20% zľava na šaty a plážovú módu! Len do 28.05.2023! S akciovým kódom BUY20, len cez Internet!

Dievčenské džínsy

33 Produktov
rovne-dievcenske-dzinsy
rovne-dievcenske-dzinsy
rovne-dievcenske-dzinsy
  • -20%
Rovné dievčenské džínsy
7,99 € 9,99 €
skinny-dzinsy-pre-dievcata
skinny-dzinsy-pre-dievcata
skinny-dzinsy-pre-dievcata
  • -30%
Skinny džínsy pre dievčatá
13,99 € 19,99 €
dievcenske-dzinsove-sortky
dievcenske-dzinsove-sortky
dievcenske-dzinsove-sortky
  • -43%

Dievčenské džínsy

Zaobstaraj svojmu potomkovi dievčenské nohavice - džínsy, a tým jej zariaď maximálnu slobodu pohybu počas každodenného bláznenia sa! 

Dievčenské džínsy na každú udalosť

Vyberajúc detské oblečenie sa zvyčajne riadime dvomi faktormi: pohodlie a farby, módny štýl. Veselé farby a sloboda, to je niečo, čo najviac prinúti deti, aby si ich obliekli. 

Aké džínsy pre dievčatá?

Dievčenské nohavice sú širokou škálou štýlov pre každú malú dievčinu. Charakterizujú sa obrovským pohodlím, pretože dieťa potrebuje slobodu pohybu počas každodenného bláznenia sa.

Pre najmladšie dámy sa skvelo osvedčujú džínsy s trakmi. Vďaka tomu nohavice nebudú padať nadol. Záhradničky sú dobré najmä s tričkami, či dokonca svetrami. Nie bez dôvodne je tento druh jedným z najčastejšie vyberaných na svahy aj dospelými - traky zabezpečujú plný komfort dokonca aj počas extrémnych situácií. 

Dievčenské štýly džínsov

Džíns sa nám najčastejšie spája s modrou farbou. Dievčenské druhy môžu byť takisto kombinácia bielej a ružovej. Často sa môžme stretnúť s modelmi s pôvabnými nášivkami či potlačou. Kvietkované, bodkované - malé princezné to milujú! 

Džínsy pre dievčatá na každú udalosť

Dlhé, trišvrťové alebo kraťasky? Každá mladá dáma nájde svoj vysnívaný model. Ak chceš vybrať vhodný typ, venuj pozornosť detailom - okrem ozdôb sú dôležité takisto aj vrecká či rôzne druhy gombíkov.

V džínsoch ľudia vyzerajú naozaj cool a všetky z nich spôsobujú veľa radosti. Rúrky, modely boyfriend - zvoľ si už len farbu.