Príslušenstvo do domu do obývačky

Príslušenstvo do domu do obývačky

Neexistuje lepšia vizitka krásneho, úhľadného domu než perfektná, zachovalá obývačka. Vyber štýlové dekorácie a vyzdob izbu snov! 

Obývačka na dielňu

Obývačka je jedna z najdôležitejších miestností v celom dome. Srdce každého obydlia, v ktorom spravidla trávime najviac času a kde sa môžeme tešiť v kruhu najbližších. Miesto relaxu, stretnutí so známymi, prechodná izba - u každého plní inú úlohu, avšak najdôležitejšie je, aby svoju rolu plnila na 100%. Jej výzdoba musí byť uspokojujúca pre domácich. Nie je predsa nič lepšie, než krásne zariadené bývanie, v ktorom s úsmevom trávime spoločné večery. 

Aké farby do obývačky?

Vyberajúc závesy, záclony, deky alebo aj farbu stien, často premýšľame o tom, na báze akých farieb postavíme vzhľad. Nemôžu to byť náhodne skombinované farby medzi sebou, ale dobre premyslená kompozícia. Zamerajme sa na farbu okien, podlahy či stien. Jednoduchšia alternatíva bude kombinovanie farieb v tom istom tóne, napr. béžová či biela. Ak chceme vniesť kontrastné prvky, robme to s rozumom. Farba sa musí hodiť k tej, ktorá prevláda v celej miestnosti. 

Môžeme teda stavať na dekoráciách v jednej farbe a k nim prispôsobiť prikrývky na fotelke alebo záclony. Myslime však na to, že kontrast by mali stanoviť samotné prvky a všetky by mali byť toho istého charakteru. Ak zmiešame štýl, farby a "napcháme" mnoho rôznorodých doplnkov, namiesto relaxujúcej harmónie, dostaneme škaredý chaos. 

Obývačka vizitka domácich

Najkrajší interiér je taký, ktorý odzrkadľuje charakter a osobnosť domácich. Umiestni do obývačky pamiatky z ciest, spoločné fotky a farby rámov prispôsob koberčekom pod gaučom. Krásne sa prezentujú taktiež ozdobné lampy. Teplé a jemné svetlo vytvára príjemnú náladu. 

Dôležitú rolu hrá takisto textília. Kompozícia záclony a závesu, krásna prikrývka či deka, len tak prehodená cez gauč, či módny obrus, na ktorom si dopraješ pohárik obľúbeného vína. 

Ozdob svoju obývačku a tráv výnimočné chvíle v kruhu pre teba najdôležitejších osôb!