Dámske Šaty kožené

Dámske Šaty kožené

Uvítaj do svojho šatníka trochu elegancie a štýlu. Kožené oblečenie a doplnky garantujú štýlový vzhľad rovnako ako na šialenom koncerte, tak aj na dôležitom bále.

Kožené oblečenie od jakživa v móde

Nadčasová, univerzálna a nesmrteľná voči neustále meniacim sa trendom. Ak si milovníkom klasiky a chceš, aby ti oblečenie slúžilo dlhé roky, zvoľ hladkú kožu, čiernu alebo hnedú, bez zbytočných doplnkov vo forme strapcov a iných prvkov. 

Príkladom tohto môžu byť ramonesky. Už roky dobýjajú svetové módne prehliadky a dokonale sa kombinujú s agresívnym džínsom a topom, ako aj s elegantnými šatami .

Štýlová koža

Vesta, svetrík, trenčkot, bombera - na výber máš množstvo rôznych druhov štýlov. Ak teda túžiš vniesť do svojho šatníka kožené odevy, prvým krokom k ideálnej štylizácií bude analýza svojho štýlu. Zamysli sa, čo sa bude hodiť do tvojho aktuálneho šatníka, či tvoje štylizácie sú viac hriešne a jemné, či agresívne a odvážne. V prvom prípade, koža by mala byť len doplnkom, v druhom sa môžeš trochu vyblázniť.

Miera nadovšetko!

"Môžeš sa vyblázniť"...ale v rámci normy! Ak nie si rocker ani zapálený motorkár, vyber jeden kožený prvok do celej štylizácie, alebo s drobným, koženým doplnok. Kožené nohavice nechajme pre tvrdých milovníkov tohto materiálu. Kožené topánky, bundy a doplnky sú základom koženej módy. Ostatné prvky celé ušité z kože sú vyhradené pre úzke skupinky. 

Kožené doplnky top!

Kto povedal, že kožený musí byť celý outfit? Zakladaj na detailoch! Nášivky na elegantnom saku, kožené rukavičky skombinované s klasickým plášťom, alebo nohavice s koženými prvkami. Mysli takisto aj na kvalitu - vysoká trieda kože je elastická, dobre sadne na telo a neošúcha sa ani po roku.

Stavaj na klasike a miere. Kožené prvky šatníka vždy dodajú štýl a úroveň. Nečakaj a vnes ich do svojho šatníka!