Dievčenské džínsy skinny

Dievčenské džínsy skinny

Obleč nohavice typu skinny a umožni, aby sa muži zbláznili pri pohľade na tvoje nohy. Zdôrazni ženské krivky a nechaj zo seba vyžarovať sexepíl každým krokom!

Rúrky klasickým must have

Hoci z počiatku vyzeral byť boom rúrok len chvíľková, módna záležitosť, skinny typ nohavíc sa stal nevyhnutnosťou v šatníku každej dámy. Nosili ich hviezdy a najväčšie módne trendsetterky, zdobili srdcia návrhárov a čo sezóna kraľovali na mólach v rôznych podobách. 

Obtiahnuté skinny nohavice hitom!

Nohavice v štýle skinny príliš tesné a prispôsobujú sa telu v podstate rovnako ako legíny. Sú zúžené smerom nadol, a tak zvyčajne majú tesný koniec, že je tade ťažko prevliecť nohu. Preto tiež často obsahujú praktický doplnok a zároveň originálnu ozdobu, zipsy po bokoch dolných častí nohavíc, aby nerobilo problém ich obliekanie alebo vyzliekanie. Najčastejšie vystupujú ako džínsy, hoci sa čoraz viac stretávame s klasickou formou či vzorovanými modelmi. 

K čomu skinny nohavice?

Silno napasovaný strih skinny je dokonalý spojenec rôznorodých štylizácií. Jeho obrovská výhoda je predovšetkým fakt, že skvelo zdôrazňuje a zoštíhľuje nohy. Ak sa teda rozhodneme pre tmavšie odtiene granátu, čierne či indigo a blúzku zvolíme v jasných, kontrastných odtieňoch, máme garantované zoštíhlenie dolných partií tela.

Ak si "hruška", tak ku skinny nohaviciam vyberaj dlhé kardigany či tuniky - ukryjú široké boky a zanechajú dojem drobných, štíhlych nôh. 

Skinny sa skvelo osvedčia ako prvok večernej štylizácie. Vystačí dodať vysoké opätky, pridať štýlovú bižutériu a dokonca aj s obyčajným tričkom budeme schopné stvoriť módny outfit na zábavu. Na druhej strane, keď k nim pridáme blúzku s potlačou a street-štýlové tenisky, vytvoríme agresívnu štylizáciu na každý deň.

Topánky a skinny nohavice

Napasovaný strih si vyžaduje vyvýšenie. Lodičky, platforma, čižmy, jazdecké čižmy zdôrazňujú tenké nohy a ukrývajú nedokonalosti postavy. Okrem toho je veľmi ľahké ich strčiť do topánok, preto pri obliekaní skinny nohavíc by sme mali venovať extra pozornosť obuvi, ktorú si obúvame.

Vyskúšaj skinny štýl a užívaj si bezchybnú postavu. Raz si ich oblečieš a budeš ich milovať navždy!