Pridaj sa k  bonprixbloggers

Pridaj sa k

#bonprixbloggers

Máte svoj blog o móde, nakupovaní či životnom štýle? Radi sa delíte o módne objavy so svojimi čitateľmi a milujete to, čo robíte? Ak chcete spolu s nami prezentovať svojim čitateľom produkty bonprixu a zadarmo dostať výrobky, ktoré si vyberiete, hľadáme práve vás!

Hľadáme ľudí, ktorí:

spravujú svoj blog dlhšie ako 6 mesiacov

spravujú svoj blog
dlhšie ako 6 mesiacov

radi píšu o móde a sú aktívni na sociálnych médiách

radi píšu o móde
a sú aktívni na sociálnych médiách

na svojom blogu sa venujú téme módy

na svojom blogu sa venujú téme módy

starajú sa o svoj blog a pravidelne ho aktualizujú

starajú sa o svoj blog
a pravidelne ho aktualizujú

Ako sa pridať – krok za krokom:

 
1.
Vyplň formulár

Vyplň formulár a zadaj v ňom údaje svojho blogu. Ak už máš v bonprix účet – prihlás sa, ak si novým zákazníkom – otvor si v obchode účet. Účet budeš potrebovať na objednanie bezplatných produktov z nášho obchodu.

 
2.
Overenie

Daj nám čas niekoľko dní na overenie Tvojej prihlášky.
Ak ju budeme akceptovať, budeme Ťa kontaktovať e-mailom.

Pri overovaní prihlášky berieme do úvahy kvalitu príspevkov a fotografií, úroveň spravovania blogu a účtov v sociálnych médiách, ako aj dôveryhodnosť profilu.

 
3.
Získaš poukážku

Ak budeme akceptovať Tvoju prihlášku, získaš nákupnú poukážku, ktorá bude pripísaná na Tvoj účet v obchode bonprix.

 
4.
Publikovanie príspevkov

Použi naše odevy vo svojich outfitoch a podeľ sa o ne so svojimi čitateľmi na blogu a v sociálnych médiách. Ak máš účet len na Instagrame, použi produkty bonprix minimálne v dvoch príspevkoch. Zverejni príspevky v priebehu 2 týždňov od obdržania produktov. V príspevkoch uverejni priamy odkaz na produkty bonprix, na sociálnych sieťach označ profil @bonprix a použi hasztagy #bonprix, #bonprixitsme, #bonprixbloggers, #yesbonprix. (@bonprix, #bonprix ako aj #yesbonprix sú prioritné, prosíme, používajte ich spolu)

 
5.
Informuj nás o publikovaní

Pošli nám odkazy na príspevky
na adresu bloggers@bonprix.cz

 

Ak sa prihlásiš do programu, máš šancu nadviazať s nami dlhodobú spoluprácu. S vybranými osobami sa budeme kontaktovať e-mailom. Ďalšie poukážky môžeš získať až po uverejnení príspevku.

 

Odoslaním prihlášky dávaš súhlas bonprix s.r.o. ako aj bonprix  Handelsgesellschaft mbH na prenos práv na publikovanie Tvojich obrázkov a Tvojej fotografie vo všetkých marketingových kanáloch bonprix, ako aj súhlas s podmienkami uvedenými na tejto stránke.

Pridaj sa k nám

Pošlite svoju prihlášku

Máte otázky?
Napíšte nám na: bloggers@bonprix.cz

#bonprixitsme