15% zľava! Len do 29.01.2023! Kód akcie: 2901

Prehľad najmódnejších plaviek na leto 2021

23.06.2021

Milujete oddych pri mori alebo jazere? Alebo rady trávite horúce popoludnia v bazénoch alebo na mestských kúpaliskách? Ak je to tak, je najvyšší čas pohľadať si vhodné plavky, pretože sezóna opaľovania je tu. V našom príspevku nájdete najrôznejšie plavky, ktoré v tejto sezóne budú dozaista tými top!

 

Dvojdielne plavky

Ak máte rady pestré motívy a chcete vytvoriť  jedinečný plážový look, určite sa vybláznite s rôznymi farbami. Plavky s farebnými vzormi dokonale zapadnú do letnej slobody a uvoľnenej atmosféry na pláži. Perfektne sa hodia k džínsovým šortkám a háčkovanému pareu, vďaka čomu vytvoríte módny look, ideálny na prechádzku po prímorskej promenáde. Mnohé dámy uprednostňujú dvojdielne plavky, ktoré samozrejme dominujú na plážach. Preto sme do zoznamu zaradili niekoľko plaviek tohto typu, podľa nášho názoru pri výbere vysnívaných plaviek na oddych pri mori stoja za zváženie. Okrem klasických plaviek s ramienkami predstavujeme aj bikiny so zaväzovaním „okolo krku” ako aj pozornosť pútajúce plavky, ktoré sa skladajú zo sukničky a topu s krátkym rukávom. 

 

Náš tip

Ak chcete zvýrazniť opálenú pokožku, určite si vyberte plavky v živých, dokonca až žiarivých farbách. K opálenej pokožke sa perfektne hodí biela ako aj odtiene okrovej.

Plavky pre milovníčky klasiky

V našom zozname nemôže chýbať niečo pre dámy, ktoré obľubujú tlmené farby a jednoduché nadčasové strihy. Naviac, súčasná odvážna móda umožňuje rôzne kombinácie, a tak jednoduché plavky-obzvlášť tie jednodielne v kombinácii s minisukňou, módnymi šľapkami a klobúčikom budú tiež skvelým riešením pri vytváraní slobodného mestského vzhľadu! V našej ponuke jednodielnych plaviek sú aj také, ktoré dokonale tvarujú postavu, a tak vám umožnia cítiť sa na pláži istejšie.

Plavky v štýle vintage

Čierne plavky budú módne vždy, a tak nákup plaviek tohto štýlu bude investíciou na roky. Mimoriadnej popularite sa v poslednom čase tešia plavky inšpirované módou spred rokov - s vysokým pásom a volánmi, ako aj štýlové modely s jedným ramienkom.  Ak máte rady jasnejšie farby, stavte na ľaliové plavky s efektným riešením pri dekolte. Táto farba je módnou nevyhnutnosťou tohto leta! Pri príprave plážového vzhľadu nezabudnite ani na klobúk  a plážovú šatku, ktorú môžete nosiť na mnoho spôsobov: previazaná okolo bokov nahrádza sukňu, šikovne obtočená okolo hlavy  bude skvele chrániť pred intenzívnym slnkom.

Ak hľadáte štýlové plavky či ďalšie doplnky na pláž, určite navštívte našu sekciu „Plážová móda”: https://www.bonprix.sk/kategoria/3071/moda-plazova/.

Nájdite produkty podľa tagov: