Dámske svetre vlnené

Dámske svetre vlnené

Vlna je alternatívou tak pre milovníkov hrejivých materiálov, ako aj lovcov módnych kúskov. Ideálna na zimné dni a navyše mimoriadne nadčasová!

Nadčasová vlna

Vlnené svetre od milovanej babky patria snáď k našim najmilším spomienkam z detstva Teplé a pohodlné modely dokážu ochrániť pred zimou a nahradiť dokonca aj hrubý flís. Osvedčia sa aj alergikom s veľmi citlivou pokožkou, pretože vlna nedráždi a chráni.

Vlna kraľuje vo svete módy už oddávna a stále sa udržiava na popredných priečkach. Milujeme ju najmä preto, že je ideálnym hrejivým spoločníkom do zimného počasia. Je štýlová a klasická, vďaka čomu máme istotu, že v nej budeme vždy vyzerať dobre.

Vlnené kabáty a svetre

Najväčšej popularite sa tešia zimné modely ušité z vlny. Práve preto v uliciach veľmi často vídame štýlové, vlnené kabáty a hrubé svetre. Ich najväčšou výhodou je to, že sú neobyčajne funkčné a že vďaka nim ľahko vykúzlime štýlový look. V mrazivých dňoch si vyberajte hrubé pulóvre. Keď sa oteplí, siahnite po kardigáne, do ktorého sa zahalíte v prípade nepriaznivého počasia a rozopnete ho, keď vám bude teplejšie.

Vlnené doplnky zimným hitom

Ak chcete ozvláštniť svoj zimný look alebo hľadáte vršok na chladné dni, zvoľte vlnený šál alebo čiapku. Celok doplňte vlnenými rukavicami a užívajte si pocit hrejivého pohodlia.