Dámske džínsy s pásikmi

10% zľava + poštovné zadarmo! Len do 05.02.2023! Kód akcie: 1152

Dámske džínsy s pásikmi 

Námornícky štýl je nadčasový módny hit. Zaobstaraj si oblečenie s pásikmi a zmeň priestor medzi štyrmi stenami vďaka námorníckym dekoráciám!

Pásiky najmódnejším vzorom

Pásiky už roky zdobia rovnako ako dámske, tak aj pánske či detské oblečenie. Siahame po nich počas celého roka, pretože vystupujú rovnako vo forme teplých svetrov, ako aj módnych topoch či šortkách. Najdôležitejšie je to, aby sme mali tento druh vo svojom šatníku, pretože dokonale oživuje dokonca aj najjednoduchší komplet.

K čomu sa hodia pásiky?

K všetkému! - Hoci to znie dosť banálne, rozhodne je to pravda. Pásiky sa dokonale kombinujú napr. s džínsami či koženými doplnkami. Na druhú stranu, je to ideálny spoločník k obyčajným či neformálnym štylizáciám.

Najlepšie komplety sú pásiky v kombinácií s čiernou, bielou či granátovou. Samozrejme experimentovať môžeme aj s veľmi intenzívnymi, žiarivými farbami.

Pásiky a ich výhody

Hoci vyučené módne expertky vykrikujú, ako pásiky rozširujú každú postavu, no v skutočnosti majú miesto toho veľmi pozitívny vplyv na našu postavu - ak ti záleží na vystavení svojich kriviek a zdôraznení všetkých pozitív. 

Pokiaľ túžiš po zoštíhlení dolnej partie tela, obleč elegantné nohavice s vertikálnymi pásmi alebo ceruzkovú sukňu v tom istom vzore. Pamätaj, že ešte lepší efekt dosiahneš, keď si k tomu obuješ vysoké opätky. Vyvýšenie ešte viac zoštíhli postavu!

Ak chceš zvýrazniť pás, zvoľ blúzku s tenkými, hustými pásikmi. Mysli na to, že pri každom optickom zoštíhlení postavy, robia zázraky tmavé farby. Vyber teda blúzku tmavej farby a zväčšíš efekt zoštíhlenia. 

Nos módne pásiky počas každého obdobia v roku a teš sa módnemu vzhľadu!