Dámske bundy a plášte s výšivkou

Dámske bundy a plášte výšivka - neustále módna

Vyšívané motívy sú symbolom nestarnúceho štýlu. Originálne vzorky vyšívané s dokonalou precíznosťou sú nezameniteľnou ozdobou dámskeho oblečenia.

Oblečenie s výšivkou - návrat do minulosti

Ručne vyšívané vzory spred niekoľkých desiatok rokov. Vytváranie krásnych vyšívaných ozdôb na oblečení a domácich textíliách (servítkach, obrusoch, obliečkach) bolo populárnym hobby najmä medzi dámami a predovšetkým vyžadovalo potrebnú zručnosť a precíznosť. Dômyselné vzory, farebné kvety a ľudové motívy, to všetko sa krásne vynímalo na detskom a dámskom oblečení. Robíme všetko pre to, aby v našom sortimente nechýbali podobné nostalgické kúsky inšpirované klasikou a rôznorodými výšivkami. Najčastejšie ide o precízne vyšívané kvety, ozdobné listy a rôzne zaujímavé vzory, ktoré vnášajú do dámskeho šatníka závan jari, ľahkosti a slobody. Farebné vyšívané motívy krásne oživia každý outfit. Dám v každom veku! V závislosti od vášho vkusu si môžete vyberať spomedzi oblečenia, na ktorom dominuje výšivka a ktoré je jemne zdobené vyšívanými motívmi.

Oblečenie s výšivkou - aké zvoliť

Precízne vyšívané farebné motívy, na blúzkach a šatách, v oblasti výstrihu vyzerajú mimoriadne elegantne - môžu byť dokonca náhradou bohato zdobeného náhrdelníka! Vzdušné šatyblúzky s výšivkou dokonale korešpondujú so štýlom boho a folk, preto, ak plánujete skompletizovať oblečenie tohto typu, nezabudnite na tieto prvky šatníka. V našej kolekcii máme blúzky s výšivkou a odhalenými ramenami, naberanými rukávmi aj rukávmi s volánmi. V prípade šiat sú to voľné, rozšírené modely, dokonale zdôrazňujúce slobodu a nespútaný štýl. Na chladnejšie dni sme si pripravili kardigány a svetre s kvetovanou výšivkou, ktoré krásne oživia celkový outfit. Už niekoľko sezón sú mimoriadne módne dámske džínsy s výšivkou. Farebné kvety zdobiace nohavice alebo výšivky v oblasti vreciek vyzerajú originálne! Ak to však nechcete prehnať s ozdobnými motívmi, k tomuto typu džínsov zvoľte hladký top alebo tričko - garantujeme, že dosiahnete štýlový a harmonický look. Zoznámte sa so sortimentom bonprix a vyberte si niečo pre seba!