15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Desať tipov na vianočný darček

04.12.2020

 

Vianoce sú za dverami a vy stále neviete, čo darujete svojim najbližším? Pomôžeme vám! V našej vianočnej ponuke nájdete rovnako tak pôvabné ozdoby do domácnosti, ako aj praktické kúsky, ktoré  sa dozaista zídu nejednej žene – mame, sestre, dcérke či priateľke.  Určite sa zoznámte s našimi  nápadmi!


1. Vianočný sveter

Vianoce sa v našich predstavách spájajú s pohodlím, oddychom a dlho očakávaným relaxom. Nech sa teda táto atmosféra odrazí aj na oblečení! Teplý sveter s vianočným motívom je skvelým tipom na darček pod stromček. Perfektne sa hodí na vianočné obdobie a bude skvelou pamiatkou na ďalšie roky. Vďaka svetru s motívom Mikuláša, soba, snehuliaka alebo rozprávkových postavičiek  obdarovaný dozaista zajasá detskou radosťou a voľnosťou. Veď nakoniec - každý z nás má v sebe kúsok dieťaťa :)

2. Veselé doplnky

Ak hovoríme o voľnosti, nie je možné nespomenúť pohodlné papuče alebo pestré ponožky s vianočnými motívmi. Zídu sa počas celej zimnej sezóny a zaručia pohodlie počas oddychu doma. Venovať ich možno rovnako tak ženám, ako aj mužom rôzneho veku! Najmä ponožky sú veľmi univerzálnym darčekom, a tak ich smelo môžete využiť vtedy, keď napríklad vo svojej rodine pripravujete vianočnú tombolu a darčeky, ktoré v nej možno získať, by nemali prekročiť hodnotu napr. 6 €.

3. Pyžamá

Pyžamá sú ako spodná bielizeň, nikdy ich nie je dosť, a tak vždy budú skvelým tipom na darček pre ženu. Treba si len ujasniť, aký druh bude najvhodnejší – teplé a pohodlné pyžamko na lenivé víkendy, alebo azda zmyselná nočná košeľa? Pred nákupom si treba ujasniť, aký druh sa obdarovanej osobe hodí najviac. V prípade prvého z vymenovaných druhov pyžám je nutné brať do úvahy materiál – najlepšou voľbou bude 100% bavlna, a to vďaka tomu, že  je dokonale priedušná a telo sa počas spánku nadmerne nepotí.

4. Posteľná bielizeň s vianočným motívom

Keďže už sme spomínali pyžamo, stojí za to myslieť aj na posteľnú bielizeň. Farebná posteľná bielizeň  s vianočnou potlačou je skvelým námetom na darček pre tých, ktorí uprednostňujú univerzálnosť a majú radi praktické darčeky. V našom sortimente sa nachádza mnoho druhov posteľnej bielizne, ktorá je súčasťou tzv. „trvalo udržateľnej kolekcie”. To okrem iného  znamená, že bola zafarbená prírodnými farbivami a pri jej výrobe bolo použité minimálne množstvo vody. Vyberte si posteľnú bielizeň  ako aj ďalšie druhy domáceho textilu zo sustainable kolekcie.

 

5. Domáce dekorácie

Počas Vianoc doma nemôže chýbať krásne vyzdobený vianočný stromček, netreba sa však orientovať len na tento jeden symbol Vianoc. Vianočné ozdoby budú skvelým darčekom pre tých, ktorí milujú vianočné dekorácie – lampičky, ozdobné svietniky, lampióny, postavičky, ba dokonca aj rohožky na čistenie topánok s vianočnou potlačou – vymenovávať možno donekonečna. Doplnky do domácnosti s vianočnými motívmi nechýbajú ani v našom sortimente, preto nakuknite do kategórie „Dom”->”Príslušenstvo a dekorácie ako aj  „XMAS” → Vianočné dekoráciea vyberte si hviezdny darček pre svojich najbližších.

6. Bižutéria

Bižutéria je takmer vždy skvelým nápadom na darček pre ženu. Najskôr však treba zistiť, či obdarovaná osoba uprednostňuje jemnú, decentne trblietavú bižutériu alebo rustikálne  hand-made doplnky, ako napríklad pletené náramky alebo rafinované háčkované náušnice. Rozličné náhrdelníky, prstienky, náramky ako aj náušnice (jemné napichovacie alebo veľké, výrazné visiace náušnice) dozaista potešia nejednu ženu. Overte si, aký štýl bižutérie nosí a vyberte pre ňu ten pravý darček.

7. Čiapka a šálik

Pravdepodobne každému z nás záleží na pohodlí našich najbližších, preto darček v podobe čiapky a šálika alebo rukavičiek bude nielen mimoriadne užitočným prvkom zimnej garderóby, ale aj dôkazom  starostlivosti o našich najbližších. Ak niekto nemá rád čiapky, skvelou alternatívou môže byť teplá čelenka. Vhodné je zamerať sa na súpravy, aby každý prvok bol v rovnakom štýle. Nie je však na škodu, ak vyberiete prvky z rôznych súprav a darček skombinujete.

8. Kabelka alebo batoh

Ďalším príkladom praktických darčekov sú batohy a kabelky. Bez ohľadu na to, či si vyberiete ozdobnú kabelku na slávnostnú udalosť alebo objemnú tašku  shopper bag, môžete si byť istí, že oba typy kabeliek môžu byť užitočné. Koniec koncov – doplnky si vyberáme podľa toho, na akú príležitosť ich potrebujeme, a tak treba mať v skrini niekoľko rôznych druhov kabeliek. V každej domácnosti je určite nevyhnutný aj batoh. Asi nikto si nevie predstaviť žiaden výlet bez tohto základného doplnku, a tak bude skvelým tipom na darček rovnako tak pre ženu, ako aj pre muža.

9. Doplnky na cvičenie

Začiatkom nového roka sa mnohí pripravujú na plnenie novoročných predsavzatí, spojených okrem iného aj s dodržiavaním zdravého životného štýlu. Ak má niekto spomedzi vašich blízkych takéto plány a chce žiť aktívnejšie, v takom prípade odev na cvičenie bude trefou do čierneho. Pohodlné legíny, tepláky, tričká, podprsenky na cvičenie a ďalšie podobné potrebné kúsky pre ženy nájdete v podkategórii  Športové oblečenie”,  tie pre mužov zas nájdete tu.

10. Bielizeň

Výber spodnej bielizne – zvlášť tej pre ženy, nepatrí práve k najľahším, a tak - ak sa rozhodujete pre nákup takéhoto darčeka, presvedčte sa, že dokonale poznáte rozmery ženy, ktorú chcete obdarovať. V prípade podprseniek je treba vedieť veľkosť košíka (od B po G) ako aj obvod pod prsiami (od 70 do 115). V prípade nohavičiek alebo nočnej bielizne stačí uviesť veľkosť od 34 do 58. Je potrebné  zoznámiť sa aj s tabuľkou rozmerov, ktorá sa nachádza na spodnej časti stránky produktu.

 

Dúfame, že naše tipy vám pomôžu vybrať ten správny vianočný darček.