridať – krok za krokom:

 

1

Vyplň formulár

Vyplň formulár a zadaj v ňom údaje svojho blogu. Ak už máš v bonprix účet – prihlás sa, ak si novým zákazníkom – otvor si v obchode účet. Účet budeš potrebovať na objednanie bezplatných produktov z nášho obchodu.

2

Počkajte na overenie

Daj nám čas niekoľko dní na overenie Tvojej prihlášky. Ak ju budeme akceptovať, budeme Ťa kontaktovať e-mailom.

Pri overovaní prihlášky berieme do úvahy kvalitu príspevkov a fotografií, úroveň spravovania blogu a účtov v sociálnych médiách, ako aj dôveryhodnosť profilu.

3

Získaš poukážku

Ak budeme akceptovať Tvoju prihlášku, získaš nákupnú poukážku, ktorá bude pripísaná na Tvoj účet v obchode bonprix.

4

Publikovanie príspevkov

Použi naše odevy vo svojich outfitoch a podeľ sa o ne so svojimi čitateľmi na blogu a v sociálnych médiách. Ak máš účet len na Instagrame, použi produkty bonprix minimálne v dvoch príspevkoch. Zverejni príspevky v priebehu 2 týždňov od obdržania produktov.

5

Označte nás v príspevku

V príspevkoch uverejni priamy odkaz na produkty bonprix, na sociálnych sieťach označ profil @bonprix a použi hasztagy #bonprix, #bonprixitsme, #bonprixbloggers, #yesbonprix. (@bonprix, #bonprix ako aj #yesbonprix sú prioritné, prosíme, používajte ich spolu)

6

Informuj nás o publikovaní

Kliknutím na "Nahlásiť publikáciu" pridajte odkazy na publikáciu do svojho účtu bonprix

 

 

 


Pošlite svoju prihlášku


Máte otázky? Napíšte nám na: bloggers@bonprix.cz

#bonprixitsme

Najčastejšie zadávané otázky

Program #bonprixbloggers je forma spolupráce s internetovými tvorcami, ktorí sa zameriavajú na módu a lifestyle. Podrobnejšie informácie nájdete na webovej stránke: #bonprixbloggers

Do programu pozývame tých, ktorí tvoria internetový obsah o móde a životnom štýle. Nevyhnutnou podmienkou je prevádzkovanie blogu, účtu na Instagrame alebo kanála na You Tube dlhšie ako 6 mesiacov. Prihlášky overujeme z hľadiska kvality príspevkov a fotografií, dosahu, dôveryhodnosti profilu ako aj zaangažovanosti v prevádzkovaní blogu a účtov v sociálnych médiách.

Áno, ak máte na Instagrame účet o móde a životnom štýle, môžete sa do programu #bonprixbloggers prihlásiť.

Ak prevádzkujete na YouTube kanál o móde a životnom štýle, môžete sa do programu prihlásiť.

Ako účastník od nás dostanete nákupnú poukážku, ktorú si môžete uplatniť v obchode bonprix.sk. Vyberiete si oblečenie a doplnky, ktoré použijete v outfitoch a predstavíte ich na svojich kanáloch. Vybrané outfity z Instagramu, ktoré sú správne označené, si môžu nájsť miesto aj na našom webe #bonprixitsme. Podrobné informácie o programe nájdete tu: #bonprixbloggers

Pravidlá účasti v programe nájdete na stránke #bonprixbloggers